Telemach oficijelni thread

Discussion in 'Internet provideri, umrežavanje i web servisi' started by burner, Jun 5, 2007.

  1. DSA

    DSA Aktivista

    Pa zato i kazem da mnogi to vide kao krsenje ugovora sa njihove strane i mogucnost raskida od strane korisnika bez penala
     
    darsh likes this.
  2. marko_pd

    marko_pd Novi član

    Da se ispravim za moj zadnji post ovde,ipak nisu svi strimovi vraćeni u progressive scan(N1 BiH,Nova S,N1 Srb),možda još ima neki kanal ali većina je vraćena.

    Послато са SM-J600G помоћу Тапатока
     
  3. kvaju

    kvaju Komšija

    Evo da javim da sam pisao Telemahu u vezi problema oko logovanja na EON Connect, sad me zvao lik, kaze ajde sad probajte, trebali bi moci, i uspio sam iz prve.
    Dakle nesto su oni odradili ocito, tj nije do username i pass bilo kao sto je error na eon connect aplikaciji pisalo.


    Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
     
    zippoo likes this.
  4. anel007

    anel007 Komšija

    ovo se ne mogu podesiti dns serveri na technicolor CGA2121 modemu?
     
  5. Nadzevz

    Nadzevz Novi član

    Pozdrav.Ima li ko iskustva sa SK 4K na Telemachu? Planirao sam preci na Eon zbog tog kanala i internet brzine. Hvala
     
  6. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    Taj kanal nekada pusti neku utakmicu u 4K ali nenas tu stalno 4K...samo kada je neka utakmica

    Sent from my SM-G770F using Tapatalk
     
    Nadzevz likes this.
  7. Nadzevz

    Nadzevz Novi član

    Hvala za informaciju. A koliko cesto pustaju prenos na njemu? Kakva je slika po tebi,ako si imao priliku da gledas na 4K televizoru?
     
  8. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    mislim da u 4K mozes gledati samo preko CAM modula a ne i preko recivera i android boxa
    Ja sam gledao u FHD i slika je dobra...nisam detaljisao oko toga

    Sto se tice koliko cesto bude nesto u 4K...mislim vikendom i utorak/srijeda kada su utakmice svih liga ...nije to nista posebno...tesko ces i primjetiti razliku izmedju FHD i 4K...naravno ako je bitrate visok.
     
  9. dams82

    dams82 Komšija

    Mislim da 4k možeš gledat preko eon box, a preko smart tv aplikacije ne može, nema uopće kanala u ponudi. Za cam modul ne znam. Kod mene npr spojen box na tv koji nije 4k pa ne mogu ni tako probat, a mrsko mi ga spajat onako ko kad sport ne gledam... Mislim da je besmisleno zbog tog jednog kanala priključiti telemach, ima mnogo više razloga zbog kojih bi se priključio telemach, brzi Internet npr, eon kao revolucija gledanja televizije i vjerujem da će biti među prvim koji će polako uvoditi i ostale 4k kanale kad krene masovno...

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk
     
  10. selvin

    selvin Moderator

    Evo upravo gledam, ima sk 4k i na mojatv. Tv mi je fullhd, ali izgleda super kvalitet.

    Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
     
  11. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    Kada imas optiku a na koristis eon app na TV,Telemach nema nikakvih prednosti :D
    Ja ni taj 4K ne gledam,zaboravim na njega a ima i na moja tv.

    A do kraja godine,uvodi i moja tv neku vrstu eon-a i mijenjaju STBove haman boxovima...kruze neke informacije iz BHTa ali na kasicicu,jer mali broj ljudi zna detaljno o cemu se radi.
    Vidjeti cemo sta ce na kraju biti od toga
     
  12. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Kad malo prohodas po ex yu gradovima pa vidis da ti je telefon na wifi gotovo u svakom centru grada vidis da telemach ima svojih prednosti. Hajd sto telekom kasni svjetlosnu godinu za njima nego slabo se trude da ih stignu. Strategija za takmicenje s telemachom je izgleda cekanje da telemah propadne. :)


    Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
     
  13. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    Ljudi postoji li ikakva opcija, carlama, bilo sta da se nekako promijeni jezik komentatora na odredjenim kanalima? Dvojac iz srbije koji komentarise F1 i MotoGP je odlican, a kako sam dobio EON Smart Box konstantno komentarisu likovi iz hrvatske koji su uzas. I na laptopu ista stvar preko browsera, isti likovi.. Uzas jebote
     
  14. dams82

    dams82 Komšija

    Koliko znam na eon ne možeš mjenjat to... I ja sam par puta tražio i nisam našao opciju...

    Sent from my SM-A525F using Tapatalk
     
  15. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    Debilizam, ne vidim poentu da meni neko nameće šta će mi biti po defaultu. Da bar stave opciju da se izabere defaultni jezik pa hajde..

    Moraće se strim tražiti, džaba. Cirkus.
     
  16. marko_pd

    marko_pd Novi član

    Nažalost ne može promjena jezika,ali bi svakako trebali zamjeniti hrvatski audio za srpski na kanalima SK2-SK6-SK HD.Sad je baš šteta zbog F1/MotoGP,slažem se definitivno.Kad može na Novoj Sport koja ima izbor i hrv audio,ne vidim zašto ne bi mogli i ostali.
     
  17. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    I mislio sam na audio. Ja ne vidim opciju ni na jednom kanalu da promijenim, odnosno kad odem u postavke nemam uopste te opcije ali eto.
     
  18. Vedo

    Vedo Moderator

    Jesi vidio u generalnim postvakma eon boxa? Ja bi se zakleo da sam to negdje mogao birati


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
  19. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    Jasta, nigdje opcije audio, eto slikam poslije pa postavim.
     
  20. Vedo

    Vedo Moderator