The Witcher 3: Wild Hunt

Discussion in 'Igre i konzole' started by Vedo, Feb 5, 2013.

  1. xman

    xman Komšija

    Prije Cyberpunka i prica da bi Ciri mogla biti glavni lik bio uzbudjen itekako. Ovako,svejedno:)
     
  2. igor.g

    igor.g Komšija

    Ko će im raditi na novom witcheru kad je sav talent otišao nakon W3, jedan od razloga i što gase dalji RED engine development.
     
    Last edited: Mar 23, 2022
  3. Picoooka

    Picoooka Aktivista

  4. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Cek, prva Witcher igra?


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
  5. Picoooka

    Picoooka Aktivista

    Upravo tako :)
     
    Stevie_Ray likes this.
  6. igor.g

    igor.g Komšija

    Opet istu gresku prave kao i sa Cyberpunkom, znaci Remake keca mozemo ocekivati najranije 2030te, ko ziv ko mrtav :D

     
  7. Neso

    Neso Komšija

    Oni najave igru dok se skripta pise :D Sta je bilo sa next gen Witcher 3? Govore non stop da ce biti out do kraja ove godine, a evo godina haman pri kraju. Ni trailera, ni nikog qca...
     
  8. Vedo

    Vedo Moderator

    Ne znam kakav Trailer očekuješ, neće biti remake već remaster. Znaci 60 fpsa + možda raytracing i Ultra PC Settings.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
  9. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Izlazi 9.12. ako je vjerovati rumorima. A Witcher kec nije remaster nego remake, ta igra u trenutnom obliku nema šta tražiti na tržištu bez full remake tretmana.
     
    aNaToMiC ! likes this.
  10. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Witcher 3 je vec na XSX 4k60, ako ubace raytracing zbogom 60fps. Ili ode rezolucija na ~1440p, sto je IMHO ok, ali ne znam nijednu igru na konzolama da je RT u 60fps.


    Sent from my iPad using Tapatalk
     
  11. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    SpiderMan na PS5 ima RT Performance mod u 60fps.
     
    Stevie_Ray likes this.
  12. NAILS

    NAILS Moderator

    [​IMG]
     
    Neso likes this.
  13. Vedo

    Vedo Moderator




    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
    Neso and NAILS like this.
  14. Neso

    Neso Komšija

    Taman poslije Callisto Protocola da se sibne drugi playthrough :)
     
  15. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Ja sam igrao prvo na PS4, pa onda na PC zbog modova, a onda Switch jer stane u torbu :D probat cu i ovo, ali sad vec znam svaki cosak napamet.
     
  16. Haker

    Haker Veteran foruma



    Šteta što mi ova igra nikako ne leži. Mada meni ovo ne izgleda specijalno bolje.
    Šta reći za nove konzole kada se muče sa starim igrama na 4k 60. Ne znam da li je optimizacija u pitanju, ali kada izađu igre na unreal 5 čisto sumnjam da će išta ići 60fps, možda na 1080p



    Sent from my Pixel 5 using Tapatalk
     
  17. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Update je razocarenje. Igra je vec 4K60 na XSX. RT je 30fps.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
  18. Haker

    Haker Veteran foruma

    Ide igra iz 2015. Evo igram Guardians of the Galaxy I ima performance 1080p 60 ili 4k30
    Na 30fps ne igrivo, prije mi nikad nije smetalo na konzolama 30 ali na nekim igrama glava zaboli, a i razlika između 1080 i 4k meni i nije neka.

    Sent from my Pixel 5 using Tapatalk
     
  19. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Pa i pricamo o Witcheru 3.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
  20. Vedo

    Vedo Moderator

    Probao novi patch, performanse su katastrofa. Sve na ultra, nvidia HairWorks na high, RTX upaljen, FXAA, 5120x1440 (znaci manja od 4K) i imam oko 21 fpsa. Sa DLSSom 30ak.
    Sve isto, ugasen RTX i imam oko 70. GeForce RTX 3090 & Ryzen 5950X. Al razlika se itekako vidi, sjene na travi pogotovo.

    [​IMG]
    [​IMG]