Overwatch

Discussion in 'Igre i konzole' started by NAILS, Nov 8, 2014.

  1. Esh

    Esh HWB

  2. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Danas izasao OW2, i haj reko sa rajom da probam... Udjem u aplikaciju, kliknem da login se na servis, pa trazi da se logiras na Battlenet... i haj sjeti se ja nekako koji mi je login za to nakon kamaru godina, ali sad trazi (ne mozes zaobici), da kao dodatno osiguranje, dadodas i broj telefona... haj nije problem, ja krenem kucat Bosanski broj svoj, ali vidim kao pozivni za drzavu da mi stoji +1, sto je US pozivni (sto je ok, jer sam zivio u US kad sam racun napravio pa sam izabrao US kao zemlju), ali je ono grayed out pa ne moze se promjenuti da stavim +387. Kontam, znaci moram promjenuti zemlju, regiju koja mi je na racunu. Haj nije ni to frka. Logiram se na kompu na Battlenet, i da bi covjek promjenio zemlju, regiju na tom cudu je nesto najgluplje sto sam vidio u svijetu igara. Sad traze da im dostavis kroz tiket dokaz da si ti ta osoba, pa zahtjevaju da im se posalje slika racuna nekog (struja, voda, internet, koji klinac vec) koji glasi na moje ime, da ima i mjesto/drzava da pise, ili da im prilozim sliku svoje licne karte.

    Ja ubi Boze sistema. Nisu normalni svega mi. hahahaha
     
  3. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Nije ti bilo lakse kreirati drugi account?
     
  4. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Lakse ne igrati
     
    Patton2410 likes this.
  5. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Pokusavao ovo rijesiti sa starim racunom jer sam na njemu i Overwatch 1 igrao pa imam nekih otkljucanih stvari koje bi zelio prebaciti na OW2 jer mislim da moze.

    Ali haj halalim ja te stvari i napravim Bosanski battlenet racun jos sinoc prije i nego sam vidio tvoju poruku, ali sad ima novi problem... kad udjem u igru na PS5, i prvi ekran koje dobijes je 'press x to play', kliknem on se automatski konektuje na ovaj Americki racun sa kojim sam se sinoc htjeo sign in, i trazi da dovrsim proces registracije, i nigdje ne nude da mozes se log out, backout ili opciju da se sa drugim racunom logiras. Mogu sa krugom pritisnuti i vrati me na ono 'press x to play' sto dobijes kao prvi prozor kad upalis igru, ali opet automatski u Americki racun se loguje kad kliknem i opet trazi da zavrsim proces, bez opcije da mogu drugim se racunom logirati. Na 3coj slici koju sam stavio ces vidjeto 'options' menu, ali to su opcije PS5 browsera, i ima samo zoom, magnify, page info i close. Nista korisno u mom slucaju.

    Pokusao i save file izbrisati sa PS5 od igre, pa reko mozda ce mi traziti da se onda opet logiram kad ponovo startam igru, ali posto nisam tehnicki jos poceo ni igrati, nije ni napravilo save file jos, sto znaci da se sve informacije i ovako i onako snimaju na njihovim serverima.

    Ja vidim 2 solucije, a ni jedna mi ne odgovara. Prva je da odradim tiket, i da im posaljem sliku racuna ili svoje licne, sto apsolutno necu. Druga da odem na drugi neki svoj PlayStation racun, i da se tu logiram sa Bosanskim Battlenet, i da tu igram. To mi je 0 cejfa, a i nemam nikog na tom racunu, jer taj racun koristim samo kad igram sa braticem i sestricnima igre kao Fortnite, Minecraft.

    Jebe lud zbunjenog. Zamisli ti kakav im je shit show od sistema.

    [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]
     
  6. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Sistem sa telefonom im je gori nego sam mislio, ali evo ukidaju potrebu za tel verifikacijom ako ti je racun stariji od godine i nesto. Ljudi sa pre paid racunima u Americi nisu mogli proci verifikaciju nikako. Haha

    Mada igra ima velikih problema sa serverima i logirat je se naucna fantastika. Ljudi znaju po vazdan sjedit u queue, i opet ne uspiju uci.

    https://www.gameinformer.com/2022/1...ms-protect-functionality-for-a-lot-of-players
     
  7. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Kada sam vidio da su World of Warcraft dali besplatno, jasno mi je bilo koliko su propali.