1. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    Imam ga ja dino, kineska verzija sa gigabitnim portovima. Radi skoro godinu dana bez problema. Konekcija mi je 50/4 pa ću ti okačiti par speedtestova.

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
     
  2. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    Prva 4 testa odozgo su na 5,8HGHz a sljedeća 4 testa poslije su na 2,4GHz.[​IMG]

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
     
  3. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    U mene je konekcija 200/12 sa tendencijom da postane 400/15

    Al kako rekoh i ranije nije mi brzina toliko vazna nego pucanje veze jer ima dosta uradjaja u kuci. 2 PC-a ,1 laptop, 3 smart tv-a, 1 media player , x-box i minimalno 4 telefona. Neki su uredjaji 2.4ghz neki su 5ghz i onda se desi na skoro svi nesto povuku odjedonom. Neki vuku internet a neki stremaju medjusobno. Prije je bilo i nekih kablova a sad je sve wifi. Al opet cu kompove da spojim na lan,jedan tv i media player. Ostali ostaju na wifi. Najvazdio dio price sto se dva TV-a koriste za gledaje preko eon aplikacije i onda net mora bit bas stabilian. Nekad je to radilo super al kako je asus ostario nije to vise ko nekad. Ja ga imam vec 6 godina a kupio ga polovnog.

    Ako je ovaj uredjaj slab za ovaj posao sto mi treba prihvatam i predloge. :)


    Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
     
  4. Picoooka

    Picoooka Aktivista

  5. Mujka

    Mujka Komšija

    ja bi uzeo nešto jače malo rama ima taj 4a
     
  6. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    Koliki ti je budzet...ako je oko 200 KM...idi na ubiquiti ap ac lite ili AC LR
    Mozda se izvana moze naruciti i jeftinije...kod nas su oko 200+ KM,mada ima i jeftinijih na olxu
     
  7. NAILS

    NAILS Moderator

    Its not a bug, its a feature :D

    [​IMG]

    Ja zalijepio mali komad selotejpa i kao da je sada bolje.

     
  8. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    Je li se meni cini na ovom videu,da slike i nisu bas ono najbolje od najboljeg ?
    Iako je na dxo ovaj telefon prvi...mada se tamo recenzije placaju,pa dxo mozda i nije najobjektivniji ali opet svi najjaci modeli prodju kroz njihove testove.
     
  9. adsubzero

    adsubzero Komšija

    Dinamicki opseg top, detalji top. Boje isto tako dobre. A tek GCam... uh mogu misliti, perverzija. Ogroman senzor, ne moze ne valjati :D
     
  10. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    Ma nisam detaljno gledao ,vec ovo sa ovog videa a gledao na laptopu TN panel pa mi nije izgledalo kao nesto posebno .
    Moram pregledati pravu recenziju i zoomirane primjerke.


    Sent from my SM-G770F using Tapatalk
     
  11. bhd

    bhd Veteran foruma

    Kako vidim i dalje taj ruzni "video capturing", mutno ako iole snimas nesto u pokretu. Ili je samo ovaj primjer takav.
    Xiaomi treba da uzme od GoPro kamere :D
     
  12. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Vecina youtubera testiraju i sa gcam i budu dosta bolje slike.
     
  13. bhd

    bhd Veteran foruma

    Kad skontas, 2 milje telefon i ne mogu imati svoju kameru da valja :D shega.
    Uzmes iphone, ili samsung flagship sve ti se samo kaze.
     
  14. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Za dvije milje kupis fotoaparat od milju i mobitel od milju ;)
     
    aNaToMiC ! likes this.
  15. bhd

    bhd Veteran foruma

    Ma sve pet, nego za 2 milje kupis iphone ili samsung.
     
  16. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Ma imaju i oni svojih bagova i musica, al da je Xiaomi u zaostatku sa softwerom, jeste. I to samo zbog velikog broja modela koji izlaze svakih par mjeseci.
     
  17. bhd

    bhd Veteran foruma

    Ma definitivno.
    xiaomi mi je prvi izbor, al do 600 km.
    Al kad skontas da im je SW smece i u telefona od 100 i od 2000 milje maraka.
    tu bi morali poraditi.
    Odatle moj komentar, nista vishe :)
     
  18. Haker

    Haker Veteran foruma

    Gledam Samsung a52 je sasvim solidna kupovina za 650km
    Opet dobiješ konkretniji uređaj u odnosu na Xiaomi

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
     
  19. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    A52 imaju dva modela, 4G i 5G, ne znam koji je kod nas u prodaji, 5G ima bolji procesor i ekran.
     
  20. adsubzero

    adsubzero Komšija

    I nosas torbu ili oko vrata? :D