Cyberpunk 2077

Discussion in 'Igre i konzole' started by senad_986, Oct 24, 2012.

  1. donjapa

    donjapa Overclocker

    Prica je OK ali nista wow. Relativno kratka isto, i nezanemarivo jednostavna. Nisam nesto odusevljen, pogotovo kad zavrsis zadnju misiju ako hoces da igras i dalje samo te vrati nazad prije misije da igras, kao da je nikad nisi ni odradio... malo cudno, ali valjda hoce da zadrze Dzonija.
     
  2. Sena

    Sena Veteran foruma

    Puno igara se svodi na to da pricekas jedno godinu dana pa onda odigras, pih.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
  3. xman

    xman Komšija

    Gameplay 》Pricu.
    Lakse mi je prihvatiti da igra ima losu pricu i zanemariti je ako ima zabavan gameplay nego obratno.
     
  4. NAILS

    NAILS Moderator

    Takodjer. Ako mi je bitna prica, pogledam film.

    Fascinantno je u kakvom je stanju 2077 nakon 1.2. Ovo je mozda deseti put da je pokušavam igrati. Obzirom da su usporili razvoj i odustaju od projekata poput multiplayera (koji je mozda najveci razlog nedovrsene igre). Sasvim je moguce da igra ostane kakva jeste. Tu i tamo koji bug popravi ali eto, to je to sto vidis.

    Recimo, od prvog dana pokusavaju da blokiraju "fast running glitch". I ovo je rezultat nakon 4 mjeseca:



    Takav je njihov pristup cijeloj igri. Developeri ove igre kao da u vakumu sjede. Treba samo vidjeti sta su sve moderi popravili prije njih.
     
  5. xman

    xman Komšija

    Volim ja pricu,itekako mi je bitna,ali ako je igra nema a ima zarazan i zabavan gameplay ok,mogu je igrati i fokusirati se na gameplay-Doom je pravi primjer toga.
     
  6. Esh

    Esh HWB

  7. Sena

    Sena Veteran foruma

    Kupih i ja ovo na epicu, bilo -20%, i plus 10 eura bon. Znaci 37, pa cemo viditi, nesto mi se ovakav zanr igra sad.
    Valjda nije totalna karina.
     
  8. igor.g

    igor.g Komšija

    Jesu te oderali, na play-asia gog digitalni code 20eur.
     
    Sena likes this.
  9. Sena

    Sena Veteran foruma

    Prije sam te sajtove pratio, ali sam ispo iz fazona sta je gdje sigurno, samo sam za ps store kupovao sa cdkeys, ja mislim da se tako zvao.
    btw ako mozes par pouzdanih nabrojat, jer win10 key sam kupovao sa jednog, pa mi banka lockala karticu i morao novu vadit.
    evo bilo je na cdkeys
    https://www.cdkeys.com/pc/games/cyberpunk-2077-gog-pc
    Jebat ga.
    Nebitno probao jutros na brzinu, RT medium oko 50 fps, tako cu i igrat, igrivo je, VRR spasava, ali socno izgleda, i to bas socno, a eto imam +50 igara instalirano.
    EDIT: Kupih days gone, na cdkeys, dosta jeftinije, hvala sto me podsjeti na ove sajtove, ja sam ih bas totalno bio zaboravio.
     
    Last edited: May 22, 2021
  10. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Prvi put cujem da je neko morao vaditi novu karticu kad mu banka freeza istu zbog sumnjive transakcije.
     
  11. Sena

    Sena Veteran foruma

    Jbg, tako je kako je, i meni je cudno bilo, nije ono neki deal, imao sam visu s kojom sam mogao sve placat, ali ljudi mi lockase i plus deaktivirase, sad sa bankom debate voditi, sizifov je to posao.
    Isto mi se desilo i sa netflix scam kad sam na RF bio, ali nisu mi je deaktivirali, samo upozorenje dali, tako da mi je ovo bas cudno bilo.
     
  12. Picoooka

    Picoooka Aktivista

    Sena likes this.
  13. Sena

    Sena Veteran foruma

    Thx, imat cu ih otvorene od sad, ovako sam do sad stalno snizenja cekao po ovim radnjama "velikim.
    Btw sto se cyberpunka tice, RT je fantastican, nije suptilan ono kao u RE Village npr, ili sta ja znam, sad mi ne pada na pamet nista drugo, nazalost ubija performanse na nivou metro exodus ove poboljsanje verzije. Ali eto na RT Medium je koliko toliko igrivo na 1440p.
     
  14. xman

    xman Komšija

    Sa DLSS na Quality metro leti na 1440p. Max postavke,RT ultra.
    Na 2-3 lokacije pada na 60-ak fps.
    A kod tebe je ono AMD gpu?
     
  15. Sena

    Sena Veteran foruma

    Aha, RX 6900 XT, DLSS je sila.
    Sta je kod tebe?


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
  16. xman

    xman Komšija

    RTX 3080,otuda bolje performanse. Ne znam koji je DLSS u metru,2.0 ili 2.1
     
  17. Sena

    Sena Veteran foruma

    Ja mislio pricas o cyberpunk 2077, jeli ti Overall preset Extreme ili Ultra?
    U enchached edition je 2.0 DLSS.
    Sa ultra presetom je preko 60 fps, cak i sa ultra RT, e sad kad se stavi na Extreme preset, ode u pm sve.
    Ovo ja pricam o prvoj verziji, ali imaj na umu OC plus TDP koji sam povecao preko registy tweaka na 390W, tako da skoro je uvijek clock fixan. A kod poboljsane verzije kada se stavi RT kako se ono zove, sto opcija ima hybrid i all raytraced, nebitno znas sigurno o cemu pricam i tu kad stavis all raytraced, odnese oko 15 fps odmah, plus extreme preset, ma raznese je. oko 40 fps.
    Ali Nvidia je realno jaca u RT, tako da me tu malo razocarao RDNA2, ali i dalje sam super zadovoljan, to je u biti jedini minus.
     
  18. xman

    xman Komšija

    Extreme preset. Ma Nvidia je kako kazes jaca u RT,i na to kad dodas DLSS dobijes odlican framerate.
    A Cyberpunk nisam ni probao jos,niti cu vjerovatno. Volim OW igre,a svijet u Cyberpunk-u je uzas po onom sto sam vidio. Rpg elementi nula,laz do lazi. Ama bas sve oko igre su slagali.
    I za Witchera 3 su lagali prvobitno da nije uradjen downgrade graficki radi konzola iako je bilo vise nego ocito da jeste,ali to im se halalilo jer je W3 najbolja igra ikad imho.
     
    Last edited: May 22, 2021
    FearLess likes this.
  19. Esh

    Esh HWB

  20. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Treba njima jos dosta vremena da ovo bude playable..