Formula 1 - The Neverending Thread

Discussion in 'Generalna diskusija' started by Dog_Father, Mar 11, 2006.

  1. nFare

    nFare Komšija

    Kako reče Stevie uzet će ga samo zato što će Ferrari odlučiti da bude tako a ne što je realna razlika tolika, politika u F1 je jača od svega, pogotovo kad se radi o borbi za titulu, tad će se sabotirati drugi vozač ako treba samo da bude drugi, idealno ćeš naći nekoga ko karakterom odgovara i ko neće praviti probleme.
     
  2. Haker

    Haker Veteran foruma

    Nije bitno ali je suprotno. Prošle sezone se Sainz toliko dobro uklopio, preselio u maranelo, dirao se sa mehaničarima dok si binoto i leclerk bili na ratnoj nozi, tako da su prošle sezone svi tračkali da se Ferrari okreće Carlosu.

    Sent from my Pixel 5 using Tapatalk
     
  3. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Steta za Carlosa. Ferarri na steroidima. Leclerc za 10-12 krugova 8.5sec prodnosti.


    Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
     
  4. Haker

    Haker Veteran foruma

    Čekaj tek imolu, Talijani će baciti kolektivnu drkicu.
    Australija je uvijek bila odron od staze, ove promjene nisu ništa uradile

    Sent from my Pixel 5 using Tapatalk
     
  5. Haker

    Haker Veteran foruma

    E sranje, ode ovo prvenstvo, RB je kvarljiva kanta

    Sent from my Pixel 5 using Tapatalk
     
  6. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Australija mi je jedna od najdrazih staza, jer je tu uvijek pocinjala sezona. Uvijek se rano ustajalo i nikad mi nije bilo mrsko. Zapravo volim kad su utrke ujutro, bolje nego popodne.

    E sad ce Leclerc vec opasno pobjec u prvenstvu.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
  7. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    Ja navio alarm u 6:50, probudio se,upalio tv...cekao start sli sam opet zaspao i onda onako u snu malo slusao,vise spavao...probudio se,oni na podiju


    Eto toliko od mene i F1

    Sent from my Xiaomi 11T using Tapatalk
     
  8. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Stivi eto ti sainza.
     
    Haker likes this.
  9. Qler

    Qler Veteran foruma

    Ja sam vala navio sat, odgledao utrku, i onda opet zaspao. Nije bila losa. Ferarri na nivou. Steta sto obojca ne zavrsise, ali jebi ga..
     
  10. bhd

    bhd Veteran foruma

    Fina utrka :)
    Svaka cas LeCler, kakva dominacija :)
     
  11. BiceBolje

    BiceBolje Overclocker

    Pobogu, imate na SK 4K gledanje unazad... taman da preskočite siguronosna vozila i crvene zastave...
     
    zippoo likes this.
  12. selvin

    selvin Moderator

    Meni otkako je došao novi UI ne mogu vraćati ni Rtl programe ni SK, a koliko se sjećam moglo je. Možda trebam restart uređaja.

    Sent from my SM-F711B using Tapatalk
     
  13. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    Nema vracanje unazad na sk 4k na moja tv

    Sent from my Xiaomi 11T using Tapatalk
     
  14. selvin

    selvin Moderator

    Mogao je rtl i rtl2 sigurno, poslije ovog update-a ne moze. Za sk4k nisam siguran da sam vracao prije.

    Sent from my SM-F711B using Tapatalk
     
  15. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    Nije kod mene jos dosao update,jer mi je zte STB ali nema vracanja na sk 4k.
    Iskreno,ja to nikada i ne koristim ali sam sada mislio odgledati snimak.Ali ima i druga opcija pa cu tu pustiti

    Sent from my Xiaomi 11T using Tapatalk
     
  16. nFare

    nFare Komšija

    Jest ali u jednoj lošoj i nebitnoj sezoni, da Sainza što više uigraju da marljivo skuplja bodove, da ga Baricheliziraju. U situaciji kad imaju dobar bolid zna se ko je prvi vozač, pa gurnuli su Vettela od prve utrke na mjesto broj dva kad je Leclerc došao.

    Isto će uraditi i Mercedes.
     
  17. Haker

    Haker Veteran foruma

    F1 vozač je više od vožnje. Sposobnost da okrene tim da rade oko njega je možda i najveća prednost jednog vozača. Jasno je zašto se Ferrari okrenuo protiv Vettela kada su skontali šta imaju u rukama kada je došao leclerk.

    Sent from my Pixel 5 using Tapatalk
     
    nFare likes this.
  18. Haker

    Haker Veteran foruma

    Samo da mahnem za Sainza :)

    Sent from my Pixel 5 using Tapatalk
     
  19. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Uzivaj


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
  20. suppa_FMB

    suppa_FMB Komšija

    Katastrofa, pojede ga Leclerc. Ali mozda je to bio i cilj da bude novi barichello u momčadi.

    Poslano sa mog Mi Note 10 Lite koristeći Tapatalk