Pesoto - Diskusija

Discussion in 'Internet provideri, umrežavanje i web servisi' started by NAILS, Feb 2, 2021.

  1. bhd

    bhd Veteran foruma

    Ne bi bilo lose u zaglavlje teme atabiti spisak stranica provjerenih odakle dolazi 100%.

    Preporuka za vitamine akp vec ne znate a stize iz us u bih.
    Iherb.com

    Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
     
    dams82 likes this.
  2. RED DEVILS

    RED DEVILS Aktivista

    Kad bi otprilike trebao da sleti u Sarajevo Let broj № BA 025 Pesoto:)
     
  3. sumeir

    sumeir Komšija

    Trebao bi imati tu informaciju kada uđeš u profil da ti piše kad je očekivana dostava.

    Ako nemaš, sačekaj koji dan pa provjeri.
     
    Last edited: Mar 20, 2021
    RED DEVILS likes this.
  4. Ophin

    Ophin Novi član

    Računaj minimalno 2 sedmice od dana kad dobiješ mail da je poslan za BiH.
     
  5. RED DEVILS

    RED DEVILS Aktivista

    Očekivani datum 29.3.2021 let 0.25
    Molim vas mozeli mi netko objasniti dodavanje agenata jer ću sljedeće sedmice naručiti dva paketa
    Zanima me dali se prilikom deklariranja dodaju agenti za dostavu


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
  6. sumeir

    sumeir Komšija

    Ja sam ovako uradio

    Dodao imena dvije osobe i njihove adrese.

    Ako dolazi više pošiljki, svaku pošiljku deklarišem na ove dvije osobe tj "agenta".

    Znači dolaze mi 3 pošiljke. Jedna pošiljka ide na moje ime, samo ostavim po default - u

    Druge dvije pošiljke prije nego što ih deklarišem dodjelim agenta kao očekivane pošiljke

    U tvom slučaju tebi treba 1 dodatna osoba-ime koju ćeš "ubacit" da ti bude agent.
     
    RED DEVILS likes this.
  7. hurmash1ca

    hurmash1ca Moderator

    nenji_avero likes this.
  8. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Ja nominiram kolegu [mention]bhd [/mention] :D


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
    Aldiin likes this.
  9. p4ja

    p4ja Komšija

    Stigla voda na bistrik
     
  10. RED DEVILS

    RED DEVILS Aktivista

    I meni:cool:
    Let 0.25 sutra idem po paket a vec sam i dug od 19.5 dolara uplatio:)
    [​IMG]
     
  11. RED DEVILS

    RED DEVILS Aktivista

    Ako uzmem Sony bežične slušalice x2 i dodam ih u istu košaricu dali će mi doći u jednom paketu ili u dva, i dali ću dobiti samo jedan traking broj


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
  12. dams82

    dams82 Komšija

    Pa ako su isti artikal vrlo vjerovatno da će doći u jednom paketu, ali to ti ne igra neku ulogu ako su teže od pola kg po komadu...

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk
     
  13. sumeir

    sumeir Komšija

    Kada sam prvi put išao po paket lik taj dan"nadrdan"... nema. Ne znam da se nije potrefilo da je baš taj dan imao "Mjesečni period" ili šta već.

    Na svako pitanje je odgovor bio NE

    Ljubaznost... šta je to.

    Kome da se javi tamo da makar postave mapu gdje se nalaze tačno u Skenderiji.

    Valjda mogu priuštiti fiksni teefon da možeš nazvati nekoga, jer dolje u "bunkeru" nemaju signala za mobitel.

    Zvao 7- 8 puta,cijelo vrijeme nedostupan broj.

    Ja sam se "vas osafunjo" dok sam ih našao a niko od ljudi koje sam pitao u okolnim radnjama nije zano reći gdje se nalaze.

    Na onim trgovinama neke imaju neke nemaju brojeve, i na kraju jedva "ovarisah."

    Uglavnom ako idete prvi put, ponesite vlažne maramice i dezedorans sa sobom.
     
    Last edited: Mar 24, 2021
    Vedo likes this.
  14. NAILS

    NAILS Moderator

    Kada vidis listu sta sve traze od jednog uposlenika, nije ni cudo. Izgleda da samo jedna osoba radi. I postavlja na instagram, i briše prašinu i odgovoran za magacin i robu. Jest' mi to nešto poznato.

    Nadam se da je plata preko milje.
     
    nenji_avero likes this.
  15. bhd

    bhd Veteran foruma

    24 paketa do sada.
    Ne znam da sam nasao bolje podrske u Bosni bilo gdje.
    Ja ne znam jesil ti pogrijesio mozda "pesoto" ? :)

    Ko je bio u US i susreo sa njihovim CustomerService, znat ce o cemu pricam.

    Podrska im dostupna preko vibera, sms, telefona, facebooka, instagrama, vibera..... Sve jedan covjek :D
    Respect, i svaki put ganja susret, stranice ako treba preporuka... Evo nek kazu ostali ?

    Ovo je moje misljenje na osnovu 24 posiljke ( i sigurno 60ak paketica).

    lp
     
    aNaToMiC !, dams82 and RED DEVILS like this.
  16. sumeir

    sumeir Komšija

    Moj prvi kontak sa Pesoto-om je bio prije nego je pošiljka došla za Bosnu, osoba koja se javila na telefon mi je dala informacije u vezi pošiljke i tu nemam nikakve primjedbe.

    Ovo je moje iskustvo dok sam ih našao i tokm susreta sa uposlenikom.

    Ne tražim da bilo ko "titra" oko mene, ali ima valjda neki minimum uslužnosti.

    Olakšaj klijentima da te nađu, stavi mapu gdje se nalazite.

    Učini broj koji postaviš dostupnim za klijente da te mogu na njega dobiti.



     
  17. dams82

    dams82 Komšija

    Ja nisam bio lično u Skenderiji, ali sam par puta slao email i više puta komunicirao putem vibera i svaki put komunikacija za 5... Što kaže bhd kao da se znamo, čovjek se jaranski postavlja prema klijentima, možeš ga sve pitat bez ustručavanja...

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk
     
    aNaToMiC ! and bhd like this.
  18. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    Isto, sve pohvale za sad, uspjesno rijesilli pravo cudan i glup problem prilikom jedne narudzbe, azurnost, volja za pomoc, jaranski odnos haman, kao i veliko hvala kolegi dams-u na dosta pomoci preko pp-a kada mi je trebala pomoc u vezi sa aliex narudzbom.

    Druga stvar je sto ljudi imaju poslovnicu u skenderiji sto je samo po sebi vrsta labirinta. Milion puta sam bio u istoj za razlicite objekte pa sam se znao izhebati skoro svaki put da nesto utrefim.

    Da li su mogli napraviti bolje upute za nalazak, pa vjerovatno, ali u pocetnom videu koji se nalazio mislim u prvom postu gdje djevojka ona objasnjava stepbystep, je ista sasvim fino objasnila gdje, sta, kako.

    Sent from my CLT-L29 using Tapatalk
     
    dams82 likes this.
  19. anel007

    anel007 Komšija

    Isto sam razmisljanje imao dok sam citao oglas, ovdje si i magacioner i podrska i cistacica i jos tonu stvari u jednom, trebali su jos navesti da je fax obavezan i tu bi ga uboli u centar

    Sent from my Mi 10T using Tapatalk
     
  20. selvin

    selvin Moderator

    Sposobnost rada u timu? Sta ce im ovo kad traze all in one :D

    Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
     
    forzamilan and aNaToMiC ! like this.