AMD Navi / Big Navi

Discussion in 'Procesori, RAM, matične ploče i grafičke kartice' started by Neso, May 21, 2019.

  1. Reventon

    Reventon Veteran foruma

  2. bhd

    bhd Veteran foruma

    Kakav idiotluk, a jos veci ako iko kupi.

    Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
     
  3. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Strasno. Ta kartica nije nesto ni brza od ove moje, a platio sam je 1000KM prije 8 godina.
    8 godina!!!


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
  4. Picoooka

    Picoooka Aktivista

  5. NAILS

    NAILS Moderator

    Što je najgore, rudarenju se ne vidi kraj tako da ćemo svi mi prije ili kasnije preci na konzole. Ovo je samo pocetak kraja PC gaminga. 400KM je bila nova RX590 Fatboy prije 2 godine u prodavnici.

    [​IMG]
     
  6. bhd

    bhd Veteran foruma

    Stara dobra, dok je ovaca bit ce i vune :)
     
  7. Sena

    Sena Veteran foruma

  8. Picoooka

    Picoooka Aktivista

    Da bila je i jos uvijek se 6900 XT moze naci po toj cijeni do 3500km.Da je 6700 XT dobra za mining shvatio bih ovu cijenu,ali kopa 15-16 MH/s manje od RTX 3060 Ti i 3070.

    Ovi nasi pacenici lupaju cijene dok je u EU znatno nize,

    https://geizhals.eu/sapphire-nitro-radeon-rx-6700-xt-11306-01-20g-a2494702.html
     
  9. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    Ja molim boga samo da mi sta ne crkne na kompu sada a posebno graficka...iako sluzi samo da dekodira video signal kada gledam tv preko neta i da baca sliku na monitor i tv.
    Nisam igru pokrenuo mjesecima :D
    Za neta,multimedije i officea je odlican,iako je starudija teska :D
     
  10. Sena

    Sena Veteran foruma

    Svasta, vidim na OLX RTX 3080 2650 KM kod lika jednog kojeg znam slucajno, vec je prodao naravno.
     
  11. Picoooka

    Picoooka Aktivista

    Ovakve klosarske radnje raja trebaju dobro da zapamte pa kada sve ovo prodje ni kabla kupiti kod njih i sl.

    Imtec jedini po "razumnoj cijeni" prodavao RTX 3070 gaming oc 2199km dok je u drugim radnjama cijena bila od 2700-3000km i u uni-expertu i cpu info itd.Ova cijena bila u uni-expertu dok je u isto vrijeme u imtecu bila 2199km.

    https://www.ue.ba/product.php?item=28685
     
  12. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

  13. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Ja sam rx580 uzeo prije godinu i pol za 170 eur u radnji. Proslo ljeto narucim ASUS Radeon DUAL-RX5700-O8G-EVO za 309 eur svoju stavim na oglase bio sam spreman 120 eur uzeti i odustanem zadnji momenat nesto mi bi mrsko ici po kartu u radnju haha. Hocu da kazem ovo je bilo prije 11 mjeseci tako da za 11 mjeseci se sto sta moze desiti tj. dabogda propao bitcoin jednom i zauvijek dok god jebavao nas pa i casual gamere.
     
    Last edited: Apr 3, 2021
  14. Sena

    Sena Veteran foruma

    Nema od propadanja bitcoina za sad nista, jbg. Ne ginu nam konzole u buducnosti.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
    Last edited: Apr 3, 2021
  15. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Ja danas stavio svoju RX 580 4gb na olx za 350KM, kroz par sati pet ljudi se vec javilo... Haman jefino ccc
     
  16. NAILS

    NAILS Moderator

    Jesil' uzeo nešto bolje :D
     
  17. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Nisam, slabo nesto igram u zadnje vrijeme i ovo mi je dovoljno.
     
  18. Picoooka

    Picoooka Aktivista

  19. selvin

    selvin Moderator

  20. Sena

    Sena Veteran foruma

    Epic, 3200 sam je ja platio, jos BE, koja je oko 50 eura skuplja.
     
    Picoooka likes this.