Pesoto - Diskusija

Discussion in 'Internet provideri, umrežavanje i web servisi' started by NAILS, Feb 2, 2021.

  1. RED DEVILS

    RED DEVILS Aktivista

    [​IMG]


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
  2. syd

    syd Aktivista

  3. Qler

    Qler Veteran foruma

    Narucio sam na amazonu nesto (neki Megazoid jednom malcu :) ) gledam tezina je 800g, to onda dodje posiljka 15$?? I posto je in sotck soon, nemam jos tracking number, to sve popunim u Pesoto kad dobijem, ne mogu zakasniti jel tako?
     
  4. bhd

    bhd Veteran foruma

    ne.

    500 grama 7.5$ + 3x1.5$ za tih do 800 grama :)

    Ako bude 801 gram, onda ce biti 7.5$ + 4x1.5%$

    btw, jestel vidjeli giveaway :D

    -3$ postarina i boca za shake :D
     
  5. adsubzero

    adsubzero Komšija

    Tako sam i ja mislio, imao sam jedan paket koji je bio malo preko 500g pa sam se bojao da ce mi naplatiti 15 dolara. Jok, zaokruze na svakih 100g, znaci ovo moje je bilo 600g i platio sam 9 dolara.

    15 $/kg x 0,6 kg = 9 $

    Tako da im je to sasvim korektno. :)
    Svakako imaj u vidu da to sto pise na amazonu ne mora da je tacno, a na pesoto izaberi prepakiranje prilikom deklaracije posiljke.
     
    Qler likes this.
  6. RED DEVILS

    RED DEVILS Aktivista

    Narucio TPM preko Amazona 9 jula i jutros od prodavaca dobijem email da mi je otkazao narudzbu jer je trenutno nema na stanju:confused:
    TPM sam platio 18.21$ i trenutno na moje transakcije na Anazon aplikaciji stoji Pending za ovu transakciju.
    Moje pitanje je dali ce mi prodavac vratiti 31 KM:confused:
    We're writing to inform you that your order fromTriplenet Pricing INC has been canceled because the item you purchased is out of stock. Please return and place your order again at a later time. We're sorry for the inconvenience this has caused. In most cases, you pay for items when we ship them to you, so you won't be charged for items that are canceled.*
    Novac mi je povucen sa kartice ali banka mi jos uvjek nije uzela nikakvu proviziju za ovu transakciju:)
    [​IMG]
     
  7. RED DEVILS

    RED DEVILS Aktivista

    Dodjeljen je broj leta BA 039:)
     
  8. Mujka

    Mujka Komšija

    naravno da će vratiti
    nix se sikirati
     
  9. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Taj isti TPM je preko QuietPC em jeftiniji em dostavljaju u BiH.
     
  10. RED DEVILS

    RED DEVILS Aktivista

    Last edited: Jul 27, 2021
  11. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    A hebem im, vidim nisu moj paket poslali. Moram onda cekati iduci let.


    Cccc

    Sent from my Mi A1 using Tapatalk
     
  12. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

  13. RED DEVILS

    RED DEVILS Aktivista

    Trenutno nemaju na stanju ali sam ostavio e-mail da me kontaktiraju kad bude došlo


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
  14. bhd

    bhd Veteran foruma

  15. Qler

    Qler Veteran foruma

    Shipano mi je ovo što sam naručio, ali ne znam šta trebam upload ati, nisam ništa, samo upisao tracking broj, opis pošiljke i stavio prepakiranje. Valjda je to OK.

    Sent from my S21 Ultra using Tapatalk
     
  16. DSA

    DSA Aktivista

    Je li naručivao nek sa nike.com i slao na "svoju" Pesoto adresu u Americi? Ja jučer uradio narudžbu, sve kao prošlo, plaćeno našom karticom kad navečer stiže notifikacija order canceled i evo šta pišu u obrazloženju:
    "Your recent Nike.com order has been cancelled. We apologize for any inconvenience, but we were unable to verify the billing information you provided. This information includes: the name (as it appears on the card), the address with the proper city, state, and zip code, and a valid working phone number.
    If you’re unsure about your billing information, please contact your financial institution directly before attempting to place another order".
     
  17. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    Mislim da jeste jedan moj frend, nije imao nikakvih problema osim mozda sto mu broj nije odgovarao na kraju.

    Sent from my Mi A1 using Tapatalk
     
    DSA likes this.
  18. DSA

    DSA Aktivista

    Pa hajde pitaj kojom karticom je placao, koja banka
     
  19. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    Ipak nije sa nike, nego kaze da je sa neke dick's sporting goods.

    Ne napisa mi koja banka, mislim da je unicredit

    Sent from my Mi A1 using Tapatalk
     
    DSA likes this.
  20. anel007

    anel007 Komšija

    Ja danas narucio nesto s Alija za sto ne postoji mogućnost slanja u BiH pa cemo vidjeti hoce li i kad stici.

    Sent from my Mi 10T using Tapatalk