BH Telecom ADSL, Moja TV i Mobile - oficijelni thread

Discussion in 'Internet provideri, umrežavanje i web servisi' started by VR6, Dec 27, 2007.

  1. ZyKLon

    ZyKLon Novi član

    Imas PP
     
  2. Ajdin87

    Ajdin87 Aktivista

    Joj al je ovaj Telecom razočarenje...

    Prvo odem u Telecom centar, reko da vidim mogu li isprobati taj njihov box, kazu ne moze, nigdje...

    Ok, dobro, pitam dalje moze li neko izaci u zgradu da izmjere jačinu signala da vidim sta mogu ocekivati, kazu moze jedino ako otvorimo nalog za prikljucenje. Pu stoko nesposobna.

    Primoran, uplatim ovaj mojsWebTv za druge mreze, reko da mogu gledati Arene. Kako jadna aplikacija covjece!!!!!!!

    Nema vraćanja unazad, nema pregleda sta je sljedece na programu. Bukvalno odsbir kanala i prebacivanje kanala, to je to!

    Prejadno, kad uporedim sa EON platformom, ovi kasne pola vijeka.

    Sent from my Mi Note 10 Lite using Tapatalk
     
  3. Mika

    Mika Novi član

    Ne znaju napraviti na 7490 moja tv. Kaže radili smo to davno ručno ali sada ne znamo više. Kaže zaboravi fritzbox, šta će ti to
     
  4. Stihoklepac

    Stihoklepac Moderator

    Kako misliš ne znaju napraviti 7490?
     
  5. Mika

    Mika Novi član

    Ne znaju na 7490 napraviti IPTV da radi. Imam 2 STB. Kažu da konfiguraciju samo mogu automatski poslati na njihove 7490 a ne na kupovne. Ručno ne zna niko
     
  6. Samir_

    Samir_ Novi član

    Eldorado and Reventon like this.
  7. NaLe!

    NaLe! Aktivista

    Ne, vjerovatno zbog cijene plina... ili uticaja infracrvenog zračenja pri uzgoju ribe na Tajvanu.
     
    Reventon likes this.
  8. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Ja sam cuo da je na Karibima jak tajfun protutnjao i pokidao vodove od intetneta te da ce se negativno odraziti na poslovanje Bhtelecoma.

    Usput, sjetim im se zenskog roda redovno, nikad mi niko nije dosao da rijesi problem.
     
  9. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Nece, jer ce se te pare samo preusmjeriti za Arene koje su preuzele sve sto je valjalo na SK.
     
  10. DSA

    DSA Aktivista

     
  11. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    Znaci rade isto ono sto je uradio u Telemach prije 2 godine.
    Slazem se da Telemach ne moze traziti isti novac sada jer nema 2/3 sadrzaja ali opet ovi bez ikakve najave ukidaju SK kanale.
    Sta ce ponuditi ostecenim korisnicima...da li korisnici imaju pravo na snizavanje cijene pretplate ili na prekid obavezujucih ugovora?
    Zna li se sta,jer ovo je krsenje ugovora i smijurija teska
     
  12. dams82

    dams82 Komšija

    Sad se ti vrati na telemach da poništiš tužbu,a nek te bht tuži naredne dvije godine :)
    i tako u krug...Lakrdija teška s ovim provajderima....
     
    Haker and zippoo like this.
  13. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    kad puštaju ovaj VoLTE?
     
  14. Samir_

    Samir_ Novi član

  15. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Pa sto bi platili i 50% manje kad ne vrijedi toliko vise? Zbog par utakmica repke i ovih 10 ljudi sto formulu prate? Vise im se isplati izgubiti tih nekoliko korisnika nego platiti.
     
    aNaToMiC ! likes this.
  16. Samir_

    Samir_ Novi član

    Pa ne govorim zbog toga, nego sto Telecom kaze da su istu cijenu trazili kao prije tri godine :S
     
  17. dams82

    dams82 Komšija

    Da li neko zna koliko se može iskoristiti saobraćaja u roamingu u zemljama zapadnog Balkana, znam da zavisi od paketa, ali jel to neki postotak ili svaki paket ima svoje. Meni na aplikaciji piše 1503mb, to je manje of 25% jer imam u paketu 6144mb. Ali više me zanima da li tada počnu naplaćivati korištenje ili samo uspori kao kad kod nas potrošiš ovo iz paketa...?

    Sent from my SM-G990B using Tapatalk
     
  18. SamiRX-8

    SamiRX-8 Komšija

  19. hurmash1ca

    hurmash1ca Moderator

    Ako neko nije upratio da nude, a ima kompatibilan uređaj... BHTelecom je uveo eSIM početkom mjeseca. Ja sam se prebacio, 11,70KM - sve gotovo za 3 minute.
     
  20. zdici

    zdici Aktivista

    Kakva razlika je izmedju eSIM i ove sto imam sada NANO u telefonu. Koristim Ultra

    Poslano sa mog SM-G996B koristeći Tapatalk