Telemach oficijelni thread

Discussion in 'Internet provideri, umrežavanje i web servisi' started by burner, Jun 5, 2007.

  1. dams82

    dams82 Komšija

    Napisao sam odnosa s klijentima, a ti sad pišeš o nekim drugim stvarima. Ako je mreža bespravno sagrađena nek ih tuže i ruše. Nama su iskopali cijeli grad da postave cijevi za optiku bhtelecoma, isjekli asfalt i zakrpili, ni na šta ne liči, zakrpe propale, nema šanse da to nije bespravno, i da negdje nije pisalo da se mora vratiti u prvobitno stanje... Korisnik sam obe kuće, ali niko ba nije prav, svi su muljatori na neki način...

    Sent from my SM-A528B using Tapatalk
     
  2. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    Sada ce ti doci haker i reci da si cjepidlaka,da gledas u asfalt kako je postavljen i da si pegla :D :D
    Slazem se i ja da u BiH niko nije dobar pravo i da se ovdje nista ne radi kvalitetno i da traje,nego samo instant zarada,instant mreza,instant ugovori...samo da te sto vise zavali.Ali to je i ocekivati u drzavi gdje sudstvo ne postoji .
    Cinjenica je i da Telemach na svim lokacijama nema konkurenciju i da daju velike brzine koje danas mnogima trebaju,dok bht daje 10 Mbps i 1-2 Mbps upload.

    Ja sam prosle godine kada sam vidio da Telemach nece nista uraditi da obesteti korisnike,prvo kontaktirao bht i pitao da li mogu dobiti optiku na adresu pa tek kada sam dobio potvrdu da mogu i kada su mi uveli ,onda sam odjavio TM.
    Ne bih ni ja isao ponovo na bakar kod BHTa,snasao bi se vec za sport preko streamova i kodija i ostalog,ima nacina ili placene neke liste za cenera.
     
    dams82 likes this.
  3. Haker

    Haker Veteran foruma

    Tetki sam dao eon da koristi ali iz Belgije može samo određen broj kanala. Konto sam vpn da neki uzme ali sad kontam ima li neki bih na listi.
    Sad googlam većina nema listu zemalja izlistano na web site-u IP vanish ima, ima gotovo sve zemlje Evrope osim bih naravno.
    Zna li neko koji da porbam?

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
     
  4. RED DEVILS

    RED DEVILS Aktivista

    Express VPN ima
    [​IMG]


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
    Haker likes this.
  5. Haker

    Haker Veteran foruma

    @RED DEVILS hvala drug.

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
     
    RED DEVILS likes this.
  6. Majesco

    Majesco Aktivista

    Pustise brzinu

    [​IMG]
     
    dams82 likes this.
  7. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Stvarno je steta sto upload jos uvijek debelo kasni..

    Kako god, davno su ubili Telecom i njihove pakete od 10Mb..
     
  8. Qler

    Qler Veteran foruma

    I meni došle nove brzine. 430 na wifi download i 25 upload...
     
  9. nFare

    nFare Komšija

    Skup je ovaj express, Surfshark ima bh server, košta oko 100 KM dvije god.
     
    Haker likes this.
  10. Haker

    Haker Veteran foruma

    Hvala mate, uzeo sam ovaj, sreća nisam express, taman htio da ga uzmem.

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
     
    nFare likes this.
  11. Ajdin87

    Ajdin87 Aktivista

    Mene neki dan zvali pitaju jesan li zadovoljan bla bla, i pitaju hocu li da potpisem ugovor (istekao prije godinu), kao dat ce mi par pogodnosti, nista znacajno.

    Rekoh im mozda, ako budem htio doci cu u poslovnicu.

    Kad ono danas upalim tv i poruka: Vas anex ugovora je spreman i mozete ga potpisati i preuzeti u bilo kojoj poslovnici.

    Koji agresivan nastup, i cuj jos anex ugovora.

