BH Telecom ADSL, Moja TV i Mobile - oficijelni thread

Discussion in 'Internet provideri, umrežavanje i web servisi' started by VR6, Dec 27, 2007.

  1. SamiRX-8

    SamiRX-8 Komšija

    Joj im izgovora... Taman da se svaki mjesec resetuje njihovo je da pruže podršku.

    Šaljem ti PP.
     
    klon001 likes this.
  2. Almir

    Almir Komšija

    koji sad ruter isporučuju uz brže paket, da proprati i wifi kako treba?
     
  3. selvin

    selvin Moderator

    Evo pitao sam za ugovore za mojatv. Moze se raskinuti ako odjavljujes uslugu skroz, ne možeš samo prekinut ugovor i novi potpisati. Ali se moze preci na novi paket od aprila, pa cu ja preci sa net1 na net S i barem za još 2.5KM dobit duplu brzinu. Ostat cu pod ugovorom dokad traje.

    Edit: Sad u Barok poslovnici u Tuzli rade neki mnogo nepismeni ljudi (novi sef poslovnice), 15 minuta sam objasnjavao da hocu novi paket od aprila, jedva me skontase. Čovjek me ubjedjuje da ide automatski na novi paket, kaze "znam ja, ne vjeruj tome što piše u mailu" . Na kraju ga ubijedim, kaze "moj lapsus je bio sto sam rekao automatski".

    Sent from my SM-F711B using Tapatalk
     
    zippoo likes this.
  4. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    Ja imam jos manje od godinu ugovora a ako bi presao na novi paket,imao bi jeftiniju pretplatu 2,5 KM sa novim ugovorom ali ne znam da li bi imao kakve benefite,osim jos 2,5 KM nizu pretplatu za novi ugovor od 24 mjeseca.
    Mislim da za sada necu zuriti pa ako se ukaze na jesen kakva dobra akcija,uzeti novi ugovor.


    Sent from my Xiaomi 11T using Tapatalk
     
  5. selvin

    selvin Moderator

    Kod tebe je drugačije, tebi se cijena smanjuje, ne znam hoce li ti dozvoliti promjenu paketa od aprila...

    Sent from my SM-F711B using Tapatalk
     
  6. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    Mislim da mi ne mogu zabraniti.
    Jer stari paketi poskupljuju za 2,5 KM a ovaj ekvivalentni novi paket ima cijenu kao sto sada placam,dakle bez povecanja.

    E u tom novom paketu,imas benefit popust od 2,5 KM na ugovor od 24 mjeseca.

    Mozda bi ako promijenim paket i predjem nq novi,to mogao jedino uz novu ugovorenu obavezu.
    Informisati cu se malo bolje od 1.4.,vidis da sada ni oni radnici ne znaju sta je sta

    Sent from my Xiaomi 11T using Tapatalk
     
  7. selvin

    selvin Moderator

    Aha, mislio sam da je paket sam od sebe jeftiniji, a ti si mislio uz ugovor. Onda ce vjerovatno biti ok da dobijes novi paket. A sumnjam da mozes novi ugovor potpisati dok ovaj traje. To bi bio benefit na benefit.

    Sent from my SM-F711B using Tapatalk
     
  8. Almir

    Almir Komšija

    Idi gore u centralu, barok nije bas uptodate :)

    Ps. Mtel spamuje, nude tv preko satelitske i 4g net 200gb prometa brzine navodno 220/50mb prva godina u pola cijena cca 25km a druga 50. Ovo nije losa opcija.
     
  9. selvin

    selvin Moderator

    Ma ovdje mi blizu. Prije radio Gološ, čovjek mašina, završiš sve za 2 minute, sad neka nova ekipa.

    A to za mtel dobar deal za neke vikendice, remote work i to :) Ne znam koliko pokrivaju oni 4g-om doduše...

    Sent from my SM-F711B using Tapatalk
     
  10. Samir_

    Samir_ Novi član

    [​IMG] [​IMG]
     
    zippoo likes this.
  11. Samir_

    Samir_ Novi član

  12. Eldorado

    Eldorado Komšija

    Jel samo interfejs promjena?

    Ikone i sl

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk
     
  13. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    Ma vjerovatno...nije jos pusteno ali vidio sam kako izgleda dok se vrsilo testiranje.
    Tek kasnije kada naprave android aplikaciju,moze se ocekivati poboljsan nivo usluge i rasprostranjenost na mnogim uredjajima.


    Sent from my Xiaomi 11T using Tapatalk
     
    dams82 likes this.
  14. Almir

    Almir Komšija

  15. selvin

    selvin Moderator

    Jadi "mladog" korisnika BhTelecoma:
    Odem danas oko 12h, upgrade-am paket sa net1 na novi net S, zbog brzine jedino, 2.5KM više a dupla brzina. Sreca bio Gološ u Barok poslovnici, nisu oni levati od prosli put, za 2 minute sve gotovo, kaze vjerovatno sutra popodne ce bit novi paket. Dodjem kuci, kad oko 15h prekid svega. Hajd kontam mijenjali paket, sacekat cu malo. Nazovem oko 16h, proslijedit ce upit i to je to. Jos uvijek nista, probao sam reset routera par puta, ne pomaze. Radim od kuce, bolestan, a eto nemam interneta sad, valja zvat opet ujutro, galamit izgleda ili opet u poslovnicu i pitat jesu li normalni i zašto nisu.

    Sent from my SM-F711B using Tapatalk
     
  16. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    Tamo se svakakvih " struĆnjaka" nakotilo.
    Zasto moraju ugasiti internet da se prebace na drugi paket?
    Zovi 1444 i istresi se ono sebi za dusu a sutra u poslovnicu

    Sent from my Xiaomi 11T using Tapatalk
     
  17. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Dakle Net 1 je sada Net S, skuplji za 2.5KM i brzim internetom. Ima li jos kakve razlike izmedju ta dva paketa?
     
  18. selvin

    selvin Moderator

    Net1 je svakako skuplji 2.5 ako ostaneš na njemu, a net S je jos 2.5 na to. A razlika, ma mozda tipa flix ili webtv, nista posebno, brzina najbitnija.

    Sent from my SM-F711B using Tapatalk
     
  19. Eldorado

    Eldorado Komšija

    Zaboravite na brzinu, ja sam se prešaltao brzina ista.

    Marketing tj šuplja prica samo

    Sent from my Mi 9T using Tapatalk
     
  20. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Ma ja, toga sam se i bojao. Pise do 50mbit, znaci moze biti i 20-30, kazu ne moze vise i ajd zdravo.

    Na Full paketu je bilo do 40mbit, prelaskom na Net mi upolovili, dakle 20.

    Znaci samo fiksni telefon odjavio, ostalo sve isto. Zavrnuli slavinu na pola levati.