1. mirseth

    mirseth Aktivista

    Da, prije nisam mogao imati te brzine jer su svi bili nakaceni na 3g.

    Sent from my Redmi Note 9 Pro using Tapatalk
     
  2. SpookyMoO

    SpookyMoO Komšija

  3. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    Ne mora znaciti, mogu samo praviti vise premiuim telefona tipa ovaj mi 11 ultra i mi mix 4.

    Kad su fo sad odrzali dobre cijene sto ne bi i nastavili. S druge strane Huawei je brzo podigao cijene svojim uredjajima kad su poceli zauzimati trziste.

    Sent from my Mi A1 using Tapatalk
     
  4. SpookyMoO

    SpookyMoO Komšija

    Evo jucer mi i badzo kaze instaliran mu 12.5 update i ne moze da vise dobije hitnu pomoc.Samo ona auto sekretarica: "ovo je poziv u hitnim slucajevima.Ako zelite bla bla bla..."

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
     
  5. Eldorado

    Eldorado Komšija

    Kod mene Mi 9t poceo poceo trzati.

    Haman da je vakat nakon 2x godine da se na pik baci :D

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk
     
  6. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Kod mene radi normala, al vidim kad krene poziv da prikaze i lokaciju odakle zovem kao mala google mapa. Ne znam jel kod tebe isto uradi, mozda moras ukljuciti lokaciju.

    Ili zovi direknto broj hitne, za Tuzlu je npr. 035280001.

    @Eldorado treba poslije par godina uraditi i factory reset, samo sto je pegla ljudima se zezati oko toga.
     
    Eldorado likes this.
  7. dams82

    dams82 Komšija

    Ma to si ti umislio od želje da kupiš novi
    Hard reset i može još dvije godine lagano

    Sent from my A52 using Tapatalk
     
  8. SpookyMoO

    SpookyMoO Komšija

    Ma imam ja br hitne izlaz ali nece na 124.Trazi lokaciju ali upali se sekretarica ta ne spoji uopste na hitnu

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
     
  9. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Ne znam drug sta bi moglo biti. Ti si doktor pa vjerujem da cesto koristis taj broj, i to bas da se potrefi na tom modelu. Ja ga jednom u zivotu okrenuo, hvala Bogu :)
     
  10. SpookyMoO

    SpookyMoO Komšija

    Btw i kod dvojice kolega je isto jednom nije ovaj tel drugi je ne znam samo koji model al.je xiaomi.
    Ako vam nije problem da provjere ovi kojima je 12.5 miui na tel kad okrenu 124 jel zazvoni ili se pali ova auto sekretarica

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
     
  11. Eldorado

    Eldorado Komšija

    Cekam update 12.5 sistema pa cu hard reset aBd.

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk
     
    dams82 likes this.
  12. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    Poco f3, miui 12.5.3

    Zazvonilo mi i odmah prekinuo :D
     
    SpookyMoO likes this.
  13. NAILS

    NAILS Moderator

    Imam disttorziju na slušalici da ne mogu prepoznati s kim pricam ako ne smanjim a onda opet, ne cujem ako sam na ulici.

    Da li ovo prolazi kada se reklamira i ko uopstre servisira xiaomi ?
     
  14. Haker

    Haker Veteran foruma

    Predstavljam da će sljedeći mobitel biti opet Xiaomi :D

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
     
    NAILS likes this.
  15. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Nailsa je bas zadesio los model, imao je dosta problema sa softwerom, sad ovo. To ne znaci da je cijeli brend los, isto ga moze zadesiti sa Samsungom ili Iphone telefonima.
     
  16. kvaju

    kvaju Komšija

    Ja sam zadnjih godinu dana kod raznih prijatelja kojima sam preporucivao xiaomi telefone takvuh glupih bugova vidio, da vise nikad necu preporuciti xiaomi nikome, govorim za ispod 250€ telefone.

    Dok sam neki dan prvi put probao realme telefon, prije nisam obazirao paznju na taj brend nikad radi naziva samog, no taj telefon je u istom cjenovnom rangu kao i ovi xiaomi koje sam preporucivao, al radi bolje u skoro svakom pogledu.


    Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
     
  17. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Ja fkt sam zadovoljan sajomijem. Imam/imao vec 3-4 njihova telefona dosta ovih sitnih uredjaja tipa smartwatch, powerbank i sl. sve radi. Bilo je bugova sa telefonom pisao sam ali sad sve radi ne mogu se zaliti. Kod starog rnr4 radi sve u 16 iako mu je display napukao, baterija brutala i dan danas.
    Dok recimo burazu je iphone crashao samo jednom i to kod vaznog video razgovora tj. intervjua za posao izbacilo mu poruku da se telefon pregrijao i ugasio se. Ja svoj sajomi od 140 eur gulim vec pola godine radi ko doxa grehota ga mijenjati.
     
  18. Eldorado

    Eldorado Komšija

    Danas citam Mi Mix 4 cini mi se model jest paprena cijena al selfi kamera ispod displaya cool fazon.

    Vjerovatno cu taj model ganjati al kad mu cijena padne spominje se 750$ što je mnogo tj ocekujem 1500km kod nas.

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk
     
  19. igor.g

    igor.g Komšija

    Sljedeće godine će biti more telefona sa underdisplay kamerom za 350eur. Isti slučaj je bio kao i sa UD fingerprint, treba generacija ili dvije da preseli u "midrange".
     
  20. Almir

    Almir Komšija

    kako xiaomi mobiteli reaguju na proširenje memorije sa nekim od microsdxc kartica, da li baguju i sl, proširio bi 128 ili 256gb