Sony PlayStation 5 official thread

Discussion in 'Igre i konzole' started by Vedo, Jun 6, 2019.

  1. igor.g

    igor.g Komšija

    Gamepad Aim assist (lock on) je preagresivan da bi uživao i u casual igranju protiv konzolasa.
    Crossplay je bust. Jedino što radi je da produži život igre sa 3 mjeseca na 12 u slučaju PC verzije po cijenu sijedih na glavi.
    Skill based MM u normalnim playlistama je totalna debilana.
     
  2. suppa_FMB

    suppa_FMB Komšija

    Reci da si ozbiljan za assist da konzolasi imaju prednost?

    Poslano sa mog Mi Note 10 Lite koristeći Tapatalk
     
  3. igor.g

    igor.g Komšija

    Jel mi igramo istu igru ili šta. Čim se aim assist zakači na protivničkom igrača nema ni recoila. I ovo što ga ima na pojedinim oružjima je nebitno jer samo je dovoljno da jednom trznes malo na dole da kompenziras da vratiš kick u aim assist zonu. Mozes abusati aim assist ne treba ti stotine sati da se stelis kao na misu, učiš recoil, stimas sens. Semi auto burst oružja su OP u rukama iole malo boljeg gamepad igrača koji zna peak pozicije na mapi, dva bursta su zagarantovan kill.
     
  4. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Debelo si ga pretjerao... ne znam da li igras na konzoli i gamepadu, ali daleko je to od istine.
     
  5. suppa_FMB

    suppa_FMB Komšija

    Mozda igra preko racunara pa hejta. :)

    Poslano sa mog Mi Note 10 Lite koristeći Tapatalk
     
  6. suppa_FMB

    suppa_FMB Komšija

    Sjetim te se Igore, dobar si. :)

    Poslano sa mog Mi Note 10 Lite koristeći Tapatalk
     
  7. Decerto

    Decerto Komšija

  8. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Sta trenutno igrate na PS5? Ima li neka dobra ekskluziva, ne zanimaju me remake i crossgen naslovi..
     
  9. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Returnal, Ratchet & Clank i Miles Morales.
     
  10. Vedo

    Vedo Moderator

    Večeras počinje Black Friday sale na PS US storeu


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
    Aldiin and Haker like this.
  11. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Pocastila me ljepsa polovina Ghost of Tsushimom - Directors Cut. Ovo je jedina AAA igra koju nisam probao na PS4, hajde da vidimo ovu PS5 verziju. Javim utiske.
     
    Vedo likes this.
  12. Haker

    Haker Veteran foruma

    Ka baš vagam da li da je kupim.
    Nakupilo se već par igara ne znam da li da nju ili RE village

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
     
  13. Vedo

    Vedo Moderator

    Ja uzeo AC Odyssey za 15$, ima 60 fps patch za PS5. Kontam još Spiderman Ultimate za 50$.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
  14. Haker

    Haker Veteran foruma

    Ja sam red dead za 23$ čini mi se i još ovih od 10-15$ Nakupilo se, ali bolje sad, neće biti jeftinije.
    Šteta što nije uncharted, do neki dan bio 10 ja čekao crni petak kontam tad ću sve skupa, evo sad 19$. Mislio sam da sve snize za petak.

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
     
  15. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Ma ovo je realno jedna od losijih rasprodaja.
     
    Haker likes this.
  16. Haker

    Haker Veteran foruma

    I ja sam mislio da će biti bolje.

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
     
  17. Vedo

    Vedo Moderator




    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
    Esh likes this.
  18. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Nakon par dana igranja Ghost-a, cini se kao naslov koji je vrijedan kupovine na popustu. Igra je stvarno u nekim trenutcima prelijepa i izgleda kao next-gen. Soundtrack je uklopljen bas onako kako treba, pogotovo prilikom meditacije u igri. Moram da priznam da mi se ovaj minimalisticki HUD strasno dopada, nista ne bode u oci.. veliki bonus je sto uopste nema mini mape niti waypoint-a, stvarno mi to ide na zivce u igrama. Nadam se da ce ostali naslovi naci inovativan nacin za "navodjenje" igraca. Igra u pocetku nudi mali broj informacija - pusta igraca da nauci kontrolisasti tok samog charactera. Pohvala za taj dio. Prica je sasvim ok, bazira se na istinitom dogadjaju. Nije mi bas jasno zasto Sucker Punch nije implementirao identican sistem odabira toka price kao u inFamous. Konverzija sa NPC-ovima otkriva tajne otoka, sideq su interesantni tako da se isplati potrositi malo vise vremena na exploration. Citav japanski fazon je gotivan, ali mislim da je Jap Lip Sync mogao biti dosta bolji. Combat je zanimljiv, ali nisam odusevljen. Igra kao FOR HONOR je maestralno predstavila sistem borbe, ocekivao sam nesto tako. U nekim momentima, osjetim da je naslovu trebao jos "poliranja" i dorade, mehanika nije ni blizu kao u TLOU ili RDR2. Multiplayer je fantastican, pogotovo ako imate drustvo sa kojim mozete igrati.
     
    suppa_FMB and Vedo like this.
  19. Vedo

    Vedo Moderator

    Gran Turismo 7 - Deep Forest Raceway Gameplay

     
    Aldiin and Pelikan like this.
  20. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Bembara ide 270 u cetvrtoj...