Battlefield 2042

Discussion in 'Igre i konzole' started by Vedo, May 2, 2021.

  1. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    Kupio ljetos 2 kljuca za PC ali jos nisam ni igru instalirao :D
    Brat igra ovo na ps4 a mogu i ja ali odigrao sam par meceva i na ps4 mi je ovo tesko igrati sa gamepadom,tako da sam brzo odustao.
    A i generalno nemam volju vec godinama za ove mrezne pucacine...igrao sam prije kanter i jos pokoju bas dugo i sada vise nemam volju za tim...pletem trenutno serijal God of War preko emulatora sa ps4 gamepedom...to je igrica :D
     
  2. NAILS

    NAILS Moderator

    Ne bi me cudilo da pise za oba tima: Victory

    https://9gag.com/trending

    Ovaj 2042 te samo natjera da više cijeniš druge igre i starije Battlefield naslove.
     
  3. Vedo

    Vedo Moderator

  4. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Par sedmica od izlaska i vec na rasprodajama na BestBuy, Amazonu, i jos par radnji i to skoro 50% off. Uskoro vjerovatno i na console radnjama. Kvalitetan proizvod nema sta [​IMG]
     
  5. NAILS

    NAILS Moderator

    Igra je 40$/€ na Originu.

    Elem, manje vise se desilo isto kao i sa Anthem. I dalje mi nije jasno kako EA ima toliki novac. Ne znam koja im igra donosi tolike pare osim FIFA-e.

     
  6. igor.g

    igor.g Komšija

    FIFA, Madden i Apex
     
  7. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Imali su koju uspjesnu igru i pored tih u zadnjih par godinama. Fallen Order, It Takes Two (sinoc uzela game of the year).
     
  8. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    Ma da je 20$ kad je nemamo čime igrati. Trebam se handriti sa 45FPS na svojoj konfiguraciji ili uložiti bar 2000KM da imam 60tak FPS na 1440p. Jbo to.
     
  9. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Ma hajde, kao da se moraju imati max detalji.
     
  10. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    Hahaha ti to malo prcas sirotinju jelde. Pa toliko FPS imam na LOW na 1440p. Igrati na 1080p na tom monitoru je retardirano i ne pada mi na pamet da to radim.
     
  11. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Cuj to, pa vidi druze moju masinu, sta ja onda trebam rec. :) Ne mogu ni pokrenut mozda.

    Sent from my M2101K9G using Tapatalk
     
  12. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    Pa o tome ti pričam. Možda za godinu dok optimiziraju da dobijem 5FPS.

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
     
  13. NAILS

    NAILS Moderator

    Igra u nekim slucajevima radi bolje na high detaljima. Totalno je krš sto se tice optimizacije. GPU zna da varira izmedju 50-70% a cpu stoji na 40%.

    Uništili su engine. Da su zapoceli na BF5 buildu, nista od ovoga ne bi bio slucaj.
     
  14. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Na xboxu one x radi ko zmaj. Bar je radio onaj trial. Nisam kupio igru pa ne mogu reci kako sada ide.


    Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
     
  15. Ragnarok

    Ragnarok Komšija

    Zato sto su Xbox One X graficke postavke kao da na PCu stavis Mid-High na 60 FPS (varijabilno). Nisi ti jos dozivio cari 144 FPS a kamoli Ultra grafike.
     
  16. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    De ba. Ljudi ovdje pricaju da ima se igra vuce na 45fps i ne iskoristava resurse a ti pricas od 144.


    Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
     
    kolinsb likes this.
  17. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    De malo pišaj po sirotinji ;)

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
     
    dino73n and NaLe! like this.
  18. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Upalim Matimijev streama ponekad, i lik igra sa 3080ti, i prosjek FPS na low/medium settings mu bude 90-120fps max.
     
  19. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    Igra na 1440p ili 2160p?

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
     
  20. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    1440p.
     
    anel007 likes this.