Battlefield 2042

Discussion in 'Igre i konzole' started by Vedo, May 2, 2021.

  1. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    Aaaaa ja sam htio otvoriti temu za BF6 :D

    Nije li ono Vedo otvorio temu za BF3, pa je na kraju dobar proizvod ispao


    Mene nekako hajp fata, ne igram dugo battlefield, prakticno sve sam preskakao od bf3. Osim sto sam ponekad upalio b4 i bf1.

    Nemam vise pc, sad sam okruzen jabukama, a pc skup haos, pa kontam neku varijantu sa Xbox Series S + keyboard i mouse.



    Sent from my Mi A1 using Tapatalk
     
  2. NAILS

    NAILS Moderator

    Ja sam se zasitio BR-a a opet, nista mi nije leglo osim PUBG/ARMA3 moda. Tako da ne moraju sto se mene tice. Ali se prica da ove godine izlazi: BF6, BF6 BR FREE verzija i BF6 Mobilna.
     
  3. igor.g

    igor.g Komšija

    BR izlazi u martu 2022.
     
    Decerto likes this.
  4. Decerto

    Decerto Komšija

    ako bf6 bude hit onda vjerujem da ce i br biti hit,ili barem skinuti warzone sa vrha kada su battle royali u pitanju.
     
  5. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Nema sanse.
     
  6. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    Meni BR nikada nije legao i bas ne mogu to igrati ...cak i kada je igra kao igra dobra,taj mod mi ubije zelju za igrom
     
  7. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Firestorm je bio zabavan, ali loot system nikad nisu popravili. To je vjerovatno glavni razlog sto je propao brzo. Trebaju ti minute da razaberes jednu stvar.
     
  8. bhd

    bhd Veteran foruma

    Koliko znam Apex je i dalje na vrhu BR-a :)
     
  9. iPlay

    iPlay Komšija

    Ni meni BR nikad nije legao, ali zato Plunder dan danas igram. Meni odličan mod.
     
  10. Esh

    Esh HWB

  11. igor.g

    igor.g Komšija

    Već su krenuli da lažu, igra nije next gen only kako su tvrdili na početku. Hvala doviđenja.
     
  12. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Vjerovatno nisu ocekivali da ce biti ovako slaba dostupnost novih konzola, a i novih grafickih kartica. Graficki ni BFV nije los, bitno je da naprave dobar gameplay.
     
  13. iPlay

    iPlay Komšija

    Jedan od top prioriteta bi im trebao biti i riješavanje cheatera.
     
  14. igor.g

    igor.g Komšija

    Pa gameplay će i da pati jer igra mora da se vrti na xbox one i ps4 og, a dvije verzije iste igre sigurno neće praviti jer mora raditi u cross gen modu. Njima prioritet nikada nije ni bio anticheat. Jedini način da se izbjegnu chiteri je da izbace dedicated server alate odmah po izlasku igre ali od toga nema ništa, tek krajem 2022 ako i tada. Do tada ko živ ko mrtav.
     
  15. Decerto

    Decerto Komšija

    jedino dedicated privatne servere i valja igrat...kakvi EA public serveri lol
     
  16. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Vec su rekli da PS4/XBox1 nece podrzavati 128 igraca nego samo 64 kao i do sada.

    Isti slucaj je bio sa BF4 na old gen i old old gen. Na PS3/XBox360 max bio 24 igraca na PS4/XB1 64.

    Iskreno se nadam da nece biti crossplay, ili barem da ce dati opciju ako bude da ga mozes ugasiti kao na CoD.
     
  17. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    Ma daj crossplay da klepim Series S i da podrzava mis i tastaturu.



    Sent from my Mi A1 using Tapatalk
     
    Reventon likes this.
  18. NAILS

    NAILS Moderator

    [​IMG]
     
    EL NINO CFC and Esh like this.
  19. Decerto

    Decerto Komšija

    big hope za bf6. Samo da ga ne ukake...smetljarske igre tipa warzone i apex su mi preko glave.
     
  20. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Nebi me cudilo da bude opet kakav teaser za teaser.