Telemach oficijelni thread

Discussion in 'Internet provideri, umrežavanje i web servisi' started by burner, Jun 5, 2007.

  1. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    I ja sam na Telemachu skoro od kad su kupili HS. Stvarno zadovoljan, naravno da je kroz niz godina bilo par problema ali, na Telecom se ne vracam apsolutno nikad.

    Veoma neprofesionalna firma, blage niko nema sa zivotom, drzali monopol godinama dok HS i Telemach nisu krenuli da prave izmene. Siguran sam da su oni jedini provider, jos uvijek bi imali ogranicen internet ili ultra niske brzine.

    Trenutno EON Premium placam 40km i doslovno imam sve moguce. Ja zadovoljan.
     
    Last edited: May 15, 2022
    Vedo likes this.
  2. DSA

    DSA Aktivista

    Jos da nam otkriješ kojom magijom imaš tu cijenu za Premium…
     
  3. suppa_FMB

    suppa_FMB Komšija

    Uposlenici imaju 50 posto na sve pakete.

    Poslano sa mog Mi Note 10 Lite koristeći Tapatalk
     
  4. DSA

    DSA Aktivista

    Eee pa to je drugo, to onda nije bas fer iznositi jer se ljudi zbune
     
  5. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    Obicni smrtnici ne mogu eno duo light imati za 40 KM

    Sent from my Xiaomi 11T using Tapatalk
     
  6. Picoooka

    Picoooka Aktivista

    Ja sam prosli mjesec jedva izganjao 18 mjeseci 20% jeftinije za eon premium,a upola cijene tj. 40km su dobijali stari korisnici na 6 mjeseci ili 12 novi korisnici.Moguce da su neki stari korisnici izganjali na 12 mjeseci preko uposlenika poznanika.
     
  7. Haker

    Haker Veteran foruma

    Pa kakvo je stanje sa Telecom, daju li oni popust ikakav?


    Sent from my Pixel 5 using Tapatalk
     
  8. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    Daju na brzinu, platis jednu i dobijes 20% manju x)

    Sent from my CLT-L29 using Tapatalk
     
    dino73n likes this.
  9. IdeMedoSumom

    IdeMedoSumom Aktivista

    Ja kada sam potpisao za moju tv + net, dali prva 3 mjeseca račun po 1KM.
     
  10. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    Ja sam prosle godine na bht uzeo neku akciju,5 mjeseci po 1 KM a redovni racun je bio 46 KM

    Sent from my Xiaomi 11T using Tapatalk
     
    dino73n likes this.
  11. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Taman to sto si ustedio na akciji ces dat advokatu da te spasi od TM :)
     
    Haker likes this.
  12. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    Vidjeti cemo ishod

    Sent from my Xiaomi 11T using Tapatalk
     
  13. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Nisam uposlenik. Nedavno bio rodjendan BBI centru i Telemach poslovnica taj dan i dva naredna svim korisnicima davala upgrade za 50% cijene.. Apsolutno nigdje nije objavljena navedena ponuda vec je bio inside info. Pisao o tome ovdje ranije, dosta raje je preslo na premium za iste pare. Najbolja stvar premium paketa jeste mogucnost koristenja TIDAL-a. Nevjerovatno dobra aplikacija.
     
    Last edited: May 23, 2022
  14. Esprit

    Esprit Aktivista

    Dobio sam poziv iz Telemacha i kao starom korisniku i redovnom platisi mi nude Mesh Wifi uz opciju obaveznog produzenja ugovora na dvije godine pa sam sad u dilemi.
    Imam Eon Full paket i zadovoljan sam sa njima kao davaocem usluga, tehnicka podrska im je vise nego odlicna, susretljivi su, nisu bolikurci (da izvinete naizrazu) ko na BH Telekomu...
    Medjutim izgubili su sve meni bitne fudbalske lige i zbog toga sam cak u dilemi da li da predjem na nekog drugog kablovskog operatera.
    BH Telekom ne volim, ali opet imaju Arene. Logosoft sam nekad davno imao i ne znam kakvi su sad.
    Trenutno sport pratim preko IPTV liste koju imam nekih mjesec i pol dana i sad za sad sam zadovoljan, cak mi ni finale Lige prvaka nije stopalo pa kontam da mi mozda promjena operatera i nije toliko nuzna.
    Ono sto me zanima, a ako neko moze laickim jezikom da objasni da li je taj Mesh toliko korisna stvar da je vrijedna potpisa dvogodisnjeg ugovora?
    Zivim u stanu od 55 kvadrata i sadasnji ruter imam u dnevnoj sobi, nemam problema sa internetom osim da mi je u djecijoj sobi slabiji signal i djetetu se desava da gubi konekciju.


    Sent from my SM-G960F using Tapatalk
     
  15. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    Mesh sistem ce ti rijesiti taj mrtvi ugao u toj sobi a mozda se to moze rijesiti i na drugi nacin i jeftinijom opcijom.
    Od slijedece sezone TM haman pa nece imati nista od fudbala sto se tice liga petice ali eto ako si nasao rjesenje i zadovoljan si sa time,onda ti to mozda nije ni bitno.

    Da ti odgovorim na pitanje iz mog ugla...meni se ne bi isplatilo vezati jos 2 godine samo zbog mesh wifija a ti opet izvagaj sebi.

    Ako imas mogucnost uvodjenja optike od BHTa,slobodno idi na to,prvo sto na optici nema nikakvih prekida ni problema a drugo sto mozes imati maksimalne brzine.
    Trece imas sav sport.

    Sent from my Xiaomi 11T using Tapatalk
     
    Esprit likes this.
  16. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

    jučer, nakon ne znam ni ja koliko godina (jeli 15 ili više?) tj. od dana kada je elob počeo sa uslugama, prestao sam biti korisnik telemacha. u trenutku kada sam vraćao opremu, ispred mene je bio još jedan čovjek, a šest drugih korisnika je u tih 20tak minuta došlo da vrate opremu i razduže se.

    naravno, nisam dupetom zatvorio vrata, rekao sam da ću se rado vratiti na telemach ako uvrste kanale sa kvalitetnim sportom, jer sam do prije godinu-dvije bio zadovoljan uslugama.
     
  17. Picoooka

    Picoooka Aktivista

    @MadbaLL

    Ja sam se dogovorio s njima da mi umanje racun koliko je potrebno dvije godine za m:sat plus i to su i uradili tako da sam ostao premium korisnik,a prije 3 dana uveo i m:sat sa arenama po akcijskoj cijeni do 30.06.

    U suprotnom bih i ja napustio vjerovatno,ali teska srca znajuci da mi niko nece pruziti kvalitet internet usluge kao oni.

    [​IMG]
     
    Last edited: Jun 7, 2022
  18. Ajdin87

    Ajdin87 Aktivista

    Hoćeš reci da ti umanjuju račun za 11 KM ili za 22 KM pune dvije godine?

    Mene bas maloprije zvali i nude 15% nizu cijenu prvu godinu, sto izadje oko 10,20 KM.

    Sent from my Mi Note 10 Lite using Tapatalk
     
  19. Picoooka

    Picoooka Aktivista

    Meni su umanjili 20% za 18 mjeseci tj. 16km mjesecno zato sto sam rekao da ih nakon 15-16 god. napustam,ako mi ne umanje racun da mogu obezbjediti sebi arene naredne dvije godine.
     
    Ajdin87 likes this.
  20. Ajdin87

    Ajdin87 Aktivista

    Dakle da jos trazim, hvala na infu :)

    Sent from my Mi Note 10 Lite using Tapatalk
     
    Picoooka likes this.