Ultimativni filmski vodic

Discussion in 'TV, muzika, filmovi i serije' started by Esh, Aug 15, 2007.

  1. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Pa ako ne volis superheroj filmove sto ih nastavljas gledati?
     
  2. Haker

    Haker Veteran foruma

    Pa može se pogledati super heroj film da valja. Sada su smeće teško. Robert Peterson je super glumac, sve je vuklo da će biti super movie.
    Generalno super heroj filmovima bi 6 bila maksimalna ocjena, ne može se to podrediti sa kvalitetnim filmom.
    Avengersima 3 Max

    Sent from my Pixel 5 using Tapatalk
     
  3. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Joj samo heroje na ignore kao da ne postoje i problem rijesen.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
  4. Haker

    Haker Veteran foruma

    Pa dobro, light zabava. Svi smo odrasli uz njih, dobar Batman, Spiderman se može pogledati. Prva dva iron mana su ok bili, poslje sve otišlo u pm.

    Sent from my Pixel 5 using Tapatalk
     
  5. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Superheroji se prave da budu zabava a ne da trebas previse razmisljat dok ih gledas. Ubili se filmovi za kina i opustanja, a i kod kuce vala. Odes uzivas u vizualnim i zvucnim efektima, grickas kokice i pustis mozak na pasu.
     
    zippoo and dams82 like this.
  6. NAILS

    NAILS Moderator

    Super heroji se prave za djecu. Nema tu puno politike. Logicno da ne odgovara insanu od 20+ godina. Jednom se desio Watchman R i to je to. Nema tu para.

    Isto je i sa Star Warsom. Walja prodati diznilend, igracke, merch, crtane filmovem, pezz, lego i ostale igracke. Nece Disney, DC i Marvel nikada biti za odrasle.
     
  7. dams82

    dams82 Komšija

    Ne znam zašto odrasli ljudi ne bi trebali voljeti superheroje, ne znači da ćeš nakon što pogledaš film kupiti sebi majicu sa likovima, zalijepiti naljepnicu na vrata svoje sobe i naručiti tematsku tortu za rođendan, pogledaš film, odmoriš mozak od svakodnevnice i to je to. Meni su marvelovi likovi baš super, većinu sam izgledao, nisam se emotivno vezao za njih to je zabava i ništa više...

    Sent from my SM-A528B using Tapatalk
     
    donjapa likes this.
  8. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Napinju me ti filmovi.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
  9. dmr

    dmr Veteran foruma

    danas su djeca do 45te :D
     
  10. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    I mene napinju komentari jebenih filmskih kriticara. Vec vrlo duge ne dajem nikakve preporuke za filmove i serije jer ono sto se meni dopadne u datom trenutku ne mora nikom da se svidja.Svidjelo je se meni i bilo mi je lijepo dok sam gledao.
     
    Last edited: Mar 15, 2022
  11. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Sjecam se prije, u videoteku i gledas u one kasete. Na kraju uzmes film koji ima najbolju sliku na frontu. :D


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
  12. bhd

    bhd Veteran foruma

    isti sam.
    Film je cisti entertainment.
     
  13. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    Ma filmovi su sada da ubijes 2 sata i to je to.Ja to sada pustim na tv,uzmem mobitel i jednim okom film,drugim mobitel cackam :D
    Dobri filmovi su sada vecinom drame i to po istinitom dogadjaju i tako neke zivotne price i teme...to je ono sto te dirne a ovo ostalo su blockbusteri...trenutna zabava,izgledas i zaboravis da si gledao.
    Ja se vec ujutro i ne sjecam radnje filma :D

    Najbolji je uzitak kada se bude sam kuci pa odvrnes malo jace zvucnike a ono drobi na sve strane i trese se kada je akcija film.
     
  14. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    Moze li preporuka za neki film a la Green Book?

    Sent from my M2012K11AG using Tapatalk
     
  15. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Mozda Hidden Figures? Drama po istinitom dogadjaju o radu Afro Amerikanki u ranoj NASA-i. Fin film.
     
    EL NINO CFC likes this.
  16. MakaveliTheDon

    MakaveliTheDon Aktivista

    Ima i Just Mercy

    Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
     
    EL NINO CFC likes this.
  17. Haker

    Haker Veteran foruma

    https://m.imdb.com/title/tt0803061/


    Sent from my Pixel 5 using Tapatalk
     
    EL NINO CFC likes this.
  18. dams82

    dams82 Komšija

    The Adam project dobar,
    Dog takođe.

    Sent from my SM-A528B using Tapatalk
     
    EL NINO CFC likes this.
  19. Qler

    Qler Veteran foruma

    taman su mi ta dva na listi :)
     
    dams82 likes this.
  20. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Meni je Adam malo iznad redovnog smeca od Netflixa.