Xbox Series X & Series S

Discussion in 'Igre i konzole' started by NAILS, Dec 13, 2019.

  1. zoi

    zoi Veteran foruma

    Je li ti pokrenuta neka igra? Ako jeste onda zbog toga throttla download. Kada ugasiš konzolu ona će skidati na maksimalnoj brzini, a ako hoćeš da vidiš ovako koliko ti brzo skida idi na suspend my game pod queue.

    Jedan savjet, tamo pod power options može se naštimati da skida igre i u energy saver modu tako da nema nikakvog razloga osim nekoliko sekundi bržeg paljenja da se koristi onaj "brži" mod.
     
    Haker likes this.
  2. Haker

    Haker Veteran foruma

    Evo upravo sam to skontao, nisam znao da igre vuku ovoliko neta, čim sam ugasio pročepilo :)

    Sent from my Pixel 5 using Tapatalk
     
  3. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    @Haker zasto si bas odabrao TR kao region ?

    Nema BiH u ponudi ili je slab izbor igara tu ?
     
  4. Haker

    Haker Veteran foruma

    Prvo zbog cijena, bagatela igre. BiH nema, ne znam da ima i HR, a i zbog prvog gore razloga ne bih ih ni stavio.

    Sent from my Pixel 5 using Tapatalk
     
  5. zoi

    zoi Veteran foruma

    Nema BiH ni na Xboxu ni na PlayStationu.

    Evo vidim sinoć se konzola update i sad ovaj Energy saving mod ima gotovo instant brzinu paljenja, iako je i prije bilo oko 5_8 sekundi. Onaj drugi mod je za mene sad totalno besmislen.
     
  6. Haker

    Haker Veteran foruma

    Misliš ovaj gdje skroz ugasi konzolu, a besmislen ti je sleep mod?

    I ja uvijek skroz ugasim, ne igram često i ne palim sto puta da mi treba da upali instant.

    Sent from my Pixel 5 using Tapatalk
     
  7. zoi

    zoi Veteran foruma

    Da, tako je. Sad sa ovim update i na energy saver je upali instant, a može download raditi dok je tako ugašena.
     
    EL NINO CFC and Haker like this.
  8. Haker

    Haker Veteran foruma

    Ako ima neko kome se igra It takes two nek se javi :)

    Sent from my Pixel 5 using Tapatalk
     
  9. Haker

    Haker Veteran foruma

    Ima li na ovom store ikakva organizacija igara. Ja ne vidim ništa, posebno kada su popusti..Na plejci je bilo deals under 10$, under 5 i td. Ovdje sniženje i nabacano sve na jednu gomilu pa skrolaj

    Sent from my Pixel 5 using Tapatalk
     
  10. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Sniženja su 'tematska' i uglavnom organizovana po izdavaču.
     
  11. Haker

    Haker Veteran foruma

    Pa ima dole po izdavaču, ali kada uđem u ovo što najviše reklamiraju 60% off, dočeka te gomila igara bez nekog reda. Ja nisam upratio da se može sortirati bilo kako.

    Sent from my Pixel 5 using Tapatalk
     
  12. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Ne bih rekao da može, pređeš jednom-dvaput listu, dodaš u cart ili wish listu i to je to, nema druge.
     
  13. Haker

    Haker Veteran foruma

    Ebga, bezveze im je to, ipak ima boga pitaj koliko igara nemam vremena da dođem do kraja :D

    I na gamepass par igara izdvojenih i to je to. Tu barem ima da ih redaš po žanrovima, ali opet mnoge dobre igre prođu "ispod radara"

    Sent from my Pixel 5 using Tapatalk
     
  14. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Odes na psprices i filtriras kako hoces.
     
  15. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Probaj preko xbdeals stranice filtrirati, prilično su ažurni sa update-ovanjem.
     
    Haker likes this.
  16. Haker

    Haker Veteran foruma

    Otvorim konzolu, kontam možda se nakupilo prašine. Stvarno bolji dizajn za održavanje i zamjenu komponenti nisam vidio a svaku konzolu sam do sada otvorio. Dva šarafa da se skine zadnji poklopac i odmah imaš pristup hladnjaku, još tri šarafa i komplet se ventilator skine, za pet minuta možeš očistiti konzolu [​IMG][​IMG]

    Sent from my Pixel 5 using Tapatalk
     
    Picoooka, dino73n and EL NINO CFC like this.
  17. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Hardware im je top. Xbox OS zna bit poglup ponekad al generalno meni je to super konzola.


    Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
     
    suppa_FMB and Haker like this.
  18. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    Osvjezen Xbox Series S u crnoj boji s velikih 1TB interne.


    Bice valjda dostupan tek od septembra mjeseca.
     
  19. Haker

    Haker Veteran foruma

  20. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Ne mogu upogoniti stari Razer Kraken V2 Chroma headset da radi na xbox X pa mi treba preporuka za neki headset koji je kompatibilan a da ne izvalim velike pare, hvala.

    Btw imam i Sony WH-1000XM3 preko BT ne mogu isto skopcati.