    Generalno sam zadovoljan, ali bas ce mi faliti Arene, i ne znam da li je vrijedno prelaska na MojaTv.

    Sent from my Mi Note 10 Lite using Tapatalk
     
  12. dams82

    dams82 Komšija

    Možda se niste razumjeli, ali zvat će te opet, i svaki put traži još nešto što nisu nudili, a znaš da se može dobiti. Tako je otac dva puta pristao na telefonskom pozivu, a nije otišao potpisat i svaki put to kad malo zastari oni zovu opet i uvijek se nešto novo nađe kao ponuda. Nekad neće oni da pristanu, ti se zahvališ, kroz par dana opet zovu. Uglavnom ako imaš dodatni risiver on ti može na 24 mjeseca bez naknade, i 20% na pretplatu 12 mjeseci...

    Sent from my SM-A528B using Tapatalk
     
  13. Ajdin87

    Ajdin87 Aktivista

    Ma nisu mi rekli da ce spremiti ugovor. Ali nema veze.

    Mislim da cu na kraju probati ovo sto kazes, i onda sebi placati MojaWebTv za korisnike van BHTelecom mreze, uzadje ojo 6-7 KM mjesecno.

    EON je stvarno prevaga na stranu telemacha, jos sad i vece brzine interneta.

    Čekao sam ove nove MojaTv pakete al8 na kraju ostadoh razocaran, jos kad sam cuo da njihov planirani android box neće sigurno jos najmanje godinu dana, ma cao.

    Sent from my Mi Note 10 Lite using Tapatalk
     
    zdici, RED DEVILS and dams82 like this.
  14. Ragnarok

    Ragnarok Komšija

    Sa Telemachom se može pregovarati oko cijene ako produžavaš ugovor. Samo treba tražiti. Oni na prvu kažu, to je ta cijena bez popusta i ako obnovite ugovor.
    Međutim sreća pa ima konkurencija pa još uvijek moraju pregovarati sa korisnicima da bi ih zadržali kao klijenta nakon isteka prvog ugovornog perioda. E tu se može cjenkati.
     
    kvaju likes this.
  15. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Sto se tice costumer service uvijek su bili top. Meni danas nestalo struje i kad je dosla... internet nece da proradi ni nakon restart modema i rutera. Haj reko mozda ima kakav problem lokalno posto je struja nestala bila. Nakon par sati vidim ne dolazi, i zvrknem ih. Pokusaju preko telefona da odrade ali ni to nista ni je pomoglo. Otvore nalog, i za 30min zove njihov tehnicar pita dali odgovara sad da dodje. Pojavi se za 5minuta i popravi. Stavemi novi modem, kabal i splitter. Sad opet radi ko singerica i napokon imam i max brzine koje moj paket dozvoljava tj. 200/10, dok prije nije islo preko 90/10. Ocigledno star modem nije podrzavao. Taman ovaj kvar me natjera da ih zvrknem.

    Svaka im cast na brzini kojom su sve sredili. Isto tako svaka cast na obazrivosti jer pitaju da li tehnicar treba da nosi masku kada bude dolazio, ja kazem da treba radi mene. Pojavi se momak sa vec maskom na licu. Prva klasa.
     
  16. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Ma oni adapteri su osjetljivi, transformatori, cesto riknu kad dodje struja.
     
  17. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    Da li neko zna,je li ovo broj Telemacha sa kojeg zovu korisnike ?
    Kada nazoves ovaj broj,niko se ne javlja,samo se cuje ona pjesmica

    033 755 040
     
  18. NAILS

    NAILS Moderator

    Zoveš 1360.
     
  19. dams82

    dams82 Komšija

    Mislim da je to Raiffeisen banka, ako si njihov korisnik, garant su te oni zvali.

    Sent from my SM-A528B using Tapatalk
     
  20. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    Zovu 4 puta evo,svaki dan ...sta hoce pa su toliko dosadni ? :D