Formula 1 - The Neverending Thread

Discussion in 'Generalna diskusija' started by Dog_Father, Mar 11, 2006.

  1. Haker

    Haker Veteran foruma

    Lom će biti sljedeća, stazu su preradili da se može preteći ali opet bi trebala više ležati bulli

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
     
  2. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    Suma sumarum,luda i zanimljiva utrka i neobicna staza

    Sent from my Mi 10T Lite using Tapatalk
     
  3. Haker

    Haker Veteran foruma

    Uzbudljiva u negativnom kontekstu. VSC svaki krug, sreća pa se ovo više neće voziti, ovo nije F1

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
     
  4. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Gdje ces veceg kmecala od Hame.

    Ma kakvi, 2017. Baku koja je kuknjava bila kad ga je Vettel ovako zakacio, englezi mi na iducoj u Austriji jos uvijek plakali :D
     
  5. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    Sta,bas su vec izbacili ovu utrku iz kalendara a tek prva utrka vozena?

    Meni je utrka bila zanimljiva zbog neizvjesnosti i duela Verstapena i Hamiltona ali da je opasna staza za voziti,to svakako


    Sent from my Mi 10T Lite using Tapatalk
     
  6. Haker

    Haker Veteran foruma

    Jašta, sjećam se izjave poslje utrke tipa hajde da se sad udaramo ako je mudonja.
    Malo je legenda, kaže nemam pojma o ničemu :D

    Sada ide Max kod sudija radi incidenta, ubij me malo ne bi trebali Hamiltona ispitivati

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
     
  7. BiceBolje

    BiceBolje Overclocker

    Stvarno vam preporučujem gledanje utrka sa bufferom. Ovi red flagovi za mene kao da se nisu ni desili :D

    Verštapen je preagresivan još uvijek, to ga košta, i možda će koštat titule ove sezone. Hamiltonovo zabijanje u njega neobjašnjivo.
     
  8. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Realno Max vozi prljavo i dosta stvari mu je za kaznu.
    Ali Hamo i Toto su specijalni level licemjerja i plakanja i uvijek se izvuku za svoje prekrsaje.
     
    aNaToMiC ! and Haker like this.
  9. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Pa i Hamo je izgurao Maxa sa staze u ovoj utrci ali je dobio samo opomenu.
    Treba ih pustiti nek se krkaju, nama zanimljivije. Da su kakvi bio bi fajt za kraj na vaganju al et, nije to prije ko Sumi kad se iznervira :D

    Ova staza u ovom formatu nije za F1 i nesto ce morati mijenjati.
     
  10. BiceBolje

    BiceBolje Overclocker

    Pa gle, Hamilton ima svoje momente, ali uvijek su na ivici i zna ocijeniti je li može uzeti zavoj ili ne. Max nažalost često ne. On popusti tek kad su mu gume mrtve.
     
  11. Qler

    Qler Veteran foruma

    Meni je beton staza, uzbudljiva haos... Šteta ako su je izbacili...

    Sent from my SM-G998B using Tapatalk
     
  12. Vedo

    Vedo Moderator

    [​IMG]
     
    Qler likes this.
  13. bhd

    bhd Veteran foruma

    Hamcho brao. Ovaj verstapen zna pobjedit samo kad starta prvi

    Elem na stranu sve al mali je bezobrazan zesce. Odnese sampanjac za sebe samo ko uvrijedjena mlada i sto ishejta na intervju u fazonu da njegovi fanovi haman kao i on zna sta je utrka
    Usporis na najbrzem djelu

    Next week wohooo finale


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
  14. KingT

    KingT Veteran foruma

    Max dobio jos dodatnih 10 sec kazne za brake check kada ga he Hamic udario.
    Sve u svemu RB je pogrijesio sa gumama, i bez svega ovoga i druge crvene zastave Hamo bi ga prestigao mozda cak i ranije jer bi Maxu gume ranije popustile.
    Ne vidim kako Max u cistoj utrci moze pobjediti Hamica u posljednjoj utrci s obzirom da je Merc u strasnom naletu, jedino neki cirkus da se desi.
     
    bhd likes this.
  15. bhd

    bhd Veteran foruma

    Sad je cirkus bio vishe puta i nist. Nego znal se sta ce rb kad honda prestane motore radit? Jel ima neka info?


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
  16. BiceBolje

    BiceBolje Overclocker

    RB je napravio svoje pogone koji će nastaviti razvijati Hondin motor uz velikodušnu pomoć i prenos znanja i nekih stručnjaka iz Honde.
     
  17. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Kako rekoh ne mogu oni njega kaznit koliko on moze zasluzit. Ova 10 sec kazna je cista glupost. Uradit onakvo nesto, kazna mora biti mnogo, mnogo veca.

    Sent from my M2101K9G using Tapatalk
     
    bhd likes this.
  18. bhd

    bhd Veteran foruma

    sad se pojavila vijest kako se oni ko zale jer je hamcho rasjekao gumu kad je lupio u njega :D
     
  19. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    Ne znam ali Hamilton nije cist bas u onoj situaciji.
    Verstapen je poceo kociti i usporavati prilicno prije zabijanja i ovaj ga je mogao obici lagano ali je ocito da je i Hamilton imao nesto drugo na umu.

    Ali svejedno nece se nista promijeniti i na zadnjoj utrci je Hamilton u prednosti i vjerovatno ce i uzeti prvenstvo.

    Ono sto je meni zanimljivo je da je F1 opet postao interesantan za gledati i ovo je prva sezona nakon puno godina da opet pogledam utrke i malo pratim .

    Sent from my Mi 10T Lite using Tapatalk
     
    bhd likes this.
  20. Eldorado

    Eldorado Komšija

    Upravo tako ne pamtim kad sam F1 pratio zadnjih godina.

    Daj nam borbe kao juce to je poenta, nije cejf gledati Hamiltona kao u Brazilu da krene zadnji i završi prvi kao na igrici.

    Uvijek je bilo prvi se brani na sve moguce nacine da ostane prvi.



    Sent from my Mi 9T using Tapatalk