Formula 1 - The Neverending Thread

Discussion in 'Generalna diskusija' started by Dog_Father, Mar 11, 2006.

  1. nFare

    nFare Komšija

    Outsourcing je problem, to je radila Force Indija za Mercedes, što je realno teško za istražiti, dok se ne pojavi nekad neka afera, ala email Alonsa 2007
     
    Last edited: Mar 31, 2022
  2. BodySnatcher

    BodySnatcher Aktivista

    A evo i Vegas je tu od '23. Meni su ove ulične trke smor. Osim Monaco. Ovu u Arabiji sam jedva pratio, nemam orjentir, gdje je koji bolid, zaštitna ograda, nekako sve ista. Inače sam i daltonista, teži slučaj, pa me brzi kadrovi, kamere, grafike i još blještavilo noćnih trka umore. Jedva čekam vn Belgije.
     
  3. Haker

    Haker Veteran foruma

    Pa vidiš, Las Vegas je u kalendaru vrlo lako na uštreb Belgije.
    Francuska ili Belgija otpadaju Las Vegas in. Otkako su Ameri preuzeli radili su prave stvari, doveli ljude koje su trebali i znaju F1, ali ovo je fail ubacivati staze koje su tu radi lokacije a ne same staze. Ovaj layout las Vegasa je odron, mogli su komotno izbaciti i ovih par zavoja, a izbaciti Belgiju radi ovog je suludo.
    Nadam se da će Belgija produžiti ugovor i da će francuska zaplatiti.

    Sent from my Pixel 5 using Tapatalk
     
  4. Reventon

    Reventon Veteran foruma

  5. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

  6. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Podrzavam, prvo sto je nesigurno, drugo sto nije fer. Ako si drugi, onda stani iza.
     
  7. Haker

    Haker Veteran foruma

    Ništa sa tim nije„ dobijao, zapravo je gubio, posebno u bahreinu.

    Jak Ferrari nema šta. Skakuću kao kanguri ali nema nekog velikog uticaja na bolid. Mercedes je izgubljen totalno.
    I ovdje će sutra utrka trajati ko zna koliko, biće red flag sigurno.


    Sent from my iPad using Tapatalk
     
  8. nFare

    nFare Komšija

    Očito bi trebali svi otići na kurs letećeg starta u Ameriku, po Verstappenu bolje je biti iza smetati onom prvom i po mogućnosti stisnuti gas prije da ga uzmeš na pravcu, ono u Abu Dabiju prošle godine nikad u životu nisam vidio da je neko uradio, točak do točka krivinu prije restarta.

    Leclerc je vozačina samo takav
     
  9. Haker

    Haker Veteran foruma

    Dobar je Lecler nema šta, on i Max se izdvajaju u ovoj generaciji.
    Ne pratim GP2 tj. sadašnju F2 ali sjećam se kao juče kada sam čekao F1 2006. Turska pogledam GP2 utrku i hamo ih opere sa zadnje na P3, odmh se tad vidjelo da je klasa. Isto tako 2017 ja mislim pogledam baku lecrek isto opere sve odreda, i još par utrka pogledam radi njega, nema šta, Ferrari ima najbolju vozačku postavu na gridu. Ako ove godine ne uzmu neće opet narednih 20 godina.

    Sent from my Pixel 5 using Tapatalk
     
  10. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Zasto neko misli da Sainz ili Norris nisu jednako dobri? Jer ja tvrdim da jesu.

    Prije nego sto ce Sainz u Ferrari svi su govorili pojest ce ga Leclerc. Pa je li ga pojeo?


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
  11. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    Koliko ce vas sutra ustati u 7 ujutro da gleda F1 ? :D
    Ja cu vratiti snimak najvjerovatnije :D
     
  12. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Ja ustajem. Ustajem od 1999.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
  13. Eldorado

    Eldorado Komšija

    Ja razmisljam ustati al teško...

    Obzirom da ustajem na Sehur oko 4 ujutro daj Bože da me F1 trzne :)

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk
     
  14. Haker

    Haker Veteran foruma

    Pa ti sve što tvrdiš je pogrešno.
    Evo kako ga je "oderao" s tim da je Leclerc imao "lošu" sezonu prošle godine.
    Hamo, Leclerc, verstapen su klasa, sainz, Norris, rusel, Albin, gasli, Ricardo su vrhunski vozači ali fali im ona razlika koju prave ova trojica gore.
    Čak i Alonso i Vettel po meni nisu vežu trojicom. [​IMG]

    Sent from my Pixel 5 using Tapatalk
     
  15. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    “Leclerc imao losu sezonu”, jah, jah. Sainz cak bio bolji, bio sam jedan od rijetkih koji je vjerovao da ce parirati. Mnogi zaboravljaju da je Sainz bio jednako dobar kao i Verstappen dok su bili zajedno u STR. Samo sto je Verstappen bio (i ostao) ludji.

    Za Vettela se slazem ali ne i za Alonsa. Taj bi i sa 41 godinom parirao ovoj mladjariji, pa danas je imao strahovito vrijeme, bio bi u borbi mozda cak i za pole.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
  16. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Ove sezone ce ga uzeti Leclerc za 100 poena.
     
    Haker likes this.
  17. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    To ce se desiti jer Ferrari mora imat No 1 i No 2 vozaca, ne moze drugacije protiv RB odnosno Verstappena.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
  18. NAILS

    NAILS Moderator

    Ne mora se rano ustajati. Ima veceras dobar UFC. Omdah poslije njega F1. Sto bi neko spoavao. Kome treba spavanje.

    [​IMG]
     
    Haker likes this.
  19. Haker

    Haker Veteran foruma

    Ili sainzu fali 2-3 desetinke po krugu :)
    Gotivim ja carlosa smatam da je podcjenjen vozač na gridu, ali lecrek ipak klasa


    Sent from my iPad using Tapatalk
     
  20. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Cini se da sto je bolid brzi Leclerc je vise ispred timskih kolega.
    Nema jos uvijek puno sezona za jasan zakljucak ali zasad naginje tome.
     
    Haker likes this.