FM transmiter - prekida

Discussion in 'Generalna diskusija' started by Kishic, Aug 24, 2021.

  1. Kishic

    Kishic Novi član

    Pozdrav svima, novi sam clan pa ne znam da li naslov pripada ovoj temi.

    U pitanju je FM transmiter (za auto). Naime, kupio sam novi a prethodno imam pozitivna iskustva sa tim stvarcicama, ok zvuk i korisno.

    Medjutim sada kao i uvijek transmiter spojim preko upaljaca, podesim iste frekfencije i muzika krene, ali nakon 30tak sekundi uredjaj kao da se restartuje i pusti ispocetka pjesmu koja je u tom trenutku bila na repertoaru.

    Da li je neko imao slicna iskustva?

    Da napomenem uredjaj je nov kupljen u techno shopu cca 30tak km a imao sam stari koji je iz nekog razloga prestao raditi.

    p.s. prvo sam trazio po forumu ali nisam nasao slicnu temu.
     
  2. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    Vjerovatno je neispravan uređaj. Probaj i drugu microSD karticu.

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
     
  3. Kishic

    Kishic Novi član

    U pitanju je usb stick (nije microSD), kupljen u istom shopu kada sam i transmiter. Probat cu drugi mozda usb. Da li ima neka fora kod formata usb-a?
     
  4. NAILS

    NAILS Moderator

    Svi su ti transmiteri igracka i lutrija. Nema pravila. Neki jednostavno ne rade out of the box ili su problematicni. Na zalost. Ja furam jedan star deceniju. Kopcam telefon preko njega kablom. Vec sam dva kabla do sada promjenio ali on i dalje radi.
     
  5. Kishic

    Kishic Novi član

    Nadam se da je do uredjaja,da nije neka stvar u samom autu
     
  6. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    Do auta sigurno nije, jer ne mozes preko auta upravljati uređajem smanjivati ton na uređaju, prebacivati pjesme i sl. Na autu samo pronađeš frekvenciju (obično 87,5) i to je to.

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
     
  7. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    Probaj preko drugih izvora testirati ako mozes, npr bluetooth ili microsd.

    Sjecam se da su transmitteri bili probirljivi sto ce tice kapaciteta. Davno nekad uzeo sestri usb stick sa 8gb i ovaj primao max 4gb lol.
    Al to je bas davno, sumnjam da imaju ta ogranicenja danas.