Qwerty case ili smartphone

Discussion in 'TV, Hi-Fi, telefoni, tableti, satovi, IoT oprema' started by Reznor, Dec 12, 2021.

  1. Reznor

    Reznor Overclocker

    Kao sto se moze pretpostaviti iz naslova trazim nesto specificno :D
    Uvijek mi je vise lezala fizicka tipkovnica od ove na touch.
    Tacnije sto pokusavam naci u zadnje vrijeme je bilo kakav telefon ili mozda jos bolje case koji se zakaci na iPhone.
    Od ovih aktuelnijih Android telefona sam nasao slijedece:
    Blackberry Key/Priv
    Fxtec Pro
    I u biti to je to.
    Takodjer kao alternativno rjesenje ima za S8 tastatura koja se zakaci preko ekrana.

    https://images.samsung.com/is/image...over-ej-cg950bbegmx-frontblack-thumb-64174431

    Idealno sto bih volio naci je case za iPhone kao sto je bio ovaj Physibo, ali je banovan izgleda.
    Ukratko, evo sta tacno trazim.

    https://pbs.twimg.com/media/EFSKtVAWkAAuxa-?format=jpg&name=4096x4096

    Ako znate jos neki telefon sa qwerty ili case da je aktuelan javljajte :D


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
  2. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    Tesko da toga vise ima...jedino tih par blackberryja .

    Ja isto vise volim prave tipke i na virtuelnim redovno grijesim i zbog velicine fulam slova,sto se moze vidjeti i na mojim postovima ovdje kada pisem sa mobitela.
     
    Reznor likes this.
  3. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    De mwnoj zezst da grijwsis.

    Kad sam nekad davno presao sa nokie N900 (fizicka tastatura) na nokiu 808 PW dusa me zabolila. Em greske kod kucanja em pola ekrana zauzme pa mi prelaz sa 4" na 4,5" dosao kao downgrade.


    Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
     
    Reznor likes this.
  4. Reznor

    Reznor Overclocker

    Ma znao sam i ja da trazim nemoguce, ali super da ima jos neko ko isto trazi :D


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
  5. NAILS

    NAILS Moderator

    Da neko izbaci up to date QWERTY telefon, odmah bi ga uzeo. Prije vise od 10g mi je prvi android bio GW620 i evo ni dan danas se ne mogu navici kada mi tastatura prekrije stranicu da ne vidim u koje polje kucam ili sta je iza tastature.

    Fizičke tipke su nezamjenjive bez obzira koliko ekrani napredni bili.