1. Picoooka

    Picoooka Aktivista

    To je spisak iz februara sa miui foruma i tako je trebalo da bude,ali xiaomi je pogubio konce u medjuvremenu pa se sada ne zna sta je trebalo da bude u Q2,a sta pred kraj Q2.
     
  2. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Gdje si nasao super wallpaper u postavkama?

    @Picoooka doce ba, nesikiraj se :) Prvo izbace za Kinu i Indiju, EU je zadnja.
     
  3. NAILS

    NAILS Moderator

    I ovo za Q2 Note 10 Lite je malo off.. trebao je update stici krajem iduceg mjeseca. Vjerovatno informacije nisu bili 100% tacne.
     
  4. Picoooka

    Picoooka Aktivista

    @Reventon

    Nakon zadnjeg updatea na Miui 12 telefon je poceo da se zagrijava znatno vise i plus ima osjetan lag u odnosu na fabricko stanje gdje je sve bilo perfektno.Zato cekam ovaj ko na iglama da vidim hoce li rijesiti ove kljucne kao i neke manje probleme .. ako ne rijese ide telefon na pik :D
     
  5. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Ako ne bude bolje probaj neki custom rom.
     
  6. Ajdin87

    Ajdin87 Aktivista

    Themes aplikacija, pa Profile, pa Wallpapers, i onda ima nova opcija.

    Sent from my Mi Note 10 Lite using Tapatalk
     
  7. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    Kada pocne tako stucati nakon updatea,onda treba odraditi factory reset i opet ce procepiti sve normalno.
    Svima se to desavalo na telefonima nakon updatea.
    Napravi backup na mi account i onda bakon reseta opali restore da vrati sve.

    Pa ako i dalje bude stucao,neka ide na olx

    Sent from my M2007J17G using Tapatalk
     
  8. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    E da...to je jedino vrijedno pomena...ostalo je sminkanje MIUI-ja

    Mada sam ja superwallpapers koristio i prije na RN8 pro...samo ih skines rucno i postavis preko wallpaper aplikacije a sada ima ugrasjeno,sto je super.
    Superwallpapers je meni pravo sminka

    Sent from my M2007J17G using Tapatalk
     
  9. NAILS

    NAILS Moderator

    Istina da reset rješava štucanje ali je meni factory reset nakon svakog updatea suluda stvar. Postoje aplikacije koj je jednostavno smor ponovo vracati. Ja ih ne koristim puno ali zbog nedostatka microSD kartice, moram brisati 120GB sadrzaja svaki put. Ja ga više ne resetovao. Muka mi fizčki na pomisao da moram podesavanja iz pocetka ..koliko sam ga puta vratio na fabricko stanje.
     
  10. Ajdin87

    Ajdin87 Aktivista

    Ja ne osjecam neke pomake u performansama sad, mada ne znam ni sta bi bilo brze, i do sad je bilo sve smooth.

    Otkako sam kupio mobitel nijednom nisam radio reset, povukao sve s prethodnog telefona i evo i dan danas radi.

    Napokon su dodali i vertikalno redanje recent apps, onaj sa manjim previewima mi je bio fuj.

    Super update sto se mene tice.

    Sent from my Mi Note 10 Lite using Tapatalk
     
  11. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Kod mene nema te opcije. mozda zato sto ne koristim mi accaunt?
     
  12. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Kod mene sinoc stigao update 2.3gb, poco x3, ali i dalje stoji MIUI 12.0.8 kao i dosad, veze nemam kakav update. Jedina razlika je brze zatvara cache apps u pozadini.
     
  13. NAILS

    NAILS Moderator

    Kakvo je stanje kod tebe sa senzorom kada razgovaras, prije i sada? Znaci ekran se upali ako telefon nije tacno vertikalno po 90 stepeni do krazgovaras. Cim ga nagnes ekran se pali.
     
  14. Ajdin87

    Ajdin87 Aktivista

    Na pocetku je bilo nepodnosljivo, ali vec prvi update je popravio stvar. Sad vec i ne obracam paznju na to niti imam problema, desi se ponekad ali samo odmaknem mobitel i primaknem uhu i sve ok, a testirao sam pod svim uglovima, cak i naopacke.

    Dnevno na poslu imam i preko 50 poziva, i bad mi je belaj bio kad sam tek uzeo mobitel, al eto sad je bas podnosljivo.

    Ne znam zasto bas ima tolike razlike, kod tebe je EU, a kod mene Global verzija.

    Sent from my Mi Note 10 Lite using Tapatalk
     
  15. NAILS

    NAILS Moderator

  16. Ajdin87

    Ajdin87 Aktivista

    Ma kod narednog telefona gledati prije kupovine, da ima "pravi" proximity senzor, ane ovaj neki ko fol sonic ultra izmisljeni hoce-nece.

    Sent from my Mi Note 10 Lite using Tapatalk
     
  17. NAILS

    NAILS Moderator

    To sam sinoc gledao kod drugih telefona. To mi je sada #1 prioritet. Ostalo se istina stabiliziralo. Bilo je malo freezanja ali ne da moram factory raditi. Samo jos cekam senzor da srede.
     
    Ajdin87 likes this.
  18. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    zar nije 12.5 fokusiran na stabilnost a manje na nove feature?
     
  19. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    Kod mene na mi 10t lite ,miui 12 i android 10 i proximity radi najnormalnije.

    Ja mislim da tu nije hardwareski problem senzora,nego neki bug u miui 12

    Sent from my M2007J17G using Tapatalk
     
  20. NAILS

    NAILS Moderator

    Je li kod njega proxy senzor ili ultrasonic?