Xbox One

Discussion in 'Igre i konzole' started by Vedo, May 21, 2013.

  1. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    ja sam ovo pokusaval al mi ni nikako ne prolazi placanje pa sam na kraju odustao. Ali Nei prolazi.
     
  2. Reznor

    Reznor Overclocker

    Ove gljive na kontroleru su mi pocele opasno luditi, a masaza ne pomaze. Ima li neko da bi to mogao popraviti ili mi je jedina opcija uzeti drugi kontroler?
    Nadjoh neki guide, ne znam je li ovo pravi "fix" koji bih mogao i sam napraviti




    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
  3. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Po ovom videu meni ne izgleda tesko za uraditi. Najbitnije je nabaviti novi senzor.
     
    Reznor likes this.
  4. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Ništa bez 'gljiva' sa hall senzorima.

    Konzolu prebaciš na .tr regiju u postavkama i onda sve radiš direktno na konzoli, ništa PC. Skida ti se mjesečna naknada za GamePass a igre koje želiš trajno kupiti jako povoljne.
     
    Haker and Reznor like this.
  5. Reznor

    Reznor Overclocker

    Kod mene je na US regiji, ako promijenim na Tursku bice primjenjene .tr cijene igara?
     
  6. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    U teoriji da, u praksi moraš prebaciti i konzolu i account na istu regiju, ukloniti payment metode i adrese i onda isključivo na konzoli ponovo dodati sve, ništa PC osim za brisanje starih adresa.
     
    Reznor likes this.
  7. zoi

    zoi Veteran foruma

    Kako promjeniti regiju Microsoft accounta? Kod mene na nekoj istočnoevropskoj izgleda, pola stvari mi piše na ćirilici na MS accountu.
     
  8. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Preko PC-a, izbrišeš sve adrese i promijeniš regiju accounta. Na konzoli dodaješ novu adresu i payment metod.