1. NAILS

    NAILS Moderator

    Mozes li postaviti screenshot. Ni meni nema super wallpapera nakon 12.5.

    [​IMG]
     
  2. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Valjda su se u medjuvremenu odlucili da SW budu dostupni samo na uredjajima sa SD 800 serijom i oled ekranom.

    Imas nacina da sam sebi instaliras. Ja koristio pola dana i izbrisao. Vuce previse bateriju a i nisu nesto.

    Bitno je da si konacno dobio 12.5. Kakva je situacija, jesu li sta rijesili od problena?
     
    NAILS likes this.
  3. Ajdin87

    Ajdin87 Aktivista

    Kao sto sam i ja rekao, zanimljivo jedan dan, onda smeta, a uz to trosi bateriju. [​IMG][​IMG]

    Sent from my Mi Note 10 Lite using Tapatalk
     
    NAILS likes this.
  4. NAILS

    NAILS Moderator

    Ja i ti definitivno imamo različite telefone. Mani eto nema sw.

    Al nema veze nije toliko bitno.

    @Reventon kao drugi telefon. Dobio tek jučer pa nisam imao prilike obaviti puno poziva a taj mi je senzor sada prioritet. Ostalo sve radi kao zmaj. Leti sve bas kao drugi telefon. A nisam radio factory reset zbog Mobilnog Bankarstva. Ne znam da li bi morao ići u banku da opet aktiviram. Da dam ga obrisao možda bi i brze radio alo za sada ja prezadovoljan. Nisam jedan jedini bug primjetio.

    Sent from my Mi Note 10 Lite using Tapatalk
     
  5. Ajdin87

    Ajdin87 Aktivista

    Ne moras u banku, telefonski poziv i aktiviras. 5 minuta.

    Sent from my Mi Note 10 Lite using Tapatalk
     
    NAILS likes this.
  6. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Trebate uporediti koje su vam verzije miui, kod mene je miui 12.5.1.0 RKFEUXM, dakle EU model. Vjerovatno je kod jednog EU a drugog Azija model.

    Za Unicredit ne treba vise ni telefonski poziv, rjesis sve kroz app.
     
  7. NAILS

    NAILS Moderator

    Kod mene je 12.5.1 a EU a kod njega je Global.
     
  8. Picoooka

    Picoooka Aktivista

    I kod mene Mi 10T 12.5.1.0 RJDEUXM i nemam ni ja SW.

    Sent from my M2007J3SY using Tapatalk
     
  9. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Vjerovatno su ovi sa global romom ranije dobili 12.5 i SW.
     
  10. Ajdin87

    Ajdin87 Aktivista

    Ma vjeruj mi sminkica beskorisna. Ono tipa, zelis nesto, a kad dobijes bacis nakon 2 sata jer skontas da je bezveze.

    Uz to, sama animacija uspori npr otkljucavanje.

    Lijepo za pokazati, ali beskorisno.

    Sent from my Mi Note 10 Lite using Tapatalk
     
    Picoooka likes this.
  11. NAILS

    NAILS Moderator

    Kako ugasiti ovaj efekat gdje mi razvuce wallpaper preko ivica skoro po cenat, ali ga ugasi telefon sam kada baterija ode ispod 20%:

    [​IMG]
     
  12. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Uzeh i ja Xiaomi. Mogao je iPhone jos durat ali jednostavno vidio ponudu i kupio.

    Mi 11 Lite 5G, 8/128GB verzija. Kod mene je tek u cetvrtak pa cemo vidjeti. Najvise me plasi kamera, hajd na dimenzije cu se priviknuti.
     
    forzamilan and Picoooka like this.
  13. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Nemas se sta brinuti, to je jedna od najboljih kamera u klasi, Samsungov senzor. Po defaultu snima 16MP, za razliku od mnogih koji su 12MP.

    Ostatak telefona je vrh, amoled 90Hz ekran, SD 780G koji je za nijansu bolji od SD860, dobra baterija, SOT nesto bolja od A52, za sat vremena pun sa 0 na 100%. Dizajnom je jedan od najljepsih na trzistu, a imas i IP53 certifikat.

    Ja bih prije volio da imam taj SD 780 umjesto 108MP kameru na RN 10 pro.
     
  14. Ajdin87

    Ajdin87 Aktivista

    Sigurno si upravu za ovo za kameru, a tek ova masa mobitela, pero, ljepota za ruku.

    Sent from my Mi Note 10 Lite using Tapatalk
     
  15. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Pa trebalo bi da je bolje balansiran nego Poco F3, koji ima bolji SOC a losiju kameru. Obzirom da je kamera najlosija stavka kod Mi 11 Lite 5G, sta ce mi SD870 ako je kamera jos losija. A SD780 ima A78 jezgre sto je u teoriji i bolje od SD870.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
  16. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    stevie zajebo si se
     
    Stevie_Ray likes this.
  17. DSA

    DSA Aktivista

    Koji xiaomi do 550 KM pravi najbolje fotografije?
     
  18. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Ne znas ni koliko si mozda u pravu. Citam sad imaju dvije razlicite verzije ekrana za ovaj model, normalni Diamond Pentile i neki RGB Delta. Taj drugi je sranje.

    WTF Xiaomi


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
  19. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    De ba opusti se nema sigurno boljeg fona za te pare. Za taj tvoj stari iphone je star trek voyager :D
     
  20. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Malo je falilo da narucim Realme GT 5G za nekih 330 EUR. Ima SD888 i isto 8/128 konfiguraciju, al presudila je losija kamera nego na ovom. I Poco F3 je bio opcija, slicna cijena, ali i on ima losiju kameru.