Streaming servisi: Netflix, HBO Max, Amazon Prime, Disney+

Discussion in 'Internet provideri, umrežavanje i web servisi' started by kvaju, Jan 6, 2016.

  1. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    imas li link za taj to oko xbox argentina?
     
  2. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Prebaciš Xbox/MS acc preko pc-a na .ar regiju, pa onda konzolu također, direktno na konzoli upišeš neku argentinsku adresu, dodaš karticu i to je to. Kupovina prolazi uredno.
     
    EL NINO CFC likes this.
  3. selvin

    selvin Moderator

    A sto placate paralelno 6-7 servisa? :D
     
  4. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    Pa to je cijela poenta zar ne. Netflix, disney, youtube family, me sada kosta mozda 50 kr mjesecno, gdje me kostalo skoro 500. Mozda negledam ja, ali gledaju dijeca, a trenutno deremo star wars seriju. Odgledali smo ep 1-5, sljedeca je return of the jedi. Navukle su se, samo o star wars pricaju. :D
     
    donjapa likes this.
  5. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Ma nepotrebno skroz, opet gledas jednu-dvije serije, ne znam kako vam se da peglat.
     
  6. apokalipso

    apokalipso Aktivista

    Naravno da se sjećam. Bila su to "lijepa" vremena kada se imalo ograničenje download-a od 3GB. Bio sam često "aktivan".
     
  7. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    ma zasto ne, evo sad sve postavim i kasnije rahat. ovi par markica sto skine nikad ne osjetis.

    uzasno vrijeme.

    znao sam stući limit za dan dva. pa daj onda bori se sa free zonom. sreca pa su bh telecom serveri za cs, cod4 radili sa free zonom.
     
  8. Vedo

    Vedo Moderator

    Kanim se da napravim i ja taj turski Netflix. Koji VPN koristite za postavljanje istog? Imal ista free ili treba kupiti neki?
     
  9. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Imaš free trial za Cyberghost VPN koji radi posao, ali trebaće ti i turski broj telefona za verifikaciju, to je novo. Ja sam zamolio poznanika da mi pošalje kod, ali se može kupiti za siću privremeni online broj.
     
  10. Vedo

    Vedo Moderator

    Cek, trazi ti turski telefonski broj za taj Cyberghost VPN ili za turski Netflix?
     
  11. Zeleni

    Zeleni Network Ninja

    Ne komplikuj.

    Windscribe ti je dovoljan.
    Napravis netflix nalog preko vpna, i kupis netflix giftcards preko durmaplay. (za ova dva ti treba vpn). Na durmaplay koristim swe cc i swe tel za verifikaciju bez ikakvih problema.

    Kodove ubacujes u netflix bez vpna.
     
    dams82 likes this.
  12. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Turski Netflix. Neki dan nisam mogao napraviti ni novi account bez turskog broja ni dodati novu karticu na postojeći.
     
  13. SpookyMoO

    SpookyMoO Komšija

    Ja nedavno nisam mogao gift card unijeti bez vpna a prije toga nije htjelo sa vpn :D

    Sent from my Poco X3 pro using Tapatalk
     
  14. Vedo

    Vedo Moderator

    evo uspjelo je proci sve. Al sad, mjesec Premiuma je 93.99 TL, to je 10 KM. Znaci i nije Bog zna kakva usteda, zar nije ovo trebalo biti nesta dosta jeftinije?

    [​IMG]
     
  15. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Do prije mjesec-dva je bilo oko 6KM ali digli cijene u međuvremenu jer je Lira oslabila mnogo. Opet više nego duplo jeftinije nego da ideš regularnim putem.
     
    aNaToMiC ! likes this.
  16. igor.g

    igor.g Komšija

    Kako nije, mjesec dana premium tier je 18eur, bilo je 78TL a prije toga 55 digli su opet prošli mjesec na 94 jer valuta stalno pada. Jeste da je Disney i Amazon prime po 1-2 eur mjesecno, jbg.
     
    aNaToMiC ! likes this.
  17. SpookyMoO

    SpookyMoO Komšija

    A majkicu im!Pa opet digli cijene!

    Sent from my Poco X3 pro using Tapatalk
     
  18. SpookyMoO

    SpookyMoO Komšija

    Sad mi se desio jedan propust i nadam se da me amazon nece banovati.
    Slucajno se logujem na turski amazon bez vpn.I narucim sebi chromecast HD kojeg jos nema na stanju ( dolazi krajem 11 ili pocetkom 12 mj. ) Posto je cijena 18$ shipping se placa.I tamo pise da ako uzmem prime trial besplatan shipping.Ali nisam svjestan da bez vpna uopste ne detektuje da imam prime vec ( to ne pokazuje na racunu kad sam bez vpn ).I ja uzmem trial. I narucim. I udjem na mob. bez vpn na prime i ne da mi nista da gledam kao putujem nisam u truskoj.I konektujem se na vpn.Ide normala.Skinem se sa vpn opet normala radi. A na amazon accountu kad sam na vpnu turskom pise da imam prime a nije bio dok sam bio bez vpn prije subscribe na trial!
    Eh sad kako ovo funkcionira ne znam.Valjda nece praviti problem.


    Sent from my Poco X3 pro using Tapatalk
     
  19. Haker

    Haker Veteran foruma

    Ma sumnjam. Mogu bez problema dohakati plaćanju preko vpn da hoće.

    Sent from my Pixel 5 using Tapatalk
     
  20. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Nije turski Prime kompatibilan sa američkim i ostalim, normalno je da piše da nemaš aktivan van turskog sajta. Btw, Chromecast imaš dostupan odmah na Google Play Store-u, ja jučer naručio tri komada.