1. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    Losu kameru naspram cega, iphone 7?

    Sent from my Mi A1 using Tapatalk
     
  2. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Komentar ti je pravo glup, ne kontam sta si htio postic s tim. Losa kamera je losa kamera. iPhone 7 danas ima losu kameru jer je tehnologija napredovala. Upotrebljiva je ali da je dobra, nije.
     
  3. bhd

    bhd Veteran foruma

    Raja, imal ko onaj romobil pro od njih.
    Danas mi ispuha guma u po voznje, il sam probusio il sta.

    Jel frka zamjenit il cu morati negdje naci.
    Neko mi rece comtrade radi zamjenu... paz sad za 60KM!
    jeftinije prodjes zamjena 4 gume na dzipu :D
     
  4. Ajdin87

    Ajdin87 Aktivista

    U onom bike shopu u Nedzaricima je bilo 45 KM zamjena, ja sam narucivao sebi za 10ak KM sa Banggooda gume.

    Inace su gume uzas, pucaju lako, zadnju je lakse promijeniti, ali prednju vrijedi i 60 dati.

    Sent from my Mi Note 10 Lite using Tapatalk
     
    bhd likes this.
  5. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Stigao Mi 11 Lite 5G, 8/128GB verzija. Prerano za dojmove, ali da je prevelik, jest. Jedno 6.2-6.3" bi bilo taman, a i dalje bi to bio veliki ekran.

    Lagan, tanak, ekran dobar, fluidan, kameru nisam ni probao jos, za bateriju je prerano rec. Prelazak sa iPhone-a katastrofa, sve nanovo ide, svi chatovi i slicno izgubljeni. Uradis backup kao da i ne uradis - dzaba je kad iPhone backup radi na iCloud, ne mozes GDrive odabrat.

    Jedna zamjerka, memory management. Nikako nisam ocekivao da reloada aplikacije sa 8GB RAM, znaci imam 5-6 aplikacija otvoreno i desi se ponekad reload. Nema teorije da je RAM popunjen.
     
  6. Mujka

    Mujka Komšija

    xiaomi smece
     
  7. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Ma skonto sam sta je. Kad kliknem ponovo na aplikaciju, uradi reload. Kad odem u listu otvorenih aplikacija, uradi resume. Glupost.

    Sent from my M2101K9G using Tapatalk
     
  8. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    To jest, imaju prilicno agresivan ram management. Ako nista, stedi bateriju :)
    Gdrive najbolje pustiti preko noci da uradi backup.
     
  9. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Moze se stimat battery saver na nivou aplikacije, ali cak i kad ugasim, zna bit reload. Ocekivao sam vise od 8GB RAM. Ocito telefon ne koristi RAM kako treba, nego gasi aplikacije bas zbog baterije.

    Vec prvi dan instalirao Gcam da vidim kako radi, kad wow, ima 4k60 mod i kako vidim radi bez problema. Naravno da chipset ima snage za to, nego Xiaomi ugasio da ne remeti prodaju skupljih modela.

    Al zato Night Sight u Gcam katastrofa, bolje slike radi Xiaomi kamera. Sto je opet iza Pixel 3a, definitivno.
     
  10. igor.g

    igor.g Komšija

    Jedino da zaključas nekoliko app koje često koristiš da stalno budu u pozadini, tada nema reload.
     
  11. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    @Stevie_Ray Trebao bi MIUI 12.5 poboljsati ram management.
     
  12. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Imam vec 12.5, tacnije 12.5.3. i zakljucam app i opet isto, reloada kad kliknem na ikonu. Kad kliknem na preview ne reloada.

    Sent from my M2101K9G using Tapatalk
     
  13. bhd

    bhd Veteran foruma

    Mbike shop, danas zvao, 25 KM sa zamjenom prednja, 20 zadnja.
    Top :)

    hvala!
     
    Ajdin87 likes this.
  14. kvaju

    kvaju Komšija

  15. selvin

    selvin Moderator

    Pa to je onaj sto smo spominjali vec par puta, Ferhadija.
     
  16. dams82

    dams82 Komšija

    Ima i u Banjaluci...

    Sent from my A52 using Tapatalk
     
  17. SpookyMoO

    SpookyMoO Komšija

    Je li se ikome od vas ko ima redmi note 8 pro nakon zadnjeg update-a tel previse grije?Ja ne mogu da ga koristim vise od 15min postane pravo topal sve mi se ruke znoje.Uzas!Ne znam sta je ovo...

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
     
  18. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Da nisi pokupio kakvog coin minera? Skeniraj prvo sa nekim antivirusom.
     
  19. SpookyMoO

    SpookyMoO Komšija

    Ma jok kaspersky je instaliran odavno

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
     
  20. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Jos samsung da prestignu i prekucali su igricu.