PS5 vs Xbox

Discussion in 'Igre i konzole' started by NAILS, Nov 1, 2021.

  1. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Ja sam bas sinoc opet poceo Bloodborne, koja je to igretina.
     
  2. Vedo

    Vedo Moderator

  3. KingT

    KingT Veteran foruma

    Nije ovo je Blazing Magma armor set.
    Imam skoro sve oklope , Zeus je dobar ako zelis da brzo sve pobijes jer je OP ali jeda udarac ako dobijes to ti je u 99% slucajeva amin.
    Evo moj video , world record Muspelheim vs 50 enemies sa Zeus armorom:
     
  4. Vedo

    Vedo Moderator

    Fakat world record?! Haha, e svaka cast! Sta ti daje Relm Shift (usporavanje vremena svaki put kad dodgas), mislio sam da je to do armor seta?
     
  5. KingT

    KingT Veteran foruma

    Da fkt WR, realm shift dodge daje mi enchantment koji se zove Perfect Mark of Kvasir.
    Imam cak i malo bolje vrijeme na ovom challengu ali nisam stavljao na yt jer trenutni rekord tesko ko da ce oboriti.
    Pogledaj moj yt kanal ima raznih videa od Lvl 1 Kratos vs Sigrun ,ili barehanded only vs Sigrun, shield only vs Sigrun itd. Naravno sve na najjacem difficulty GMGOW NG+.
     
    Vedo likes this.
  6. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Blago se tebi kad imas ovako puno slobodnog vremena :D
     
  7. KingT

    KingT Veteran foruma

    Nije to bas toliko puno vremena oko 1h20min dnevno u 1 god otkako igram GOW.
     
  8. Haker

    Haker Veteran foruma

    Meni igra ne leži, nastaviti ću igrati ali već gow 3 nisam završio, kontam ovaj su promijenili ali meni na gore. Ne znam zašto hack and slash igra mora imati full rpg Inventory, sto oklopa i zajebancija, nemam ja više živce za to, bolji su mi prijašnje igre bile kad si imao samo par stvari i to je to.

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
     
  9. Vedo

    Vedo Moderator

    Ja sam Sigruna iz jedno 30og pokušaja pobjedio, jedva. Na medium xD


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
    p4ja and Pelikan like this.
  10. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    14 pokusaja za savladanje Sigurn na hard. Sve dok nisam skontao sve poteze, i tajmiranje izbjegavanja/blokiranje istih. Mozes imati najbolju opremu u igri, ali ne pomaze to ako nista ne blokiras/izbjegavas.
     
  11. Vedo

    Vedo Moderator

    Ja u NG+ furam Ares armor I ovo su stats, gledam da je balanisrano što više.
    [​IMG]


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
  12. KingT

    KingT Veteran foruma

    Dobri su to stats, Ares mi je ok sam ga izbjegavam zbog male Rage bar i niskog runica.
    Moja omiljena kombinacija je Lvl 9 Tyr's chest i gountlet i Lvl 9 Valkrye waist armor, sa tom hybrid kombinacijom imam max stats za sve.
     
    Vedo likes this.
  13. xman

    xman Komšija

    Meni je isto,oci me zabole nakon 2 minute.
     
    Haker likes this.
  14. KingT

    KingT Veteran foruma

    Danas sam u uniexpertu (Target isti k) na otoci kupio 2 god dodatne garancije za PS5 ( garancija kod SDomenica) za 79KM.
    Definitivno vrijedi to uciniti.
     
    Vedo likes this.
  15. senad_986

    senad_986 Komšija

    Kako funkcionise? Jesi li i konzolu kod njih kupio? Moja je iz BHTelecoma, pa me zanima da li se moze uzeti ako je konzola negdje drugo kupljena.
     
  16. KingT

    KingT Veteran foruma

    Ja sam svoju kupio u Targetu, to ti je isto sto i Uniexpert.
    Mozes i ti kod njih ili direktno kod Sancta Domenice jer zapravo SD daje garanciju i oni su ovlasteni distributer i serviser za Sony u BiH.
    Nazoves i pitas.
     
  17. NAILS

    NAILS Moderator

    Gdje uzimate igre za konzole? Ok kartice ali same igre/kljuceve? Cijene su ili iste kao na PSN-u ili nema igara. A opet, na PSN-u igre skuplje nego za PC kod izdavaca. Npr BF1 na PSN-u je 40$, na originu za PC 20$. I ako smo je svi uzeli za 5$ premium preko origina. BF4 20$ PSN. BF5 nedostupan. Hardline 40$. SW Squadrons se moze naci za PC po 0.50$. 40$ na PSN-u.

    Nije valjda jedino rjesenje kartice i PS store ? Kada odm na GG deals, ne vidim konzole ili ja ne mogu naci: https://gg.deals/
     
    Last edited: Nov 17, 2021
  18. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Pa ako ocekujes cijene kao na PC, nema od toga nista. Mozes polovno fizicku kopiju naci jeftinije i to je to. Popusti su cesti i mkzes vidjeti historiju cijena na psprices.com
     
  19. NAILS

    NAILS Moderator

    Ne ocekujem PC cijene ali barem jeftinije nego na storeu. Evo gledam mad max kupio za steam neki dan za 5$, na psn-u 20.

    Rainbow 6 je 40$. Igra je na uplayu 8 $. Full joj je cijena 20$. Ne kontam sto je 2x skuplja kod sonya nego kod izdavaca same igre ?

    By the way, je li ovo sve igara za PS5 ovaj dole katalog



    [​IMG]
     
    Last edited: Nov 17, 2021
  20. Vedo

    Vedo Moderator

    NAILS likes this.