BH Telecom ADSL, Moja TV i Mobile - oficijelni thread

Discussion in 'Internet provideri, umrežavanje i web servisi' started by VR6, Dec 27, 2007.

  1. dams82

    dams82 Komšija

    Bitno da radi preko app, a na stb prijavi kvar, nek popravljaju iako ti nije ni važno...

    Sent from my A52 using Tapatalk
     
  2. SpookyMoO

    SpookyMoO Komšija

    Ma kontam sta ce im to ako ne radi.Treba prijaviti svakako.Mislim i hbo go je ustvari on demand usluga.Ne znam samo sto ce im to uopste al et.

    Sent from my M2102J20SG using Tapatalk
     
  3. Bio_Sam_Zmijanac

    Bio_Sam_Zmijanac Veteran foruma

    Ma šta nudi, ja evo kupio NET Flat 5/512 19,99 KM i kontam preći na ovaj Netflat 10/1 mbit 29,99
    Prespor upload.
     
  4. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    Niko nije objavio da su dodali Histroy 2 kanal, ili sam to propustio.

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
     
  5. Eldorado

    Eldorado Komšija

    Jesu bila je objava na sajtu telecoma doduše.

    Jimjam i history 2

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk
     
  6. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    Esh likes this.
  7. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Hoce li povecavati brzine, barem 5mbps po paketu?
     
  8. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    Pise ti sve na letku,procitaj.
    Hoce tamo gdje ima tehnickih mogucnosti tj.ko je na optici a ko je na adsl-u taj ce samo dobiti veci racun

    U biti sve zavisi kakav je ko paket koristio i kakve je imao benefite,nece svakoga zakaciti poskupljenje.

    Sent from my Mi 10T Lite using Tapatalk
     
  9. Picoooka

    Picoooka Aktivista

    Mislim da je uzrok poskupljenja veliki odliv korisnika iz telemacha u narednom periodu zbog arenasport kanala.

    Moze im se i sto ne bi dizali cijene pretplate.
     
  10. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    Ma nije to razlog,nego jasu na ovim poskupljenjima kao i svi,vecina neopravdano dize cijene na valu opravdanih.
    Ali kao sto rekoh,nece svakoga pogoditi poskupljenje...recimo meni ce ostati cijena ista u marku a ako bi se vezao ponovo na 2 godine,bilo bi mi i jeftinije neke 2.5 KM mjesecno ali to je premalo za novi ugovor,pa necu nista mijenjati sada,neka stoji ovako...imam sve sto mi treba.

    Nego mi zao ljudi koji su jos na adslu i imaju ocajne brzine a sada ce to jos skuplje placati.

    Sent from my Mi 10T Lite using Tapatalk
     
    Picoooka likes this.
  11. Eldorado

    Eldorado Komšija

    Nažalost i ja sam na bakru brzina ocajna.

    Istu cijenu placas neko dobije 50mbps a neko jedva tjera 10mbps.





    Sent from my Mi 9T using Tapatalk
     
  12. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    A znam ali jbga tako je svugdje u svijetu.
    Ne znam jesi li pokusao zvati i ganjati da te prebace na vdsl barem ili optiku,ako je dosla blizu.
    Reci treba ti za posla veca brzina,kukaj,reci da ces raskinuti ugovor

    Sent from my Mi 10T Lite using Tapatalk
     
  13. Almir

    Almir Komšija

    Moj paket migrira na moja tv full m, sada na ovom trenutno nemam arene u hdu, mojaflix nije aktivna traži 2,5km, za mojawebtv plaćam 1km/mj, snimalice isto nemam, a uz novi paket to je po defoltu, sad je pitanje da li ću to dobiti od 1.4 :)
     
  14. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    To da ce povecati sami od sebe nevjerujem, jedino da im kukam. Jer sam prije na MojaTV Full imao znatno vece brzine, preko 40mbps, kako sam presao na Net skinuli mi na 25-30. Znaci linija moze podrzati, ali ne daju levati.
     
  15. selvin

    selvin Moderator

    Neces dobit ako ne budes trazio promjenu paketa. Automatska promjena tek ide za 2 godine, pise gore sve. Sad ces dobit samo povecanje cijena. A nove pakete za nove korisnike ili za nove ugovore.
     
    Almir likes this.
  16. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    Ako linija podrzava,onda se moze izganjati...masovno povecavaju ljudima sa boljim paricama,samo moras traziti.Posalji mail na support bh telecoma i trazi da ti se poveca brzina na max koju moues dobiti za svoj paket.
    Treba se malo i potruditi,sve se moze izganjati.

    Sent from my Mi 10T Lite using Tapatalk
     
  17. Samir_

    Samir_ Novi član

    Ja koliko sam skontao, ukoliko ne odaberes neki od novih paketa, nastavljas koristiti postojeci paket koji imas (ako imas frisko potpisan ugovor) koji ce biti poslije 1.4.2022. godine skuplji za 2,5 KM. Tek ako odaberes i potpise ugovor na neki novi ponuđeni paket, bice ti obracunato po novoj cijeni iz ponude!?

    Ja sam npr u junu mjesecu na akciji uzeo Moja TV NET sa dodatkom HBO-a i placam mjesecno 40,90 KM.
     
    selvin likes this.
  18. nivla

    nivla Komšija

    ja sam skontao da se moze i ovo uradit
    ako si uzeo na rate uredjaj sa popustom :
    -raskines ugovor i isplatis po povlastenoj cijeni mobitel
    -potpises novi paket sa uredjajem na koji opet imas popust ili nove benefite
     
  19. selvin

    selvin Moderator

    To je to, s tim da imas opciju u martu da otkazes taj ugovor, zavisno koje benefite si dobio.
     
  20. selvin

    selvin Moderator

    Pise da ne mozes bez penala prekinuti ugovor ako si uzeo uredjaj (Asemblirana usluga).