MMA diskusija

Discussion in 'Generalna diskusija' started by Nani, Feb 9, 2009.

  1. NAILS

    NAILS Moderator

    Vrlo je moguce da Israel bude konzervativan i bude isao na sigurno (bodove), pa da bude kao sa Romerom.
     
  2. xman

    xman Komšija

    Poljak. I ja mislim da ce ga nokautirat.
     
  3. NAILS

    NAILS Moderator

    [​IMG]
     
    aNaToMiC ! likes this.
  4. DSA

    DSA Aktivista

    Dobar card. Prijenos na Fight Channel
     
  5. Haker

    Haker Veteran foruma

    Zasluženo Jan. Lik je vrhunski borac, u kick box meču je parirao a mogao je na rušenja ići od prve runde na hrvanje.
    Adesanja nema šta tražiti u ovoj kategoriji, Jones bi ga izrastavljao na komade.
    Rakić se provukao kroz iglene uši, jako pasivan.


    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
     
  6. NAILS

    NAILS Moderator

    Jones V Israel no more. I ta saga je zavrsena.

    Kako Yan izgubi pojas. Što mu je ono trebalo, onako dominirao. Svasta.
     
  7. DSA

    DSA Aktivista

    Ovako ce isto JBJ proci u HW kao Adesanja u LHW
     
  8. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Moguce ali ne nuzno, ima on frejm za 240 pounda, pitanje je kakvi ce mu udarci biti na toj tezini i kakve ce moci primiti da ne bude uzdrman.
     
  9. NAILS

    NAILS Moderator

    HW je ghost town. Nije bas isto. Jedino sto Jones nema vise performans kao prije.
     
  10. Haker

    Haker Veteran foruma

    Jones se ne bi dobro proveo sa Poljakom. Već neko vrijeme nije na staroj razini, ali opet opasan.
    Vidjet ćemo za HW, ako naleti na stipu onda težina neće biti nikakav faktor. HW je jako loša, Stipe je dobar ostatak truba.


    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
     
  11. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Volkov je nadosao, Nganu je razarac, par zanimljivih meceva se moze organizovati.
     
  12. NAILS

    NAILS Moderator

  13. Haker

    Haker Veteran foruma

    Svaka čast šta lik uradi za sedam godina. Imam osjećaj da je još sačekao i gradio ovaj brend da je mogao prodati za mnogo više love.

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
     
  14. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Dobar je tajming, jos 1-2 poraza i postat ce ireleventan, vec se hajp dobro ispuhao.
     
    sgtPepper and aNaToMiC ! like this.
  15. sgtPepper

    sgtPepper Overclocker

    Upravo to, jos jedan poraz da popije i odjebat ce ga i Dana ...
     
  16. Haker

    Haker Veteran foruma

    Ma nema više borca u njemu, to je jasno.

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
     
  17. NAILS

    NAILS Moderator

    Da je uzeo Dustina, cekao bi sa prodajom, bila bi druga prica. Obzirom da nije prošao Dustina, ovo mu je bio najbolji momenat.

    On je daleko najbogatiji MMA borac ali ne znam ko je #2. Mislio sam da je Ronda, ali je njezino "imanje" tek nekih 13mil. Gdje su silne pare od PPV, filmova i WWE. Ocito je sve to na kašikicu dok Canelo dobije 30mil po borbi. Tuga.
     
  18. Haker

    Haker Veteran foruma

    Pa to niko ne zna tačno. Sponzori lova od ppv, reklame, mislim da ona ima dosta više.

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
     
  19. NAILS

    NAILS Moderator

    Dosta je stvari u US javno pa se moze pronaci i vecina ovih manjih glumaca kaze da su procjene vece od stvarne vrijednosti. Tako da se ne bih iznenadio i da je manje. Vecina njih ulaze u projekte koji propadno. Koliko je samo velikih glumaca podnijelo zahtjev za bankrot. Ali eto, neka je 20mil, opet je malo za toliku zvijezdu i godine.
     
  20. NAILS

    NAILS Moderator

    Boxing legend Marvin Hagler has died at the age of 66, his wife has announced.