Telemach oficijelni thread

Discussion in 'Internet provideri, umrežavanje i web servisi' started by burner, Jun 5, 2007.

  1. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Jeste, to je broj Raiffeisen banke. Ocigledno si duzan neke pare..
     
  2. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    Duzan sam da ne kazem sta :D
    Imam racun kod njih ali nemam nikakvih kredita niti nesto slicno.Nego vjerovatno nude neku uslugu...ako budem sutra pri telefonu,javiti cu se...
     
  3. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    Evo zvao sam raiffaisen na njihov onaj standardni broj,da provjerim da nije neki problem...kazu da je onaj broj iz marketing odjela,dakle to su oni spameri zvali,da nude nesto.Nista bitno
     
    dams82 likes this.
  4. Haker

    Haker Veteran foruma

    Treba mi unifi, koju domenu da stavim? Prije ovaj CA cetifate stavim do not verify I radi, sad neće [​IMG]

    Sent from my Pixel 5 using Tapatalk
     
  5. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Kod mene je i dalje do not verify ca certificate, i radi.
     
  6. Haker

    Haker Veteran foruma

    Neće meni nešto, otišao sam na moj Telemach i obrisao sve uređaje, ništa mi ne pada na pamet

    Sent from my Pixel 5 using Tapatalk
     
  7. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    Ja to sranje nikada nisam uspio napraviti da radi.
    Radio po onom njihovom upustvu.

    Sent from my Xiaomi 11T using Tapatalk
     
  8. dams82

    dams82 Komšija

    Ja stavio don't validate i evo spoji se odmah. [​IMG]

    Sent from my SM-G990B using Tapatalk
     
  9. Haker

    Haker Veteran foruma

    Nisam ni ja koristio ali kako sam preselio dobro bi mi došlo dok ne dođu da priključe.
    Prije mi je samo bilo da odaberem do not vlidate sada moram na taj sistem pa odaberem do not ali onda traži i domenu. [​IMG]

    Sent from my Pixel 5 using Tapatalk
     
  10. Majesco

    Majesco Aktivista

    Kod mene je od prvog dana kako sam nastimao stoji na Please select i cim sam u dometu sam se konektuje, osim kod kuce tu se spaja na kucnu mrezu.
    Probaj izbrisat kucnu mrezu ako si spojen, onda probaj na UniFi spojit, a kad se spoji vrati kucnu.

    [​IMG]
    [​IMG]
     
  11. Haker

    Haker Veteran foruma

    Izmem drugi telefon odmah se konektuje. Isto vanilla android 12, svašta

    Sent from my Pixel 5 using Tapatalk
     
  12. dams82

    dams82 Komšija

    Zanimljivo, ne bi trebalo da ima veze koji je uređaj...

    Sent from my SM-G990B using Tapatalk
     
  13. NAILS

    NAILS Moderator

    Dva puta mi resetovali profil da bi radilo i radi par dana i opet nista. I kada njih pitam oni kazu: bas cudno.
     
  14. Haker

    Haker Veteran foruma

    Why was this option removed? According to Google, having users select the “do not validate” option is a security risk as it opens up the possibility of leaking user credentials

    Treba root odraditi i zaebavat se da bi radilo.
    Kod mene je pixel, na ovom drugom telefonu kuhani rom izgleda isto kao pixelov ali radi

    Sent from my Pixel 5 using Tapatalk
     
  15. Haker

    Haker Veteran foruma

    Evo dođoše nisam im se nadao prije ponedjeljka. Nema šta super im je usluga, još me nazvao neki kaže dva mjeseca gratis i fino se zahvali što smo korisnici.
    Mada mi komšija radi u telecomu kaže slomi se od posla koliko ljudi prelaze na moja TV radi arena. Tako da sigurno to igra ulogu što se lome kad neko novi dođe, ali neka, bolje korisnicima kada ima konkurencija :)

    Sent from my Pixel 5 using Tapatalk
     
  16. NAILS

    NAILS Moderator

    Eno gledam ukinuli fightchannel ili su ga kupili ?
     
  17. DSA

    DSA Aktivista

    Sad se taj kanal zove SK Fight
     
    NAILS likes this.
  18. Stormbringer

    Stormbringer Aktivista

    Jel iko instalirao neku iptv aplikaciju da radi preko EON-a? I da li to moze uopste?
     
  19. dams82

    dams82 Komšija

    Misliš na eon box koji je Android box pa da instaliraš iptv aplikaciju i gledaš preko interneta liste kanala?

    Sent from my SM-G990B using Tapatalk
     
  20. Stormbringer

    Stormbringer Aktivista

    Da, otprilike