Formula 1 - The Neverending Thread

Discussion in 'Generalna diskusija' started by Dog_Father, Mar 11, 2006.

  1. Eldorado

    Eldorado Komšija

    Ovo za sad vrh :D

    Ko bi rekao ferari da ce ovakav bolid imati.



    Sent from my Mi 9T using Tapatalk
     
  2. Haker

    Haker Veteran foruma

    Jako male razlike ali Ferrari je malo brži bio. Red bull je uzeo zahvaljujući 10-13kmh što je ogromna razlika.

    Sent from my Pixel 5 using Tapatalk
     
  3. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Kad Perez uzme pole i kontrolise utrku, sto nije uradio nikad u 215 utrka karijere, onda je bolid sigurno barem malo ispred.

    Zasad se cini da ce odnos snaga biti tijesan i zavisiti kako kome koja staza lezi u kojem trenutku, samo da se niko ne odvoji debelo ispred.
     
  4. Haker

    Haker Veteran foruma

    Ma hajde, Perez je cijelu karijeru vozio najbolje bolide i nikad pa nikad nije uzeo pole.
    Juče je lik ubio krug to nije mjerilo, a kontrolirao radi top speeda.
    Kako stvari stoje za sada Ferrari ide bolje na svakoj koja nije ovisna o pravcima, što je većina staza.

    Sent from my Pixel 5 using Tapatalk
     
  5. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Kako ste brzi na zakljuccima, nema sta. Previse je rano za reci, sezona tek pocela. Ne bih jos Mercedes otpisao, ali ako se ne poprave u naredne 3 utrke, lose im se pise. U biti, nije ni toliki problem ako propuste 5 utrka (ako makar skupljaju bodove) ukoliko RB i Ferrari jedni drugima otimaju bodove. Problem je kad jedan tim dominira.
     
  6. Haker

    Haker Veteran foruma

    Hamu je mangusen na pravcu propišao i pobjegao mu.
    Nije ovo fix do ljeta, plus ove sa budzetom sada nema više balahanja kao prije.
    Ovo je definitivno RB vs Ferrari, ostali su miljama daleko.

    Na ovoj stazi se tek vidi koliko su bolidi bolji u zavjetrini i koliko je lakše pratiti a da gume drže.

    Sent from my Pixel 5 using Tapatalk
     
  7. bhd

    bhd Veteran foruma

    Jos kad Merc popravi bolid, bit ce vrlo interesantna sezona :)
     
  8. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    A sta je ustvari "pokvareno" na Mercu ?
    :D
    [​IMG]
     
  9. bhd

    bhd Veteran foruma

    otpor zraka zbog dizajna i motor ne daje snagu koju ocekuju.. = da su 1 sec sporiji od ostalih.
     
  10. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Zaboravih spomenuti Ocona, i dalje toksicni debil.
     
  11. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    Ja mislim da je ta prica o otporu zraka patka ali nebitno...vjerovatno ce rijesiti problem barem do polovine sezone...
     
  12. bhd

    bhd Veteran foruma

    Moguce..pratimo. Svakako sad kad se i oni vrate, bit ce hell of the season!
     
  13. ming

    ming Veteran foruma

    Meni samo drago zbog spikera na SK1 frajer se dirao čitavu trku dok je spominjao Ferrari i Leclera. Edis Jašarević je manji fanboj bio od ova dva klovna.
     
  14. nFare

    nFare Komšija

    Koja izjava Hamiltona "mislim da sam dao sve od sebe što nisam siguran da je čitav tim uradio", možda je namirisao da tim radi koji procenat više za Russella, ušla im je voda u uši, nema ovdje lagane vadione, samo će gori biti, nešto kao Ferari 2014
    sva sreća ništa manje kvalitetna borba za prvo mjesto kad nema Mercedesa
     
  15. DSA

    DSA Aktivista

    Ako pricas o ona dva debila sa SK Sr, oni na pomen Maxa pisnu u gace od uzbudjenja. Likovi padose u ekstazu kad Max ono predje na prvu poziciju. Klovnovi pravi
     
  16. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Standardno kmecanje, dzaba 14 titula ali fasada zahvalnosti i timskog rada pada cim jednu utrku ne ide.
     
    aNaToMiC ! likes this.
  17. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    Jesu li isti komentatori i na sk 4K ?
    I tamo su neka dvojica ali ja njih niti slusam niti pratim,drzim prilicno smanjen ton,jer nejma vise V8 motora ,sada samo zuji i gume huce

    Sent from my Xiaomi 11T using Tapatalk
     
  18. Haker

    Haker Veteran foruma

    Pa klasika, Hamilton jeste šupče. Sva toksičnost prošle sezone je došla da njegove strane sve to dok glumi gospodina.
    Ako pričate o sport klubu, ono su dva najodvratnije komentatora koje sam ikad čuo. Čim čujem glas onom klocu dođe mi da gasim.

    Ja sam mislio uplatiti F1 tv, baš su popravili prenosi i pre and post show, ali sky sport je ipak dzaba

    Sent from my Pixel 5 using Tapatalk
     
  19. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    Imam ja opcija gledati na vise kanala i nacina ali ako sam u dnevnoj,onda gledam na sk 4k a sa kompa ima vise nacina ali svejedno ja ne slusam komentatore pa mi je nebitno

    Sent from my Xiaomi 11T using Tapatalk
     
  20. bhd

    bhd Veteran foruma

    Kad cujes onaj glas sa F1 (netflix inace) tacno ti dodje da uzmes F1.
    Kakvi odvratni voditelji su na SK, nevjerovatno!

    Seasona je totalno obecavajuca, ne sjecam se boljeg pocetka!
    Kokice, zavala i uzivanje!