Streaming servisi: Netflix, HBO Max, Amazon Prime, Disney+

Discussion in 'Internet provideri, umrežavanje i web servisi' started by kvaju, Jan 6, 2016.

  1. DSA

    DSA Aktivista

    Da, gift card se unosi bez vpn
     
  2. SpookyMoO

    SpookyMoO Komšija

    Dje kupi ovaj guft card za toliko malo para?

    Sent from my Poco X3 pro using Tapatalk
     
  3. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    Koja je najbolja /najjeftinija varijanta za HBO Max?

    Sent from my CLT-L29 using Tapatalk
     
  4. hurmash1ca

    hurmash1ca Moderator

    Uzeti password od nekog prijatelja koji placa najjači paket EON-a :D
     
  5. DSA

    DSA Aktivista

    Ako ima neko disney+ za razmjenu, tu sam. Nudim netflix ili hbo max
     
  6. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Mislim da je nakupovao vise gift carda i sve ih unjeo, napravio zalihu za godinu dana :)
     
    SpookyMoO likes this.
  7. sgtPepper

    sgtPepper Overclocker

    Telecom isto
     
  8. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    Nista mi to ne pomaze

    Sent from my CLT-L29 using Tapatalk
     
  9. SpookyMoO

    SpookyMoO Komšija

    Evo upravo na postojecem accountu netflixa probao ukucati kod sa durmaplaya koji sma kupio konkretno radi probe 100TL.Pise da nije vazeci eh sad u cemu je problem?

    Sent from my Poco X3 pro using Tapatalk
     
  10. SpookyMoO

    SpookyMoO Komšija

    Uglavnom kod je vazeci preko vpn na drugom acc kreiranom preko turskog vpn.Normalan redeem proslo sve ok.Ali na postojecem koji je kreiran davno preko BiH lokacije nije vazeci

    Sent from my Poco X3 pro using Tapatalk
     
  11. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Što se zezate sa gift karticama kad se turski Netflix može plaćati na mjesečnoj osnovi s našim debitnim i kreditnim karticama.
     
  12. SpookyMoO

    SpookyMoO Komšija

    Probao sam ovo meni ne moze.Dakle imam vec jedan novi.google account nedavno napravljen preko turskog vpna kada sam kupovao google one i youtube premium.U play storu kad njega oznacim sve mi je u lirama.Ali kad dodjem do drugog koraka za pretplatu u disney aplikaciji opet iako je ono licence agreement sve na turskom opet mi cijenu ponudi u dolarima

    Sent from my Poco X3 pro using Tapatalk
     
  13. Haker

    Haker Veteran foruma

    Meni je tako sa YouTube. Sada u play store kupim aplikacije u lirama a da vpn i ne upalim ali da kupim YouTube premium nema te šanse, nema šta nisam probao.

    Sent from my Pixel 5 using Tapatalk
     
  14. SpookyMoO

    SpookyMoO Komšija

    Ma ja.I ja se sjecam dok sam yt kupio osijedio sam.A ovo cudo nece.Cak sam evo ponovo probao sve nanovo.Novi acc google preko vpn turski, pa uci u disney preko app pa subscribe ali nece.Dolari opet...jbg

    Sent from my Poco X3 pro using Tapatalk
     
  15. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    Durmaplay preko vpn.
    Regularno sa svedskom vizom, i potvrda preko svedskog broja.

    Uzeo 4x 100tl, produzio netflix 6mj.

    Moras novi netflix napravit preko vpna, a kodove unosis bez vpna, ne kontam logiku, ali radi.
     
  16. donjapa

    donjapa Overclocker

    A titlovi i tako to, sve na turskom?

    Belki böyle bir şey?
     
  17. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    Jok, sav mi je content ko na normalnom svedskom netflixu.
     
    donjapa likes this.
  18. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Ponuda zavisi od regije u kojoj se nalazis. Meni je u Italiji na godisnjem skroz druga ponuda bila. Mati koristi u Bosni i neke serije imaju i nase titlove.
     
  19. SpookyMoO

    SpookyMoO Komšija

    Pa napravio sam netflix account preko turskog vpn-a.Na tom mi je i proslo normala.Ali neko je spominjao da prolazi na vec postojecem accountu koji mi je preko bih lokacije kreiran i nije moglo sto mi je logicno.

    Sent from my Poco X3 pro using Tapatalk
     
  20. donjapa

    donjapa Overclocker

    Odradio sam sad i ja preko turskog VPN-a, uzeo sebi 400 lira za tacno 270 kruna (180kr je jedan mjesec u Swe).

    Kad sam iskljucio VPN i pokusao ubaciti kodove nije radilo. Pa sam prvi morao sa VPN-om u turskoj, i onda se prebacio u Swe i unio ostale sve. Sad imam do Februara, sto je u sustini tacno 5 mjeseci po 79 lira. Vrijeme ugasiti ovaj od 180 kruna sad.

    Da ne bude da ih nisam ispostovao:
    Member since June 2018