BH Telecom ADSL, Moja TV i Mobile - oficijelni thread

Discussion in 'Internet provideri, umrežavanje i web servisi' started by VR6, Dec 27, 2007.

  1. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Kod mene neki Innbox onako povelik, kao daska za suhovinu :D
    Nadao sam se ovih dana da ce ga grmljavina spalit pa da dobijem novi el nista mu nebi...
     
  2. Stihoklepac

    Stihoklepac Moderator

    Ako je onaj stari Innbox V50U, njega moze samo cekic ubiti.
     
  3. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Ovaj je Innbox V80, noviji model.
     
  4. m1r

    m1r Novi član

    Pozdrav svima, zna li neko postoji li šansa da e-Sim proradi na Samsung Galaxy Watch4 LTE? Sat je kupljen u Njemačkoj. Kad pokušam da je registrujem na sat dobijem poruku da provider ne podržava e-Sim na smartwatchu :(
     
    Last edited: Sep 21, 2022
  5. dams82

    dams82 Komšija

    https://www.bhtelecom.ba/e-sim/
    imaš na dnu podržane modele.
     
    m1r likes this.
  6. m1r

    m1r Novi član

    hvala
    zanimljivo, podržan je apple watch od serije 3 do 6 (7 nije :confused:) a nijedan samsung nije :(


    interesantna greska u web shopu, bluetooth verzija sata, bez lte konekcije, podrzava e-sim:D

    [​IMG]
     
    Last edited: Sep 21, 2022
    dams82 likes this.
  7. selvin

    selvin Moderator

    Ni moj flip3 nije na listi, a interesantno svi ostali flip i fold modeli jesu. Vjerovatno greska, jer na istoj stranici odmah ispod ima reklama za flip3 pise izaberite uredjaj kompatibilan sa esim karticom.
     
  8. DSA

    DSA Aktivista

    Ne vidim nijedan razlog da nije kompatibilan apple watch 7 i 8 a stariji modeli jesu
     
  9. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    Zna li neko sta je ovo.
    Sada primjeti...da vise na extra s paketu nije 500 min i 500 sms,nego 158 min.

    Jucer ponovo prebacio na pretplatu bez obaveznog trajanja.

    Ili je ovo mozda sto je ostalo raspolozivo u ovih 9-10 dana do kraja mjeseca.

    [​IMG]
     
  10. Ronaldo_9

    Ronaldo_9 Aktivista

    Kod mene je extra s i piše 500 min. 500sms i 3072 mb.

    Poslano sa mog 5024D koristeći Tapatalk
     
  11. Tyger

    Tyger Aktivista

    Kod prebacivanja paketa računaju razliku
     
  12. Samir_

    Samir_ Novi član

    Do kraja mjeseca od datuma prebacivanja je ostalo 10 dana, zbog toga ti tako piše. 500 minuta podijeljeno sa 30 dana u augustu, dobiješ 16,6. minuta po danu, to pomnozis sa ostatkom dana do kraja mjeseca (x10), trebalo bi da bude 166 minuta, ali vjerovatno i vrijeme (satnica) prelaska igra ulogu pa je 158 minuta.

    Isto tako i račun će ti doci za taj period, nece 22 KM, nego 22 KM podijeli sa 30 dana, to ti dodje 0,73 KM po danu, to pomnozis sa brojem dana (x10) doci ce ti racun 7,3 KM :D
     
    zippoo and dams82 like this.
  13. SpookyMoO

    SpookyMoO Komšija

    De mi recite ako zaboravim pin a zaboravio sam evo od moje tv, sta sad?Moram njih zvati?Kako ide procedura?Jel novi dodijele il sta vec?

    Sent from my Poco X3 pro using Tapatalk
     
  14. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Imas na ugovoru taj pin.
     
  15. SpookyMoO

    SpookyMoO Komšija

    Pa znam da ima ali samo svevisnji zna dje mi je ugovor :D

    Sent from my Poco X3 pro using Tapatalk
     
  16. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Onda zovi teh. podrsku ili na salter.
     
  17. SpookyMoO

    SpookyMoO Komšija

    Nazvao 1444 odmah mi dali stari.Hvala svakako

    Sent from my Poco X3 pro using Tapatalk
     
  18. chenta

    chenta Aktivista

    Svaki dan mi se modem resetuje sam 1 do 2 puta u neko random vrijeme, full reset uradi pa cekam nekoliko minuta da se sve digne opet, ima li neko slican problem ili mozda da zna do cega je ovo... inace kako mjenjam pakete i uzimam neke pogodnosti meni sve gore ispada.
     
  19. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    meni se desi da uspori stane internet, a pokazuje da je i dalje konektovan. pa moram restartovati, i to je svaki dan otkako su zamjenili modem.


    nema od ovih vise nista dobro, sestri tehnicari citavu godinu nisu dosli da vide sta je u pitanju, neki dan zaprijetila da ce otkazati uslugu, ovi joj rekli samo da nije problem i da samo ponese opremu sa sobom da im vrati.
     
    chenta likes this.
  20. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    Ja sa optikom nemam nijedan problem.
    Bukvalno sve radi kao singerica.
    Router je Innbox F60