All about (my) Car/Cars !!!

Discussion in 'Generalna diskusija' started by Juka, Feb 19, 2011.

Tags:
  1. Haker

    Haker Veteran foruma

    Ovdje se ne može spomenuti auto da ovaj dmr ne okrene na svoju Škodu. Smanji malo doživljaj, ljudi kupe 50x skuplja auta pa su manje uzbuđeni.

    Taj hjumdaš je dobar auto, Dino ti je najbolje rekao, nije jurilica ali sasvim adekvatan i nekbotinije pouzdan provjeren motor.

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
     
  2. dmr

    dmr Veteran foruma

    to je samo tvoj dozivljaj mene, mijenjaj misli :D
     
  3. dams82

    dams82 Komšija

    Plastika na vratima je pobezveze i kod mene, ali instrument tabla je sasvim ok, volan je vrhunski...

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk
     
  4. dmr

    dmr Veteran foruma

    Ovaj qmax meni daje manju potrosnju definitivno. Evo jos jedan test qmaxa Tz-Canici-Tz sada je ista relacija od 30km 3,6l/100km, sa gazpromom sam imao minimalno 3,9 :D Derem ja qmax od sad :D

     
  5. SpookyMoO

    SpookyMoO Komšija

    Sipam taj qmax sto ga hvalitr vec treci rezervoar nisam primijetio nikakve razlike ni sa radom motora niti sa potrosnjom

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
     
  6. dmr

    dmr Veteran foruma

    Mozda ima veze sto je kod mene PD, nemam pojma, ali ja ga definitivno osjecam i na papucici gasa :D
     
  7. xman

    xman Komšija



    UKC Tuzla-Srebrenik.
    Obicni dizel.
     
  8. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Isao veceras Srebrenik-Zivinice, ide octavia (iskljucila se kasnije prema tuzli), pomislio evo @dmr-a testira gorivo, kad krenu 30 preko ogranicenja i preticati sve, reko nije on :D
     
    aNaToMiC ! likes this.
  9. dmr

    dmr Veteran foruma

    Ima puno policije ovih dana, nije pametno preticati :D
     
  10. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Koliko ima radara od orasja ?
    Vidio sam jedan, nadam se da ih nema vise :D
     
  11. dmr

    dmr Veteran foruma

    Ne idem do Orasja ja testiram do previla :D, a budu na 2-3 mjesta, mijenjaju poziciju stalno.
     
  12. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Moguce da me uslikao jedan jos prije srebrenika, hajd sta cu.
     
    Last edited: Mar 5, 2021
  13. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Taj prije Srebrenika redovno bude, dvojica kolega placali kazne po 400KM i dva mjeseca vozacku :) A u Orasju je jedan stacionarni radar kod Binga, imaju i jedan mobilni pa gdje ga postave.
     
  14. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Po svijetu inace radari oko skola i u gustim naseljima, u bosni ih cesto vidjam po pustim njivama :D
     
  15. Haker

    Haker Veteran foruma

    To je najgore. Ja sam i za radare i za policiju, ali kada je normalno. Kod nas se policija štekne o stave radar samo da kupe pare.

    Eno na auto putu samo na tom mjestu ograničenje 100 i naravno tu ga stavili.

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
     
  16. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Pa da, bas idu logikom sacekuse za uzimanje para a ne povecanja sigurnosti.
     
    aNaToMiC ! likes this.
  17. xman

    xman Komšija

    U Dobrnji da ga stave na onoj lokaciji pored skole gdje redovno narod gine bi uzeli stotine hiljada prvi dan i hiljadu manijaka sklonili sa ceste jer je izuzetno prometno,ogranicenje 40,a niko ne vozi ispod 70...
     
  18. Mujka

    Mujka Komšija

    ja tu vozim 50 samo nek se zna ;)
    a nestrpljivi nek preticu
    onde onaj put je totalno nepregledan ne znam sad dali je radi konfiguracije terena rasvjete ili cega vec
    ako se desi da se vozi poslije zalaska sunca nista se nevidi nije mi se jednom desilo samo na 20m da mi iskoci neki pjesak na regularnom pjesackom prelazu...

    tako da oprez!!!
     
  19. iPlay

    iPlay Komšija

  20. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    Au tacno je kao nov.
    Ja da ga imam,ja bi pravio ture za nostalgicare u njemu...10 KM par km tura

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk