Telemach oficijelni thread

Discussion in 'Internet provideri, umrežavanje i web servisi' started by burner, Jun 5, 2007.

  1. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Ne moze mobilna aolikacija na fire stick. Mora ona televizorska. Ima kod mog druga. Radi sve ok.


    Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
     
  2. suppa_FMB

    suppa_FMB Komšija

    Aha, al ne znam kako doći do iste. Guglam al ništa.

    Sent from my LG-H870 using Tapatalk
     
  3. Vedo

    Vedo Moderator

    Mene zvali neki dan, kaze ako produzite ugovor na jos 2 godine smanjit cemo vam racun permanentno za 15%. OK reko, hvala.
     
  4. bhd

    bhd Veteran foruma

    Meni ponudili 18mj 20%

    Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
     
    Vedo likes this.
  5. Ajdin87

    Ajdin87 Aktivista

    Meni ponudili 6mj 20% manje ako sad produžim, a istice mi trenutni ugovor za 3mj.

    Cekam da vidim hoce li BHT sta konkretno uradit.

    Sent from my Mi Note 10 Lite using Tapatalk
     
  6. mirseth

    mirseth Aktivista

    Sve su to navlakuse da oni bolje prodju. Sve te ponude od 15 i 20% popusta su losije od toga da dadnu prvih 6 mjeseci za 1 KM a sto su obavezni ponuditi svakom korisniku koji potpisuje novi ugovor poslije isteka starog. I meni istice za manje od 3 mjeseca i trazit cu iskljucivo 6 mjeseci za 1 KM kao sto im pise u ponudi na stranici. Inace idem na logosoft ili bh telekom.

    Sent from my SM-T290 using Tapatalk
     
  7. bhd

    bhd Veteran foruma

    Najgore sto nemas bolje.

    Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
     
  8. kvaju

    kvaju Komšija

    Počeo sam koristiti ovu Unifon aplikaciju, uredno se ulogirao i sve, no kada iz nje zovem neki mob broj da je iztestiram, na tom telefonu prikazuje da poziv dolazi s nekog žnj broja.
    Ja sam mislio da će se prikazivati kao da zovem sa svog fiksnog (unutar aplikacije uredno vidi koji je moj fixni).

    Dali ja nešto krivo radim ili je to tako?

    Sent from my Pixel 4 XL using Tapatalk
     
  9. dams82

    dams82 Komšija

    To je tako. Dobio si nomadski broj, ali ne možeš vratiti poziv na taj broj.

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk
     
    kvaju likes this.
  10. kvaju

    kvaju Komšija

    Pokušavam ženin Huawei nova 5 ovaj Unifon da dodam, uredno sve prodje, no kad testiram poziv ka kućnom telefonu, njoj uopće ne zovni. Pokušao optimizirana baterije sva isključiti, čak udjem u aplikaciju njenu kada testiram poziv i ništa. Ima li neki prijedlog možda šta da uradim da proradi ovo?
    Probao 2x podesiti aplikaciju od 0 sa onim SMS potvrđivanjem i ništa.

    Sent from my Pixel 4 XL using Tapatalk
     
  11. dams82

    dams82 Komšija

    Ja nisam uspio na ženinom ni aktivirat aplikaciju, neka greška na serveru stalno izlazi...

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk
     
  12. anel007

    anel007 Komšija

    Zna li neko do vega ovo moze biti, os na tv boxu je Android tv

    Mimo ove slike na svakom prozoru text fali, dok se skrola po nekad se pojavi ali vecinom ga nema

    [​IMG]

    Sent from my Mi 10T using Tapatalk
     
  13. Vedo

    Vedo Moderator

    Meni se to desi kad je "los" internet, tj. kad se TV prebaci na drugi WiFi koji je u drugom dijelu stana, pa mu treba koja sekunda da ucita sve, jer je spor.
     
  14. dams82

    dams82 Komšija

    I ja sam to htio reći, kao da ne može da "povuče" cijeli sadržaj...

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk
     
  15. anel007

    anel007 Komšija

    Probat cu povezati putem wifi pa cu vidjeti sta ce se desiti, trenutno je spojen kablom i nema nikakvog trzanja ni zapinjanja.

    Ne vidi se na slikama ali kao da ima tekst samo sto je skroz sitan font da se jednostavno ne moze desifrovati sta piše. Probao sam mijenjati rezolucije i svaki put isto bude, na manjim rezolucijama i ne nazire se tekst a na full hd rezoluciji ima nesto.

    EDIT: i na wifi isto stanje

    Sent from my Mi 10T using Tapatalk
     
    Last edited: Mar 7, 2021
  16. NAILS

    NAILS Moderator

    Kvaliteta kanala preko EON web stranice je daleko lošija u odnosu na risiver. Cak i sa HD kanalima mi bude muka gledati. Pogotovo utakmicce.

    Da li je bolja slika ili je ista preko desktop aplikacije?

    [​IMG]
     
    iPlay likes this.
  17. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    Meni hd kanali ,sportski ,kada gledam preko web stranice sve neke linije kada je pokretna slika...to prije nije bilo a sada je na svakom dh sportakom kanalu

    Sent from my SM-G770F using Tapatalk
     
  18. NAILS

    NAILS Moderator

    Da, to je najveci problem kada gledaš sport/utakmice.
     
  19. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Slika je ko mlijeko preko tv boxa i eon tv aplikacije. Nisam preko weba upalio ne pamtim.


    Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
     
    Vedo and dams82 like this.
  20. marko_pd

    marko_pd Novi član

    Ista situacija i na BETA verziji.Jednostavno,prebacili su sve strimove iz progressive mode u interlaced(govorim o običnoj EON app).Interlaced mode nije prikladan za računare i telefone,pa dolazi do pojave hortizontalnih linija pri bržim pokretima a izraženiji su na boljim rezolucijama.Smart TV App je oduvjek na interlaced modu jer inače TV tehnologija u sebi ima deinterlace filter.
     
    zippoo likes this.