Mining/rudarenje/kopanje

Discussion in 'Generalna diskusija' started by cryptex, Sep 5, 2016.

  1. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

  2. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

  3. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    I ja mislim da bi litar benzina ne bi trebao biti skuplji od jedne marke.
     
  4. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Razlika je samo sto je jedno realno a drugo nije. Kad je gorivo bilo zadnji put marka? Prije 20 godina? 30?


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
  5. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Oboje je nerealno jer bi u protivnom situacija na tržištu bila drugačija. Što ne mogu kupiti nov auto iz 2020. za 25% nižu cijenu od one koju je imao na predstavljanju?
     
  6. NAILS

    NAILS Moderator

    Ne mogu cijene GPU biti u vakumu da im "logički" opada cijena dok je svijet zaratio i imas problem sa sirovinama. Ista prica kada se prodaje: Pik je nerealan, stavi realnu cijenu. Dobro, kako onda da prodam po realnoj a kupim po nerealnoj cijeni? U Kanadi su polovna auta stara koju godinu skuplja nego kada su bila nova. I to ih dileri otkupljuju. Problem opcenito sa elektronikom u auto-industriji da novija auta imanju nedostatak opreme nego starija.

    Ne mozes ocekivati da skuplji zivot magicno zaobidje GPU trziste. Cijene su vise nego odlicne. Zaboravi MSRP. To je bilo u drigom ziovotu.
     
    Neo Bahamut Zero likes this.
  7. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Ma cijene kartica vec fino padaju, ne zalim se ja. Samo me nervira ta prica kako su sad kartice "jeftine" ili "povoljne". Nisu.
     
  8. BiceBolje

    BiceBolje Overclocker

    Ne bih dao tu lovu.

    A past će ako se crypto ne oporavi brzo.
     
    Picoooka likes this.
  9. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma