Battlefield 2042

Discussion in 'Igre i konzole' started by Vedo, May 2, 2021.

  1. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Ma da je marka ne dam :D

    Mozda kad se uzme nova grafa ako ako
     
    Stevie_Ray likes this.
  2. Picoooka

    Picoooka Aktivista

    Ili se rasprodalo ili je neka greska bila u pitanju.

    [​IMG]
     
  3. Ragnarok

    Ragnarok Komšija

    Ne vjerujem da je greska ali se ne moze aktivirati World Wide.

    Mora biti iz PL/RU mreze. Jos neces dobiti na Engleskom jeziku. Zaobiđite ovo.
     
  4. Reznor

    Reznor Overclocker

    Kupio sam preko ovih RDR (Global naravno) i nisam mogao aktivirati, otvorio dispute pala im stranica. Opet otvorio case i nista nisam dobio pare nazad, pa sam ostavio negativan feedback.
    Zaobidjite, jer ne radi na nasoj regiji.
    EDIT: Samo sto rekoh. Cdkeys mi zasad radi provjereno.
    https://ibb.co/CzdXQjN
     
  5. Decerto

    Decerto Komšija

  6. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Nijedan BF nije bio popularan na Twitchu. Nisu sve igre za gledanja.
     
  7. Ragnarok

    Ragnarok Komšija

    Gamivo je nepouzdan, imao sam dva slucaja da key nije radio. Otvoris dispute oni kazu za to je odgovoran prodavac a ja njima odgovorim moj novac nije uzeo prodavac vec Gamivo oni opet daju isti odgovor. U prvom slucaju sam dobio novac u vidu walleta nazad nakon 3 dana. U drugom slucaju se pravili budale i nisu davali odgovor, razvlacili me skoro mjesec dana. Ja kontaktirao (na rizik) oficijelnog izdavača (u ovom slučaju bio Ubisoft) objasnio im situaciju i zamolio ih da mi samo potvrde da je kljuc aktiviran prije nego sam zvanicno platio i dobio ključ. Na moju sreću Ubisoft bio susretljiv iako je ključ kupljen na crnom tržištu i dao mi tu informaciju. Ja proslijedio oni se opet pravili gluhi, kao čekamo odgovor od trgovca. Na kraju mi pukao film jer vidim da Poljaci žele prevariti, otvorio dispute na Paypalu i Paypal mi vratio novac na osnovu dokaza da je proizvod bio aktiviran prije nego sam ga platio.
    Uglavnom GAMIVO = SCAM.
     
  8. Reznor

    Reznor Overclocker

    I kod mene ista stvar, traze screenshot da key ne radi, a isti sam poslao kroz create ticket na njihovoj stranici. Nista, odem fino objasnim Paypal da proizvod nije kao u opisu i otvorim tu dispute.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
  9. Picoooka

    Picoooka Aktivista

    Dosada 22 kupovine na Gamivo i nikada nijedan problem,ali naravno uzimam od nekoliko prodavaca za koje znam da su pouzdani,a to su : PriceAxe,Globalgamesstore,CJSKEYS,GameSaloon,PrimeStore,Great Games.

    Najvise sam kupovao od PriceAxe i to 12 puta jer je veoma povoljan,a pouzdan.

    Moze se svugdje desiti da se dobije iskoristen key,a meni se to desilo na Instant Gaming gdje su me zavrnuli za 20 eura i nikada nisu refundali.Imao sam kod njih kredita oko 100 eura u novcaniku i uspio sam izganjati povrat kao i moj prijatelj oko 75 eura.Veoma nepouzdan sajt za kupovinu,a support katastrofa.
     
  10. Ragnarok

    Ragnarok Komšija

    Najgore je sto sam gledao pouzdanost prodavaca i imao je ocjenu od 96,8%, rekoh hajde, ok je, vjerovatno ce sve proci kako treba. Međutim šipak, ispade da je prodavač nepouzdan.
    Ovdje je najgore što te Gamivo preusmjerava na prodavača a na tvom izvodu piše da si platio Gamivo firmi. Dakle, po pravilu ja nemam sa prodavačem ništa, to je njihov problem da riješe sa tom osobom, mi u suštini tražimo refund od Gamivo-a. E tu onda nastaje problem i prevara.
     
  11. chenta

    chenta Aktivista

    Kupovo 5-6 puta kod njih, jednom mi se desilo da nisam dobio key ali rijesio brzo preko supporta dobio refund u vidu novca na gamivo accountu. Support mi reko da taj prodavac nije imao dostupnih keyeva u tom trenutku pa sam samo uzeo istu igru kod drugog prodavca (u okviru gamivo sajta).
     
  12. Picoooka

    Picoooka Aktivista

    Upravo na HRK game iskoristen key nakon 15 kupljenih igri :) sreca pa je jeftina igra u pitanju.

    [​IMG]
     
  13. irhadkul

    irhadkul Komšija

    Ima li ko da ovo g moze pokrenuti kako treba? sa gtx 1060 low, full hd neigrivo
     
  14. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Pokusao sam i ja sa 1060, nemoguca misija. Obzirom da se igra nije pokazala kao dobra svejedno mi, ima boljih svakako.
     
  15. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Najavljene nove mape[​IMG]
     
    Picoooka, chenta, Decerto and 2 others like this.
  16. igor.g

    igor.g Komšija

    Još samo traktor fali :D:cool:
     
  17. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Ima u BF5 traktor koji mozes voziti. Mogu njega ubacit taman, i onako radi bolje od pola vozila na 2042.
     
  18. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    Ovo bi mogao biti novi farming simulator, s obzirom da su počeli furati šume, polja, livade i oranice :) :)
     
  19. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Kazu da ce DICE radit novi farming simulator...
     
  20. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Ova igra je jednom nogom u grobu. Bit ce brza smrt od Hardline. Sto to kazem... udjem kod svojih Battlefieldera, da se malo zezam i ako ne igram. Odmah kukaju kako moraju cekat da im nadje pun server. Kad na PlayStationu raja ima problema da nadje partiju na 128 serverima, gdje znaju po 10 minuta cekat da im nadje server, i kad ih zna onda ubacit u server gdje bude 90% botovi... mjesec od kako je izasla. I hardline je izadrzao 4-5 mjeseci na konzolama.

    Jos kad se uzme u obzir da je prvi content najavljen tek u Martu... uuuu nisu normalni ako misle da danasnji prosjecni gamer ce cekati 4 mjeseca. Izbace igru sa 20 oruzja, i onda najave novi content za 4 mjeseca. DICE
     
    kolinsb likes this.