Battlefield 2042

Discussion in 'Igre i konzole' started by Vedo, May 2, 2021.

  1. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    ja gledao danas kod nekoga na streamu, bukvalno sa zgrade na zgradu skace sa ovim i tako se penje.

    fakat ne znam sad jel ovo bug ili su namjerno napravili.

    jbt pa ni battlefield 2142 nije imao ovakve ludarije

    Sent from my M2012K11AC using Tapatalk
     
  2. Vedo

    Vedo Moderator

    Al ove nove 2042 mape su uzas, ovo kao da je kreirano samo za helice i avione, ako si pjesak ima da trcis po 5 min da naletis na bilo kakvu akciju, uzas.
     
    kolinsb likes this.
  3. Decerto

    Decerto Komšija

  4. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    Ma jbo ovo sranje. Vidim da rijetko tko ima išta pozitivno reći o igri (osim starih mapa, a ne pada mi na pamet da igru kupujem samo radi njih), tako da ću je prekrižiti za sada. Svakako sa GTX1070 mogu svirat qrcu (osim ako na 27" 1440p monitoru neću igrati na 1080p rezi, što mi ne pada na pamet).

    Igra li iko BF V da bacimo koju? To se još može igrati :)
     
  5. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    Iz nekog cudnog razloga su izbacili betu, 2 sedmice prije release :D
    I onda ovaj debakl sa GTA, gubim nadu u industriju. Sta ce mi dijeca igrat jbt.
     
  6. BiceBolje

    BiceBolje Overclocker

    Ljudi su pod stresom, aninksioznost, ne moš se skoncetrisat ni na šta, dobro je da išta izlazi u ikakvom stanju.
     
  7. RaP

    RaP Komšija

    Back to oven for 12 months.
    Kupit za 6 do 12 mjeseci, sad je katastrofa.
    Jebes BF4 kakav je bio na početku, ovo je Alpha build 2 sto su izbacili.
     
    Last edited: Nov 16, 2021
  8. Decerto

    Decerto Komšija

    pusti djecu,oni ce se pluggat u matrix,full immersion vr,dok se mi patimo sa 60 fpsa u bfu :D
     
  9. NAILS

    NAILS Moderator

    RaP, Picoooka and Decerto like this.
  10. Decerto

    Decerto Komšija

    nevjerovatno...DMR !!! Designated marksman rifle,puca na 100 metara isto airsoft pistolj,leti na sve strane hahaha...
     
  11. NAILS

    NAILS Moderator

    BF5 TTK 1.0, ko je igrao, pricat ce.

     
    kolinsb likes this.
  12. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Koliko god pokusao da je igram i da se barem malo zabavim sa rajom... sve se svede na bugove i glitcheve. Jucer sam 4 puta imao beskrajni death screen. Gdje si down, niko te ne moze revive, niti mozes redeploy. Moram onda izaci iz partije... i onda hocu nazad join na raju, nope ni to ne radi. Ne mozes join na ljude koji su vec igri. Nego moraju oni izaci iz partije u kojoj su i pokupit me.

    Nema ni in game VOIP. Team based FPS, koji nema komunikacijski sistem u igri.
     
  13. RaP

    RaP Komšija

    Igra ima bugove koji su iskorijenjeni bili u BF4, vidim UI je i dalje isti ko god da ga je radio, neka se jebe trazi novi posao.
    Hajd grafika zahtjevna ok ne mozes ocekivati na grafi staroj 5+ godina da leti, ali pola opcija nema, team join nema, squad join nema, ping sistem je los skroz koliko vidim.
    Jedino sto ga vadi taj portal mode, neko ce napraviti mod pa ce ga Dice pokupiti, zna se kako je moderni Battlefield nastao kao mod za Battlefield 1942, pokupili citavu ekipu dali im posao i nastao BF2.
    Tako ce i isplavati nesto iz tog portal mode.
     
  14. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    Igram jos uvijek :)
     
  15. NAILS

    NAILS Moderator

    Mislio sma na TTK 1, onaj koni je izasao sa igrom. Poslije su ga unakazili ali je ok kakav je bio nakon 5.2 updatea.
     
    RaP likes this.
  16. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Napokon malo zabave u ovoj igri. C5 moze se ljepit na dron od recon specijaliste. Sa jaranom uletim na breakthrough i ganjamo ih. Do sada rekord 6 ljudi ubijeno jednim C5 dron preletom. Svi se bili na jedno mjesto grupisali i samo uletis medju njih. I sva vozila mozes razvaliti. Najdraze kad ufatis hoovercraft tryharde. Jos nismo chopper uspjeli skinuti. Previse su mobilni nemos ih stici.
     
    Last edited: Nov 17, 2021
  17. Vedo

    Vedo Moderator

    Izasli novi nVidia driveri, rekao bi da BF radi dosta bolje!
     
  18. NAILS

    NAILS Moderator

    U petak bi trebao izaci day 1 patch pa se nadam da ce srediti cpu bottleneck.
     
  19. Vedo

    Vedo Moderator

    i DLSS je sad upotrebljiv
     
  20. Vedo

    Vedo Moderator