All about (my) Car/Cars !!!

Discussion in 'Generalna diskusija' started by Juka, Feb 19, 2011.

Tags:
  1. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Odma si se trebao vratiti na tehnicki i ebat im od do :) A ne vjerujem ni ja da je kineticki, on bas drobi. Nesto je tu na ovjesu dobilo lufta.
     
  2. Haker

    Haker Veteran foruma

    Ma samo da nije letva ili servo pumpa. Mada vibrira samo na tom mjestu u lijevo zato sam pomislio na kinetički.


    Sent from my iPad using Tapatalk
     
  3. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    Da mi je @dmr-a malo kroz ovo debelo crijevo provesti haha

    Secer bi fasov'o



    [​IMG]

    Sent from my CLT-L29 using Tapatalk
     
    NAILS likes this.
  4. dmr

    dmr Veteran foruma

    Tebi se vise isplati ic biciklom :D Nego neki dan Qmax ode na 3,3, mislim da bi moglo na 3 litra se spustit da nema guzvi na putu :D

     
  5. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    Ne mozes do pennya s biciklom nikako haha

    Cirkus je im je parking i uvijek ludnica, ko na granici.

    Sent from my CLT-L29 using Tapatalk
     
  6. dmr

    dmr Veteran foruma

    Onda trolorm jarane i kreni na vrijeme :D
     
  7. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    Jasta, punih kesa i cekera :D

    Sent from my CLT-L29 using Tapatalk
     
  8. dmr

    dmr Veteran foruma

    Pa skontaj kako ti je nani bilo :D
     
  9. selvin

    selvin Moderator

    Da si malo brže hodao, stigao bi za isto. 4km pređeš za 45 minuta kad hodaš normalno.

    Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
     
    aNaToMiC ! likes this.
  10. Qler

    Qler Veteran foruma

    nedavno je brat sa mercedesom 1km za 1h :D prosjecna potrosnja 22l/100km :D hahaha
     
    aNaToMiC ! likes this.
  11. selvin

    selvin Moderator

    To bi značilo da je za sat potrošio samo 220ml, jednu čašu :) Nema šanse, mora za sat potrošit dosta više. Board mu laže makar 5 puta :)

    Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
     
  12. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    Dosao bih do kuce 20x pjeske, ali hebiga kad se zahebes pa parkiras gdje nisi trebao :D

    Sent from my CLT-L29 using Tapatalk
     
  13. dmr

    dmr Veteran foruma

    Da, u mjestu kada stojis potrosnja je 0,7-0,9 l/h, a tip imo 0,22 l/h a vozio :D
     
    selvin likes this.
  14. Neraa

    Neraa Aktivista

    Pa nije sjeo u auto i vozio 1km, 22l je valjda prosjek od paljenja auta a ne dionice od tih 1km...
     
  15. dmr

    dmr Veteran foruma

    22l na 100km je 0,22l na 1km, koji je on presao za 1 sat. Sta nije jasno? :D
     
  16. Neraa

    Neraa Aktivista

    22l na 100km je prosjek ali ako je vozio 5-10 km prije te guzve onda nije potrosio 220ml za sat jer je nemoguce, u leru trosi vise. Vjerovatno je potrosio skoro 2l za tih sat vremena a ne 220ml. Ali kazem nije sigurno upalio auto, vozio 1km i ugasio , zato je prosjek "samo" 22l na 100km. Pa je i moguce tih 22l/100km a ti nisi skontao sta sam napisao.
     
  17. dmr

    dmr Veteran foruma

    Pa tako je napiso :D Jedino je moguce da je ostala prethodna potrosnja, pa samo nastavio racunati za taj 1km. Ili mu laze kompjuter :D
     
  18. NAILS

    NAILS Moderator

    Da potrošnju ne mjeri samo kada je u pokretu. Neki francuzi nece ni da prikazuju potrosnju ispod odredjene brzine (npr 20kmh).
     
  19. Neraa

    Neraa Aktivista

    Il' ga je ugasio pa gurao:D
     
  20. adsubzero

    adsubzero Komšija

    Postavljao ja prije mjesec dana. Upao u guzvu, od socijalnog do otoke trebalo vise od pola sata. :D
    Btw nije trenutna potrosnja vec prosjecna, resetovao kad sam krenuo od kuce, izmjereno malo prije nego sam stigao na otoku.

    [​IMG]
     
    Qler likes this.