Google Android - oficijelna tema

Discussion in 'TV, Hi-Fi, telefoni, tableti, satovi, IoT oprema' started by Esh, Mar 1, 2008.

  1. NAILS

    NAILS Moderator

    Uzeo MI Band 5. Zeznuo bih se da sam uzeo Huawei Watch FIT. Meni ne trepa sat. Prvo sam htio njega jer je najtacniji uz Apple W. Cak bolji i od "kajševa". Mislim da je, kako kazes, svaki tacan. Isti klinac, isti snezor samo zavisi kako se drzi.

    Pun opcija i funkcija, meni to nista ne treba. Samo ponekad provjeriti heart rate i to je to. Valjda nema veze ako je na desnoj ruci, na lijevoj nosim sat.

    69KM i Bingu, nije neka para.
     
    Haker likes this.
  2. NaLe!

    NaLe! Aktivista

    U postavkama MiFit aplikacije imaš opciju na kojoj ruci nosiš sat.
     
    dams82 likes this.
  3. NAILS

    NAILS Moderator

    Vidio sam to samo kontam da li je isto sto se tačnosti tice.

    Ima li slucajno nacin da stream na telefon po intervalu kako je zadat. Recimo svakih minut i slicno? Jedino sada sto vidim je ugasiti aplikaciju pa ponovo upaliti da sihronizue podatke. Ak oaplikacija stoji upaljena, podatci se ne update-uju.

    Nije da mi treba, cisto da probam :)
     
  4. Haker

    Haker Veteran foruma



    Googlovi proizvodi. Pixel 6a bi bio odličan da su barem stavili 90hz ekran.

    Sent from my Pixel 5 using Tapatalk
     
    EL NINO CFC likes this.
  5. NAILS

    NAILS Moderator

    Ima li nacina da se povezu BT slusalice, ili neki drugi BT uredjaj, ali da poziv ne ide preko BT vec direktno preko telefona (zvučnik i mikrofon)? Konkretno 11T illi S22?
     
  6. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    Jesi li probao uci u Bluetooth, odaberes postave za spojene slusalice, u unutar toga ima da izaberes ta ide preko slusalica i tu mozes ukinuti phone calls.
     
  7. NAILS

    NAILS Moderator

    Vidi sad ima. Mozda je bio bug pa nije bilo na listi. Kontam zavisi od uredjaja. Thx drug.
     
  8. Haker

    Haker Veteran foruma

    Šta je sa ovim hitnim pozivima. Ne mogu nazvati ni policiju ni hitnu, ništa.
    Pojavi se ovo, ona laprda ove hitne brojeve ali ja ne mogu nijedan uspostaviti. [​IMG]

    Sent from my Pixel 5 using Tapatalk
     
  9. selvin

    selvin Moderator

    Vjerovatno jer nemamo isti jedinstveni broj za hitne slučajeve 112 kao ostatak Evrope.

    Kad zoves npr. 122 je li onda ok?
    Sent from my SM-F711B using Tapatalk
     
  10. Haker

    Haker Veteran foruma

    @selvin pa nazovem 122 ona krene pričati da su to hitni brojevi i krene uredno sve da ih nabroji i to je to, samo ponavlja.

    Ide neki malac pade u nesvjest ja hitnu da nazovem ne može. Isto mi i za policiju trebalo, šipak

    Sent from my Pixel 5 using Tapatalk
     
  11. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Ne znam da li je od kantona do kantona ili do postavki u mob, al kod mene u Tuzli radi.

    Provjeri da li ti je ukljucen emergency location service.

    Ako ne radi onda moras zvati direktne brojeve, proguglaj i snimi na mob da imas za svaki slucaj.
     
    Haker likes this.
  12. Haker

    Haker Veteran foruma

    Neće, stavio sam off. Nemam ideju šta ga guglam. Izbacuje mi da su prije imali bug da zaledi telefon kad se bira 911 i to je to

    Sent from my Pixel 5 using Tapatalk
     
  13. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Mislio sam da proguglas koji je ditektni broj mupa i hitne u tvom gradu, npr 033 123 456, snimi u kontakte da imas. Nema ti druge.
     
    Haker likes this.
  14. hurmash1ca

    hurmash1ca Moderator

    Ovo je neka glupost sa Pixelima, isto mi se desilo jučer. Imao sudar, pozvao policiju - samo me vrti u krug...
     
    Haker likes this.
  15. Haker

    Haker Veteran foruma

    Ako nađeš neki fix, javi :)

    Sent from my Pixel 5 using Tapatalk
     
  16. Haker

    Haker Veteran foruma

    @hurmash1ca kad smo već kod bugova, događa li se tebi da vrijeme ispod sata nestane.
    Uvijek pokazivao vremensku prognozu, tako da mi nije trebao widget, sada nestalo. Resetujem opet ništa.[​IMG]

    Sent from my Pixel 5 using Tapatalk
     
  17. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    To se meni znalo desavati da na nekim mjestima ne prikazuje vrijeme.

    Pokusaj skinuti Lawnchair launcher, i probaj njihov Glance ukljuciti i vidi da li ti tad prikazuje vrijeme.

    Ja sumnjam na to da Google ne nudi na nekim lokacijama taj `feature`
     
  18. Haker

    Haker Veteran foruma

    Ma radilo do eki dan. Probat ću, thx


    Sent from my iPad using Tapatalk
     
  19. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Od jutros mi ne radi vanced RIP
     
  20. adsubzero

    adsubzero Komšija

    Kako ne radi? Meni radi fino
    Imam root verziju