BH Telecom ADSL, Moja TV i Mobile - oficijelni thread

Discussion in 'Internet provideri, umrežavanje i web servisi' started by VR6, Dec 27, 2007.

  1. Eldorado

    Eldorado Komšija

    Ima li neko slucajno user i pass za modem bhtelecoma?

    zxhn-h108n-v1.0

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk
     
  2. tinana

    tinana Novi član

    Šta je potrebno za VDSL?tacnije,kolika je ta neka razdaljina koja je potrebna da bi me prebacili.Monter jednom govori 1200,a jednom 800m.
    Inace evo cetvrti dan zovem podršku i osim uvjeravanja da ce se neko javiti niko ništa ne poduzima.jel moguce to?U najboljem slucaju brzina ne prelazi 6mbps
     
    Last edited: Dec 30, 2021
  3. NaLe!

    NaLe! Aktivista

    Hehe, ja čekao jednom 16 dana da se pojave. S prozora vidim kancelariju od instalatera. :D Praznici su, vjerovatno ih je dio i na godišnjem, plus ima dosta priliva korisnika.
     
  4. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    Vide oni podatke o tvojoj liniji i ako nemas tehnicke mogucnosti,onda nista od vdsl.
    Nije udaljenost jedini parametar,niti je najbitniji...
    Ono sto ti mozes uraditi i kako mozes provjeriti,je da prijavis da hoces uzeti jaci paket sa vecom brzinom i onda ce oni provjeriti tehnicke mogucnosti...pa ako mogne,zvati ce te da prikljuce jaci paket,pa onda pregovaraj sa njima i vidi sta ces.

    Ali ako ti je brzina max 6 Mbps,sanse su ti minimalne...pa ili trazi drugu opciju ili skupljajte potpise po mahali i trazite da telekom uvede optiku...tamo gdje imaju vise korisnika i isplativost,uvedu brzo

    Sent from my Mi 10T Lite using Tapatalk
     
  5. tinana

    tinana Novi član

    Hvala vam na odgovorima.Sa starim paketom ADSL sam imao sto sam placao 10mbps i to je to,a kad sam presao na Moju tv samo su dosli i prikljucili kazu sve ok ide 25,a ja se borim da naguram na 6mbps + ignore od podrske.
    Lokacija je SA- 3 gimnazija,Zimbabve
     
    Last edited: Dec 30, 2021
  6. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    Taj paket ide DO 25 Mbps a ne sigurno 25 Mbps.
    Dakle to zavisi od tehnickih mogucnosti,koje ti ocito nemas.
    Vidi u komsiluku sa komsijama ima li vas dovoljno da bi presli na optiku,pa sakupite potpise i trazite optiku...onda ce sve moci.
    Optika je bez premca.

    Sent from my Mi 10T Lite using Tapatalk
     
    Last edited: Dec 31, 2021
  7. Dr.Orange

    Dr.Orange Novi član

    Prvog Januara, dvije hiljade dvadeset i druge godine
     
  8. selvin

    selvin Moderator

    ?

    Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
     
  9. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    Izgleda da je Laki nešto nervozan :) :)

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
     
    NaLe! likes this.
  10. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    Pocelo slavlje malo ranije no inace

    Sent from my Mi 10T Lite using Tapatalk
     
  11. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    Nego,sta je ovo...pala mobilna mreza BHTa,barem kod mene.
    Ne radi na dva telefona

    Sent from my Mi 10T Lite using Tapatalk
     
  12. Qler

    Qler Veteran foruma

    Puko kvar, negdje dublje u sistemu :)
     
  13. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    To zvao da se informises ili ?
    Edit
    Evo ima i vijest na klixu...jos ne znaju uzrok kvara.
    http://www.klix.ba/clanak/211231060
    Sent from my Mi 10T Lite using Tapatalk
     
  14. SpookyMoO

    SpookyMoO Komšija

    Ljudi moji ima li neko od vas moja tv premium ( hbo sva tri kanala, cinemax 1 i 2 plus hbo go i. hbo on demand)?Sad bezveze udjem u meni i odem do hbo on demand usluge!Pola stvari ne mozes pokrenuti samo krene i stane.Konkretno krenuo onu seriju Band of brothers.Mislim ima sve to i na hbo go ali ne znam sto imaju ovu uslugu alo ne radi pola stvari?
    Ako neko ima mozete li samo provjeriti radi li kod vas?Probajte konretno ovu seriju

    Sent from my M2102J20SG using Tapatalk
     
  15. Bio_Sam_Zmijanac

    Bio_Sam_Zmijanac Veteran foruma

    admin
    j363pw592D86Ve8
     
    Eldorado likes this.
  16. chenta

    chenta Aktivista

    Probao, ne radi
     
  17. Bio_Sam_Zmijanac

    Bio_Sam_Zmijanac Veteran foruma

    Ovaj BHTelekom godinama ne nudi neko povećanje postojećih brzina interneta. Ne mogu da vjerujem, kao da smo ostali u srednjem vijeku. Hitna privatizacija.
     
  18. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    Nudi...ali je problem sa ogranicenom infrastrukturom pa na odredjenim lokacijama ne mogu dati vece brzine.
    Evo ja sam vec godinu dana na optici...100/8 brzina + moja tv i sve to kosta 46 KM
     
  19. dams82

    dams82 Komšija

    Jesi pokušao instalirati HBO aplikaciju i napraviti nalog, ima tamo opcija kada koristiš preko operatera, a ne direktna pretplata. Ja tako koristim, kod mene je preko TM.

    Sent from my A52 using Tapatalk
     
  20. SpookyMoO

    SpookyMoO Komšija

    Kazem ti radi hbo go ali ne i hbo on demand koji se.pokrece preko menija stb-a.Dakle njihova usluga.Imam hbo go app koji uredno radi.Ovo svakako drugo ne koristim ali sam usao cisto da.vidim u cemu je fazon ali pola serija i filmova ne radi.

    Sent from my M2102J20SG using Tapatalk