1. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    Ja koristim sajt yr.no. najprecizniji :)

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
     
  2. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Ventusky je odlican.
     
  3. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Na kraju uzeh Redmi Note 10 Pro za 580KM. Trebao bi sutra stici, nadam se da ce sve biti ok sa ekranom.
     
    EL NINO CFC, NAILS and kolinsb like this.
  4. NAILS

    NAILS Moderator

    Nema google widget za prognozu. Ne mogu ni aplikaciju instalirati sa onim folom "add to desktop". Vec se moraju ganjati aplikacije koje koriste google kao izvor.

    Instaliraj The weather channel i bice ti u notifikacijama pored sata temperatura a mozes i widget nabaciti.
     
  5. Haker

    Haker Veteran foruma

    Nema widget ali ima shortcut ikona, klikneš na nju i vidiš prognozu, šta će ti widget

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
     
  6. NAILS

    NAILS Moderator

    Forza hoce widget. Stoji ti na dekstopu info, zgodije. Isto da trebaš klikati na sat da vidis koliko je sati.

    A ja ne mogu ni tu ikonicu dobiti. Nema sanse da natjeram google weather na telefonu. Mogu samo preko weba gledat.
     
  7. Haker

    Haker Veteran foruma

    Brate ja sam do sada na deset telefona stavio.
    Oke widget ko želi ali realno ko gleda kakvo će vrijeme biti svako otključavanje telefona.[​IMG]

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
     
  8. NAILS

    NAILS Moderator

    Treba se jelde pojaviti ono sunce, ikonica? Nece drug, nema kod mene. Nista se ne desi kada kliknem. Ni na desktopu ni u draweru.
     
  9. Haker

    Haker Veteran foruma

    Trebalo bi se pojaviti. To je opet nešto do MIUI.

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
     
  10. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    Ima caka neka,mora se ukljuciti da se dopusti dodavanje na pocetni ekran...neko je skoro pitao nesto slicno...samo ne znam je li na ovom forumu ili drugom.Kada nadjem tacno sta treba dozvoliti,editovati cu post

    Sent from my S10 Lite using Tapatalk
     
    Last edited: Apr 22, 2021
  11. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Meni se YoWindow app pokazala kao odlicna za vrijeme, widget je isto solidan, nikad problema.
     
  12. Ajdin87

    Ajdin87 Aktivista

    Kod mene opet i to radi, isti telefon, a tebi sve naopako :D

    Sent from my Mi Note 10 Lite using Tapatalk
     
    NAILS likes this.
  13. NAILS

    NAILS Moderator

    Je li treba da bude medju applikacijama, na app listi u setzingsu? Ja sam jedno vrijeme koristio Frog Weather Shortcut. Za ovakve poput mene koji ne mogu dobitiu google weather.
     
  14. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    jel pitas za ovaj widget?
    [​IMG]


    Ako jeste, vremenska prognoza ne bude na svim lokacijama ili gradovima. malo cudno zvuci, ali meni se desi nekad kad odem izvan sarajeva da jednostavno ne radi widget, ostane samo datum.
     
  15. NAILS

    NAILS Moderator

    Mislio sma na ikonicu aplikacije kada ideš na ovo "Ass to home screen"::

    [​IMG]
     
  16. Ajdin87

    Ajdin87 Aktivista

    Ne treba.

    Sent from my Mi Note 10 Lite using Tapatalk
     
  17. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Stigao RN10 Pro. Mislio sam da ce biti glomazan, al dosta bolje lezi u ruci od Poco X3 i Mi 10T, tanji je i laksi od oba.
    Potrefila me svijetlo plava boja, uzivo izgleda daleko bolje nego na ovim testovima.
    Ekran vrh, nikakvih problema da kucnem u drvo, a nacitao sam se svega po internetu. Razlika u odnosu na lcd od Poco X3 je u crnim bojama i boljem osvjetljenju napolju, ostalo je sve isto, barem meni.
    Kameru jos trebam testirati.
    Sve u svemu, pravo dobar fon, velika je razlika u odnosu na stari RN5 :)
     
    EL NINO CFC, NAILS and dams82 like this.
  18. dams82

    dams82 Komšija

    Razlika je 5 generacija i još je taj pro model, znači veliki upgrade... I ako bude imao mana nećeš ih ni primjetiti

    Sent from my A52 using Tapatalk
     
  19. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Izgleda da je tako, jer ne vidim nekih mana sto ljudi spominju sa miui. Nije da sam fanboy, kupio sam ujedno i maloj Samsung Galaxy Tab A7.
    :D
     
    dams82 likes this.
  20. NAILS

    NAILS Moderator

    Kako ugasiti proximity senzor? Prije je bila opcija u "call settings/incoming call settings" za proxy pa se moglo ugasiti. Ali nema više te opcije.

    [​IMG]

    [​IMG]