1. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Probaj pojacati zvuk u toku razgovora, inace nije bilo tih problema. Jesil kupio nov ili polovan?
     
  2. mirseth

    mirseth Aktivista

    Ok je zvuk. Ocistio malo zvucnik i sve ok.

    Sent from my Redmi Note 9 Pro using Tapatalk
     
    Last edited: Aug 4, 2021
    Reventon likes this.
  3. KingT

    KingT Veteran foruma

    Smiju li se skinuti one odvratne naljepnice sa Xiaomi moba iz BHTelecoma, pitam zbog garancije na Mi11 Lite?
     
  4. Reznor

    Reznor Overclocker

    Ima li neko Poco F3 da prenese iskustva?
    Razmisljao sam da li Poco X3 NFC, ili dodati malo vise pa uzeti F3, zbog AMOLED display, takodjer u tom cjenovnom rangu je i Samsung A52, ali je F3 bolji.
    Namjena je za rad s aplikacijama, a i imam dvije kartice, ne mogu obje u iPhone :D


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
  5. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Nemoj ni gledati Poco X3 NFC, imas Poco X3 Pro sa dosta boljim SD 860 procesorom.
    Taj ili F3. X3 Pro je LCD i ima slot za microsd karticu, F3 je SD 870 procesor, Amoled ekran ali bez slota za microsd.
    Vidi sta ti se vise svidja, i X3 Pro ima jedan od najboljih LCD na trzistu.
     
  6. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Mislim da je Mi 11 Lite 5G najbolji balans (da nisam tako mislio ne bih ga kupio), F3 ima jaci CPU ali je glomazniji, tezi i ima losiju kameru.
     
  7. Reznor

    Reznor Overclocker

    Hvala na savjetima.
    @Stevie_Ray Ima Mi 11 Lite isto, ali bez 5G i taj mi se uklapa u planirani budzet, s tim da mu je ekran 90Hz, ne znam koliko je to velika razlika.
     
  8. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Neces osjetiti razliku u 90 i 120Hz, stim da obicni MI 11 lite ima slabiji procesor, kao Poco X3 NFC.
     
  9. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Mislim da je 90Hz zapravo bolje nego 120Hz, jer manje optereti bateriju a osjetan je napredak u fluidnosti. Nema sanse da se vratim na 60Hz, jedino kad bih opet otisao na iPhone. 60Hz na iPhone NIJE isto kao 60Hz na Androidu.

    Niposto 4G verziju, radije onda nesto drugo.
     
  10. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Na tom modelu i jestu ogranicili ekran na 90Hz zbog baterije manjeg kapaciteta.
    Poco F3 sa istom baterijom i boljim procesorom ima veci SOT iako je 120Hz, al eto razlika je u cijeni.
    Uglavnom ima izbora, pa kome sta odgovara :)
    Samo neka zaobidje Poco X3 NFC, jer je Pro model bolji.
     
  11. Reznor

    Reznor Overclocker

    Sve su prilike da cu uzeti taj Poco F3, jer ima i 5G iako malo vise kosta :D
     
  12. SpookyMoO

    SpookyMoO Komšija

    Ja nakon updatea na 12.5.2 ne mogu da nazovem 124.Upali se ona automattska sekretarica kao kad bi prije okreni br 911.I gore vrti trazi lokaciju kao detektuje dje si.Wtf?Moze li se ovo kako zaobici?

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
     
  13. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    F3 svakako. Ima ih na piku za 600 joja. Ja stvarno ne znam da li iko ima bolji telefon za te pare.



    Sent from my Mi A1 using Tapatalk
     
  14. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Jesi pokusao sa drugim telefonom? Jednom se desilo da 124 poziv nije radio preko mobilne mreze, samo sa fiksne.
    Ne vidim kako update moze uticati na bas taj broj. Da je softwerski problem u dialeru, nebi mogao pozivati ni druge brojeve.
     
  15. SpookyMoO

    SpookyMoO Komšija

    Software je izmjenjen totalno.Do updatea je kolegi isto

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
     
  16. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Ako ne pomaze druga dialer aplikacija sa playstora onda jedino factory reset.
     
    SpookyMoO likes this.
  17. SpookyMoO

    SpookyMoO Komšija

    Ne pada mi na pamet da radim factory.Vidim da na forumima ima dosta slucajeva.Stavim video da vidite na sto mislim.
    Btw isto je sa dva druga dialera sto sam probao

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
     
    Last edited: Aug 4, 2021
  18. mirseth

    mirseth Aktivista

    5G je visak ako moras doplacivati para samo zbog njega. I sa 4G imas vrhunsku brzinu a dok dodje 5G kod nas prodaces 2 puta taj mobitel.
    Ja npr. jos nisam zamijenio karticu i imam 3G mrezu i nisam primjetio da mi fali brzina, otprilike imam izmedju 5 i 15 Mbit i gledam full HD video na YT bez pauza i ucitavanja.
     
  19. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    Mozes sad gledati, prije je patnja bila zbog preopterecenosti

    Sent from my Mi A1 using Tapatalk
     
  20. Reventon

    Reventon Veteran foruma