Slusalice

Discussion in 'Monitori, storage, kućišta, periferija' started by Shibby, Dec 12, 2008.

  1. BiceBolje

    BiceBolje Overclocker

    Svi njihovi miševi na testiranju imaju najmanji ulazni lag.
     
  2. Picoooka

    Picoooka Aktivista

    Kupio Deathadder Elite i skoljka pucketa,scroll isto katastrofa pa onda znojenje dlana jer je materijal dno dna .. nakon minut ili 2 mokar sav mis jbt.

    Evo dvije i pol godine koristim Rog Chakram Wireless i materijal je perfekcija kao i sve ostalo,a vjerujem da razer ima znatno bolji ulazni lag,ali odavno sam prestao igrati brze fps pucacine pa mi nije bitno je li dobar za esports naslove.

     
    BiceBolje likes this.
  3. Vedo

    Vedo Moderator

    Imao isto problem sa znojenjem ruke na Razrr miševima. Na krpu naprskaj dosta Bakticida i nanesi na mis. Nakon toga nema vise znojenja, vjerovatno alkohol skine taj neki premaz na plastici.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
    Picoooka likes this.
  4. Ragnarok

    Ragnarok Komšija

    Ko želi i voli mislim da je Razer ovim pogodio Ergo scenu kako treba. Plastika više nije znojava. Lagan miš a velik.
    Samo što cijena nije šala.
    Biće sigurno Best Buy kada mu padne cijena.
    https://www.razer.com/gaming-mice/razer-deathadder-v3-pro
     
  5. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    Iskreno mislim da će ipak quality biti slabiji od Logi Pro X. Imam kod sebe i Razer i Logi periferije, Pro X često koristim i top topova je miš. Čak i G203 lightsync za cijenu od cca 35KM je vrhunski, vrhunski mis.
     
  6. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    Da li neko ima neke xiaomijeve TWS slusalice i ako ima,kako je zadovoljan ?
    Kakve su ove Xiaomi Redmi Airdots 3 ?
    Prvenstveno za muziku i tako to,normalna upotreba ?
    Ili koje su najbolje a da nisu pljacka,neka preporuka ?
     
  7. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    ja pratim lika na youtubeu, Gamesky se zove. Ganjaj sad neke slusalice iz amerike jer imaju popuste. Uzmes preko kupi global, taman oni šalju za Bosnu 6.12
     
  8. Qler

    Qler Veteran foruma

  9. Reznor

    Reznor Overclocker

    Ja imam QCY T1S, lijepio ih i jos rade, baterija drzi i dalje.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
  10. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    Ima mala milijarda modela,sve iste a sve razlicite.
    Isto je i u u visim cjenovnim klasama...milijardu modela,nema sanse naci nesto da se istice.
    Citao recenzije,kaze odlicne za cjenovni razred i tako za svaki model haman .

    Najgore je sto se kod nas nigdje ne mogu probati prije kupovine pa je svaka kupovina napamet,bilo ove od 50 ili 500 KM
    Ja imam malo ostriji sluh,primjetim razlike i uvijek se igram sa postavkama i equalizerom na svim uredjajima i nastimam po svom cejfu.
    Odavno ganjam da kupim neke koje imaju dobar omjer ulozeno dobijeno ali nigdje prilike da isprobam prije kupovine.
    Vidim da vecina ovih popularnih modela ima i svoje kopije,sony,iphone to se podrazumjeva,jbl isto ima kopije.
    Bas se tesko snaci u ovoj sumi
     
  11. Qler

    Qler Veteran foruma

    Jebi ga, koliko para toliko muzike, bukvalno :)
     
    dino73n likes this.
  12. iPlay

    iPlay Komšija

  13. Picoooka

    Picoooka Aktivista

    Zna li neko ima li Sarajevu bilo ko da radi zamjenu headbanda kao sa video klipa i inace servisiranje slusalica ? Nisam nikada lemio i to mi je jedini problem da bih odradio zamjenu :) Imam zamjenski headband i samo mi treba neko da zalemi zice i zamjeni novi.

     
  14. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    Odneses prvom elektricaru koji ti je blizu i zalemi ti za sicu neku.
    Ovi sto popravljaju televizore,mobitele,racunare...skoro svi imaju dobre lemilice
     
    Picoooka likes this.
  15. Picoooka

    Picoooka Aktivista

    Kontaktirao sve ove sto su mi blizu iz Novog Grada elektricare i niko nece jer navodno samo rade instalacije,razvodne kutije,zamjene prekidaca,osiguraca i sl. ccc
     
  16. Tyger

    Tyger Aktivista

    Ne treba ti električar nego elektroničar, potraži RTV servise.
     
    Picoooka and zippoo like this.
  17. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    Haha da,ja sam pogresno napisao "elektricar" a tebi treba elektronicar,neko ko popravlja televizore,konzole,radio,mobitele...ko ima dobru lemilicu.
    Napisao sam gore gdje da pitas a ti zvao elektricare,za struju.
     
    Picoooka likes this.
  18. Picoooka

    Picoooka Aktivista

    Hvala puno pa razleticu se malo iza nove i potraziti nekoga iz te branse :)
     
  19. Reznor

    Reznor Overclocker

    Mozda ti to moze Vanja u popravi.ba uraditi ako si u gradu
     
    Picoooka likes this.
  20. Picoooka

    Picoooka Aktivista

    Jesam u SA sam i bas cu kontaktirati da vidim da li moze odraditi zamjenu headbanda.

    Hvala ;)

    Edit : kaze nemam ti ja vremena za to :D nece niko za 15-20 minuta posla da uzme 30-40km ccc