Sony PlayStation 5 official thread

Discussion in 'Igre i konzole' started by Vedo, Jun 6, 2019.

  1. NAILS

    NAILS Moderator

    Meni je iskreno fascinantno koliko ima timske igre obzirom da bude stotinu igraca. Vise tim bude organizovan sa 50 ljudi nego sa 5 u R6.

    Samo da ima kakav mod do 30min, meni bi bilo super.
     
  2. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Kada branis objective 28-29 minuta i onda protivnik u zadnjoj minuti napravi all out push i uzmu ga, pa dobiju novih 30 minuta da napadaju drugi... zna biti veoma obeshrabrujuce hahaha. Tako smo igrali jednu partiju koja je trajala 2h i nekih 15min.
     
  3. NAILS

    NAILS Moderator

    Upravo to. Bilo je situacija da igram 4 sata sav se ukocim, odigram samo dvije partije i ne znam gdje sam bio i sta sam radio. Ima tih pat pozicija gdje ne vidis pay off a pogledas na sat i vidis da sjedis 3h. Nikad nista nisam toliko igrao u jednom sjedenju kao HLL sto dovoljno govori koliko je zanimljiva. Samo je to puno meni.

    Ja sam igrao prije ovoga u 2-3 navrata i bila je jako losa. Na stranu bugovi komjunitij e bio jako los. Po belaju sam zadnji put igrao kad je bio free vikend. Blago receno katastrofa. I onda u nedostatku FPSova je kupim i dam joj jos jednu šansu i vidim da se raja filtrirala, nema vise team killanja i tih gluposti. Nije mi bilo zao dati pare za dvije kopije. Community je 10/10 i na PCu i na konzoli.
     
  4. NAILS

    NAILS Moderator

    Kako u GT7 iskljuciti ghost car kada se ganja time trial ? Kada odem u opcije, ima jedna GHOST ali je gray out.
     
  5. NAILS

    NAILS Moderator

    Patton2410
    Drug, obzirom da igras BF godinama, koji ti je senzitivitet ? Nemo reci 100 molim te :D

    Kontam da malo dignem na nivo ovih "ozbiljnijih". Dosta sam igrao 60%, zoom 50%, ali mi nije bilo konzistentno. Jednu partiju imam najvise killova u timu. Drugu partiju se sastaviti ne mogu. Podigao na 70%, 100% i malo bolje lezi. I dalje se gubim, valjda prvi put tako igram pa dok se naviknem, ali kao da mi bolje ide overall, jer mi fali bzine u 1 v1 situacijama pa je 50% presporo.
     
  6. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    sta je reci, jos se nisi ustelio. gdje zapelo :D
     
  7. NAILS

    NAILS Moderator

    Nisam konzolu bas nesto ni palio. A i ono dok sam igrao je bio GT7. A nju sam zavrsio u Martu mjesecu. Igrao se na PC-u. Pa hajd reko da se vratim.

    Nisam baš ono totalni levat but there is a long way to go..



    [​IMG]

    ..ali da budem opusten kao na PC-u, trebat ce godine. A konzolu imam tek 6m. Jbg.

    Problem je sto, cim malo promjenis sensitivitet, muscle memory ode u tgri lijepe.

    [​IMG]
     
  8. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    De ba, sta se patis sa FPS na konzoli. Jos MP.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
  9. NAILS

    NAILS Moderator

    Kao da bih se patio sa konzolom pored 3070. Jaran kaze zadnja dva mjeseca jedne jedine partije nije imao bez hackera. Vec igras fuck it nema druge. Mozes ih zaobici mozda u racing igrama.

    Ja jucer upalio BF5 na racunaru, dvije partije odigrao, u jednoj doslovno tri čitera u suprotnom timu. I to oni hackovi od dvije makre sto te kroz zid ubije ili na spawnu direrektno.

    [​IMG]

    Rainbow 6 nisam mozda dvije godine upalio zbog toga. Tarkov i PUBG isto.
     
  10. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Sensitivity mi je kako kad, uglavnom od 50-80%. Ako igram manje mape onda oko 80% ako su vece mape gdje nema potrebe za brzim toliko okretanjem onda 50ak. Zoom sensitivity na 100 uglavnom nekad vise nekad manje, ali uglavnom tu negdje +-15.
     
    NAILS likes this.
  11. NAILS

    NAILS Moderator

    Thx drug. Da li koristis acceleration? U medju vremenu sam naletio na ovog lolu koji koristi 81%, 61% zoom i 50% akceleracija. I sjelo mi je samo tako.

     
  12. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Acceleration mi je na 0.
     
    NAILS likes this.
  13. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Uzeo se PlayStation Premium.[​IMG]
     
    Vedo likes this.
  14. NAILS

    NAILS Moderator

    Ja uzeo EXTRA. Ne vidim neku potrbu za PREMIUM. Mozda se prebacim, mislim da trebam doplatiti nekih 15$.

    [​IMG]
     
  15. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Ma ja i jaran skontali da upgrade na Premium ovih 5 mjeseci sto nam je preostalo da testiramo. Izaslo 24$ doplate. Ako budemo dovoljno koristili pogodnosti Premiuma onda produziti, ako ne onda downgrade na Extra kad dodje vrijeme.

    Za sad zadovoljan. Kamara igrica koje mi se igraju. Krenuo sa Returnal, Guardians of the Galaxy, Tetris Effect: Connected (kako zabavan Tetris, muzika i i visuals su extra), AC: Valhalla, Resistance 3 (PS3 streaming), Fallout: Las Vegas (streaming). Streaming PS3 igrica radi veoma dobro ne osjetim nikakve probleme. Mada volio bi da omoguce da se mogu download igre.
     
  16. NAILS

    NAILS Moderator

    Ja poceo malo Death Stranding DC, medjutim, vidim da na par naslova stoji time limit. RDR2 ili recimo NBA. Je li igre treba ugrabiti do tada ili pa ih brisu iz kataloga ?

    [​IMG]
     
  17. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Pa skidat ce jedne dodavat druge. Barem tako mislim da ce te katalog igre raditi, dok one sto mjesecno dobijes djaba one ti ostanu za stalno dok imas PS plus.
     
    Last edited: Jun 14, 2022
  18. NAILS

    NAILS Moderator

    Nakon pola godine napokon #1 na serveru hahahha fuck me.. al hajd, ide nekako



    Pokusavam da igram bez ADS FOV pa se nafulam ko veliki.

    Patton2410
    Drug valja li imalo 2042 dosadio ovaj BF5 ne zna sta igrati? Kako najjeftinije uzeti Rainbow 6, preskupa je. Da ganjam PS4 neki disk pa da uradim upgrade ili sta vec ? Nisam siguran kako odraditi.

    Dodje vrijeme nema pristojne FPS za upaliti.
     
  19. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    JA ADS FOV koristim samo kad automatske puske koristim. Kad sam na DMR ukinem.

    Ne igram BF2042. Ja sam svoju kopiju refund nakon bete. Jara mi onda posudio da skinem sa njegovog racuna, da igram sa njim, i probam par puta, ali to je zadnji put bilo ima i 3-4 mjeseca. Nista vrijedno spomena.

    Ova mapa sto su ubacili kazu da je ok, i da na njoj gameplayima BF smeka. I dalje prevelika ali je daleko bolje od ostalih vanila mapa u 2042.

    Ja igram HLL, Insurgency, BF5 od pucacina. R6 nije igra za mene, probao nekad davno kad je bio freevikend, i ubio se od dosade.
     
    NAILS likes this.
  20. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    za one kojima smeta veličina petice i željeli bi poduzeti nešto po pitanju toga :D