K: Logitech G29 + shifter

Discussion in 'Igre, konzole, telefoni i drugi gadgeti' started by Benq, Feb 21, 2021.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Benq

    Benq Komšija

    Zna li neko od forumasa neku radnju u kojoj imaju ovaj volan i shifter na stanju? U Sarajevu sam zvao sve radnje koje znam i niko nista nema.
     
  2. selvin

    selvin Moderator

    Na olx stoji da ga ima didakta, ue, univerzalno i još neke manje poznate radnje. Možda da kreneš po olx da provjeriš ako si koga preskočio.

    Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
     
  3. Benq

    Benq Komšija

    Vjeruj da sam zvao sve radnje sa OLX-a i niko nema na stanju, zato pitam da neko mozda ne zna neku radnju u kojoj imaju.
     
  4. BiceBolje

    BiceBolje Overclocker

    Legenda kaže da je na olxu, neko nekada na olxu imao nešto na stanju...

    Pogledao sam sve dobavljače, obično je Kimtec to imao na stanju, ali nemaju ni oni, Comtrade, Asbis...

    Većina te stvari od njih svakako nabavlja, mogu pitati kada očekuju dolazak?
     
  5. Benq

    Benq Komšija

    Naravno, svaka pomoc je dobro dosla :)
     
  6. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Nece to niko ni imati na stanju nego mozes pitati da ti naruci, tako je bilo kad sam ja uzimao.
     
  7. Benq

    Benq Komšija

    Nije mi niko iz ovih radnji ni ponudio da narucim, u tome je kvaka :). Samo je bilo "trenutno nemamo na stanju, ne znamo kad ce doci".
     
  8. BiceBolje

    BiceBolje Overclocker

    Kažu da nemaju ni rok isporuke niti mogućnost nabavke tog modela.
     
  9. Benq

    Benq Komšija

    Uspio sam jutros naci i volan i shifter u m-m-c Orasje, upravo sam narucio, sutra dolazi na adresu, valjda bude sve ok :). Raja hvala vam na pomoci.
     
    BiceBolje and NAILS like this.
  10. dmr

    dmr Veteran foruma

    Koja je cijena?
     
  11. BiceBolje

    BiceBolje Overclocker

    Zanimljivo da sam neki dan upravo kod njih našao jedan Thinkpad koji se nigdje drugo nije mogao naći :D
     
  12. Benq

    Benq Komšija

    Volan - 639KM
    Shifter - 129KM

    Rok za povrat novca je 7 dana ako nesto ne bude ok sa artiklom. Cini se sve legit sa ovom firmom.
     
  13. dmr

    dmr Veteran foruma

    uff al drzi cijenu, tj otisla cijena gore. Volan je gotovo isti ko G25 koji sam ja prije desetak godina platio oko 500KM sa sifterom naravno :D
     
  14. Benq

    Benq Komšija

    Haha vjeruj da sam i ja bio u dilemi uzeti ili ne, jer sam kontaktirao doslovno sve radnje sa OLX-a, kao i neke koje sam nasao pretrazivanjem, samo su oni imali, i na kraju narucim kad sam sve istrazio, vidim da je radnja ok.. Valjda malo mjesto, ljudi nisu bas toliko zagrijani za gaming pa imali na stanju.
     
  15. NAILS

    NAILS Moderator

    Zasto ne thrustmaster? Mislim da se T300RS moze uzeti za te pare.
     
  16. Benq

    Benq Komšija

    Da da, upravo tako, sjecam se prije par godina kad sam gledao cijene, bile skoro iste kao i sada, vrlo mala razlika. Neki su mi kao "zamjenu" nudili Hurricane Flashfire, pa kontam sta im je :D, ali dobro, razumijem poslovnu politiku.. Sa Logitechom generalno ne bi trebalo biti problema, zadnji koji sam kupio je bio MOMO od kolege sa foruma, prvo je bio kod rodjaka, pa sad kod mog brata, radi super.
     
  17. dmr

    dmr Veteran foruma

    Da T300 puno bolji izbor.
     
  18. Benq

    Benq Komšija

    Htio sam sa kvacilom i shifterom, jer uglavnom igram ETS2. Svejedno sam gledao dostupnost volana opcenito, sve je dolazilo u obzir, ali niko nista nema ni na stanju, a ni za naruciti, osim onih jeftinih volana.
     
    NAILS likes this.
  19. NAILS

    NAILS Moderator

    Benq likes this.
  20. Benq

    Benq Komšija

    Moze lock ovdje :)
     
Thread Status:
Not open for further replies.