Apple iPhone - oficijelna tema

Discussion in 'TV, Hi-Fi, telefoni, tableti, satovi, IoT oprema' started by Esh, Jan 10, 2007.

  1. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Ima veze sa veličinom itekako. Znaš da su plus telefoni imali rotaciju homescreena u landscape mod, a obični nisu. Čudan je ovaj Apple.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
  2. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Znam da ima veze kad je sama kompanija u pitanju, zgodno je imati u svakom slučaju, bez obzira na veličinu.
    Mislio sam i da je iOS odavno dobio "draw over other apps" funkciju za aplikacije i slobodno organiziranje ikonica al' i tu sam se zajeb'o. :D
     
  3. Reznor

    Reznor Overclocker

    1. Probaj s Gboard:


    Takodjer ako nisi navikao na glide to type preporuka da se ispraksas na tome i das tastaturi da nauci najcesce koristene fraze npr email, nekad bas ustedi vrijeme :)

    2. Probaj ovu app:


    https://apps.apple.com/us/app/split-screen-dual-window/id1525132136


    3. Probaj Musi, to koristim vec dugo, plus upalim Bass profil na EQ, poboljsa zvuk drasticno. Jedino sto iskacu ad-ovi, ali moze se platiti da se obrisu ad-ovi one-time: https://apps.apple.com/us/app/musi-simple-music-streaming/id591560124
    Takodjer ima i .ipa metod preko Youtube++ ili Cercube, ali isticu certifikati za 7 dana i mora se svakih 7 dana reinstall app, ne preporucujem ovo.
     
  4. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Zanimljivo sa nisam našao GBoard, mora da nisu ubacili za naš region, prebaciću na US. Koja glupost da dozvoljavaju kupovinu telefona našom karticom na US Apple Store-u ali aplikacije da kupiš nema šanse.
    Probaću sa ovom split screen aplikacijom a za YT ću vjerovatno platiti Premium preko Argentine za nešto više od 2KM mjesečno. To mi je ok da ne moram gledati Glovo reklame. :D
     
  5. Reznor

    Reznor Overclocker

  6. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Jel iko uspio PIP na YT osposobiti?


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
  7. Reznor

    Reznor Overclocker

    Ne znam za Youtube, zar to nije samo za Premium korisnike? Meni nema te opcije nigdje.
    Za Safari ima extension zove se PiPifier.
    Licno ne koristim PiP, smeta mi samo.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
  8. RED DEVILS

    RED DEVILS Aktivista

    [​IMG]
    YouTube Premium


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
  9. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Bez yt premiuma, iz chromea bez problema.

    [​IMG]


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
  10. dmr

    dmr Veteran foruma

    Ima youtubed tweak za ovo u cydiji :)


    Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
     
  11. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Kakva Cydia zar to još postoji? :D


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
  12. dmr

    dmr Veteran foruma

    Ja ba, ne bih mogo bez tog koristiti iphone :)


    Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
     
  13. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Moram sad biti seljak na ulici zbog Viber zvona koje na iOS-u ne možeš promijeniti. Kakav raspad jbt.
     
  14. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Hajd uvijek ga mozes dobro prodat :D
     
    Neo Bahamut Zero likes this.
  15. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    To je istina, da sam ga u radnji platio 1800KM umjesto "samo" 1150 koliko me izašao tačno bih doživio nervni slom. :D
     
  16. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    To je bas dobra cijena.

    Sent from my CLT-L29 using Tapatalk
     
  17. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Zvuk viber poruke mozes promjeniti. A ako pricas na viber "seljak" si nema veze kako zvoni.


    Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
     
    Alibegovic and Stevie_Ray like this.
  18. Haker

    Haker Veteran foruma

    A koji je razlog pa ga kupi, ne mogu da vjerujem ga baš ništa nisi znao o iOS.


    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
     
  19. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Govorim o dobro poznatom ringtone-u koji se čuje svakih 30 metara na ulici.

    Kont'o zdravim razumom da su ga modernizovali od 2012. kad sam zadnji put koristio iOS na petici, plus nema high-end Androida ovih dimenzija.
     
  20. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Zna se sta je iOS. Prelaz sa androida na iphone mora biti bolan u nekim segmentima ali zato donosi neke druge pogodnosti. Ja koristim max verziju iphona i ovakav battery life jos nisam dozivio ni na jednom androidu. A i ja sam prilicno frisak koriakik iphonea. Tek godinu ga imam. Dvije ubjedljivo najlosije stvari u poredjenju s androidom na koje sam ja najvise kukao su Viber i tastatura. Bas to na sta se i ti zalis. Whatsapp je na iOS cak bolji nego sto je androidu.

    A opet na ringtone da se vratim. Pa ko to jos koristi. Pogotovo Iphone koji ima haptic engine kao ni jedan telefon. Vibra se osjeti iz torbice a ne iz dzepa.


    Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
     
    Alibegovic likes this.