P: Xiaomi Redmi Note 8T 4/64

Discussion in 'Igre, konzole, telefoni i drugi gadgeti' started by Tesla, Jan 1, 2021.

  1. Tesla

    Tesla Aktivista

    Prodajem dakle telefon iz naslova.

    Cijena za HWB 210 KM

    Lokacija Sarajevo

    Razlog je taj sto sam na njemu provrtio preko 60 ROM-ova i postao preumoran od flashanja. Kcerkici uzeo neki dan redmi 9, baterija 5000 mAh, i ima samo jedan jedini custom kernel za njega, a vjerujem da ce tako i ostati jer je MTK. Hocu ja isti.

    Stanje je 9,8 / 10

    Kupljen je u Mtel-u na 24 mjeseca, redovno ga otplacujem :). 22.05.2020.

    063-284-361

    Sretna nova godina :)
     
    Last edited: Apr 25, 2021
  2. Filozof

    Filozof Aktivista

    Sretna nova i tebi, imam kolegu koji planira kroz par dana da kupuje redmi note 8/8T, a to par dana je "od plate" ako ga ne prodas u ovih 4, 5 dana do plate javi mi da te ne zaboravim :D
     
    Tesla likes this.
  3. Tesla

    Tesla Aktivista

    Bump
     
    Last edited: Apr 21, 2021
  4. Tesla

    Tesla Aktivista

    Nakon 2 vrele musterije i 1 kupca u Sarajevu koji se predomislio dok sam isao prema njemu ( kupac sa OLX-A ) zakljucah oglas i pozalih.

    Ali evo telefon je ipak tu je tu 13 mjeseci garancije ima.

    Instaliran 12.0 3.0 koji hocete EEA, GLOBAL ILI RU. Android 10 naravno na njemu.
     
    Last edited: Apr 25, 2021
  5. Tesla

    Tesla Aktivista

    Moze i zamjena za stariji iPhone
     
  6. Qler

    Qler Veteran foruma

    Imam ja iPhone 6, al ima jednu manu... kad se baterija draina skroz nece da upali.. i to mi se sad desilo :D moram otici negdje da izvade bateriju da je probude, a nova je baterija stavljena original...
     
  7. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Pa izvadi ti, nije tesko. Samo ti treba specijalni sarafciger. iPhone 6 nije vodootporan pa nema ljepila oko ekrana, lako se odvoji.
     
  8. Qler

    Qler Veteran foruma

    Samo mi fali taj specijalni šarafciger :)

    Ali čekam ifixit valjda dođe :)

    Sent from my ELE-L29 using Tapatalk
     
  9. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    dok cekas te serafcigere,mislim da imas i onih kineskih kompleta u Bingu po 6-7 KM...ako ti je hica
    to su sigurno oni kao zvjezdica sto su
     
  10. Qler

    Qler Veteran foruma

    Ma trebam I onaj hepeknda "probudim" bateriju, Shin zna o čemu pričam, i nije mi jasno što se ovo dešava...

    Sent from my ELE-L29 using Tapatalk
     
  11. Tesla

    Tesla Aktivista

    Zamijenio sam ga jucer za iPhone 6S u odlicnom stanju. Svakako cu ga mami proslijediti ubrzo, baterija je 75% i to je ocekivano. Ja cu sada sebi ganjati iPhone 7 ipak zbog iOS podrske za verziju 15. Imam jos jedan XIAOMI na prodaju pa cu sad objaviti oglas svakako, odnosno zamjenu za iPhone.

    Ovdje definitivno moze lock.
     
  12. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    75% je jako jako lose, obavezno stavi novu bateriju. Jer sa 75% ne samo da ce kratko trajat, nego ce se desavat da se telefon ugasi usred koristenja.

    Zapravo, sve ispod 90% je dramaticno slabiji battery life, a 6S ni sa novom baterijom nema bas neki battery life.
     
    Tesla likes this.
  13. Tesla

    Tesla Aktivista

    Hvala, da svakako, samo razmisljam da li da uzmem novu bateriju, ili da kupim onu ciglu od 6000 mAh ?

    U Meklinu je 90 KM na PIK-u 40-50 KM nova baterija, pa ne znam jos sta je najbolje od to troje :)
     
  14. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    I jedno i drugo je losa opcija. 90KM je stvarno previse a 40-50KM za kinesku kopiju isto previse.

    Ja sam sebi za iPhone 7 narucio sa aliexpress-a kinesku bateriju sa vecim kapacitetom za 10 EUR. Ali koliko znam to se ne moze narucit iz BiH, jednostavno ne shippuju baterije.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
  15. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    Mekline cisto da izbjegnes potencijalne warning poruke da ti nije originalna baterija.



    Sent from my Mi A1 using Tapatalk
     
    Tesla likes this.